شهردار اریک آدامز به مشاوران ارشد تقریباً به اندازه ای که می گیرد حقوق می دهد


دایره داخلی دایره طلایی در تالار شهر است.

بر اساس سوابق عمومی ثبت شده در هفته های اخیر، دستیاران و متحدان دیرینه ای که توسط شهردار اریک آدامز وارد دولت او شد، دستمزدهایی به اندازه دستمزد سالانه ۲۵۹۰۰۰ دلاری هیزونر دریافت می کنند.

اطلاعات حقوق و دستمزد بینش جدیدی را در مورد سلسله مراتب دولت آدامز ارائه می دهد، جایی که بسیاری از انتصابات هنوز به طور رسمی اعلام نشده اند و سخنگویان شهرداری هفته ها از پاسخ دادن به سؤالات در مورد حقوق خودداری کرده اند.

در راس هرم، با درآمد سالانه ۲۵۲۰۰۰ دلار، مشاور ارشد اینگرید لوئیس مارتین، دست راست دیرینه آدامز از روزهای ریاست بخش بروکلین، و فرانک کارون، رئیس دفتر او و کارگزار سابق قدرت در بروکلین قرار دارند. حزب دمکرات.

پاملا فیشر و هون.  فرانک کارون
فرانک کارون، رئیس دفتر شهردار اریک آدام است و در سال نزدیک به ۲۵۲۰۰۰ دلار رتبه دارد.
ماریو بلومو
کشیش اینگرید پی. لوئیس مارتین، معاون رئیس بروکلین بورو، در مراسم بریدن روبان مرکز مراقبت های بهداشتی جامعه شرق نیویورک در 04 مارس 2020 در شهر نیویورک صحبت می کند.
اینگرید پی لوئیس مارتین، معاون رئیس جمهور بروکلین، کشیش اینگرید پی لوئیس مارتین نیز سالانه ۲۵۲۰۰۰ دلار درآمد دارد.
Getty Images برای کارهای مسکن
اداره پلیس شهر نیویورک  رئیس بخش فیلیپ بانکز
فیلیپ بنکس (سمت راست) به همراه همکاران ارشد شهردار آدامز دستمزد بالایی دریافت می کند.
AP

این نیز همان نرخ دستمزدی است که به حداقل دو تن از معاونان شهردار آدامز، از جمله فیلیپ بنکس، یکی دیگر از دوستان قدیمی آدامز که بر امنیت عمومی نظارت دارد و با سوالاتی درباره کاهش احتمالی بازنشستگی شهری که قبلاً اعطا شده بود، تعلق می گیرد.

فابین لوی، سخنگوی شهرداری اواخر روز سه‌شنبه گفت که بانکس هنوز حقوق شهری خود را دریافت نمی‌کند، زیرا مقرراتی که او را ملزم به دریافت مجوز از مقامات دولتی برای دریافت مستمری و چک حقوق به طور همزمان می‌کند.

سوابق نشان می‌دهد که این گروه پرداختی با مبلغی که شهردار بیل دی بلازیو به معاونان شهردار و رئیس ستاد خود پرداخت می‌کند، یکسان است.

سوابق دستمزد – اولین بار توسط پولیتیکو نیویورک مورد توجه قرار گرفت – همچنین نشان داد که فرناندو کابررا، انتخاب بحث برانگیز آدامز برای خدمت به عنوان “مشاور ارشد” دفتر شهرداری تازه تاسیس مشارکت مبتنی بر ایمان و جامعه، ۲۲۸۰۰۰ دلار درآمد خواهد داشت.

کابررا در سال ۲۰۱۴ به طرز بدنامی به اوگاندا سفر کرد و پس از تصویب قانون بحث‌برانگیز که از «ترویج» همجنس‌گرایی جلوگیری می‌کرد و اجازه اعدام افراد دگرباش جنسی را می‌داد، رهبری «خداوند» این کشور را تکمیل کرد.

عضو شورا فرناندو کابررا
فرناندو کابررا به عنوان مشاور ارشد دفتر شهردار مشارکت های مبتنی بر ایمان و جامعه خدمت می کند.
عضو شورا فرناندو کاربررا

این باعث شد تا انتصاب او در یک آژانس شهری از دیدگاه روابط عمومی ممنوع شود و هفته ها بعد آدامز او را به عنوان مشاور استخدام کرد.

او در نقش مشاور حقوق بیشتری نسبت به معاون مطبوعاتی آدامز، لوی، که سالانه ۲۰۰۰۰۰ دلار درآمد دارد، دریافت می کند. ۲۰۱۰۰۰ دلار ساخته شده توسط مشاور ارشد مناشه شاپیرو. یا ۲۱۱۰۰۰ دلار ساخته شده توسط رئیس ارتباطات ماکسول یانگ.

لوی گفت: “حقوق فرناندو در محدوده دستمزد سایر مشاوران ارشد در دولت است.”

در همین حال، بنکس زمانی رئیس بخش پلیس نیویورک بود – بالاترین مقام یونیفرم پوش در این نیرو – و یک نامزد احتمالی برای کمیسر شدن در نظر گرفته می شد.

سپس، او به طور غیرمنتظره در سال ۲۰۱۴ استعفا داد زیرا به یک چهره کلیدی در پرونده فساد گسترده پلیس تبدیل شد که در نهایت مسیر خود را تا مدیریت شهردار آن زمان د بلازیو دنبال کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر