شهید انصاری مدیریت اسلامی را به درستی تفسیر کردند. تنها راه برون رفت از مشکلات، حمایت از تولید است.


معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر لزوم تمرکز بر افزایش تولید در کشور گفت: تنها راه برون رفت از مشکلات کشور حمایت از تولید است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس، سردار محمدرضا نقدی چهلمین سالگرد گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انصاری و نورانی و ۲۵۷ شهید استان گیلان را در تالار مرکزی رشت جشن گرفت، شهادت به بالاترین حد خود رسید. شهادت کائنات در اوج انسانیت جامعه ای از افراد والا و شایسته و نمونه وجود دارد که به بالاترین درجه شهادت رسیده اند.

وی با اشاره به نقش شهدای انقلاب اسلامی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی گفت: هر شهید انقلاب اسلامی مانند شهیدان انصاری و نورانی برای سربلندی یک ملت کافی است.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اطاعت از مرجعیت دینی را مهمترین ویژگی شهیدان انصاری و نورانی دانست و خاطرنشان کرد: شهدا در اوج شکوه، رشادت، عظمت و مهربانی به جبهه های حق علیه باطل رفتند. به مقام شامخ و شهادت رسید که از مهم ترین ویژگی های انقلاب است.

نقدی با تاکید بر لزوم توجه به سبک مدیریتی شهید انصاری و نورانی در کشور گفت: شهید انصاری بزرگ ترین و سخت ترین کارها را در امور استانداری از کوچکترین اتاق استانداری برنامه ریزی می کرد. همه نیازمندان گیلان به آنها کمک کردند پس مسئولان همه نهادهای جمهوری اسلامی باید الگوی این دو شهید باشند.

وی با اشاره به شیوه مدیریت جهادی شهید انصاری در مقابله با بحران های سیاسی در استان گیلان گفت: در دوران مقاومت مقدس گروه های مختلفی که با نفوذ فرهنگی در دانشگاه گیلان نفوذ کردند سعی کردند در آنجا و استان گیلان آشوب ایجاد کنند اما انصاری این کار را انجام داد. نه از ترس هر گونه تهدیدی در دفاع از انقلاب اسلامی فعالیت کرد.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه شهید انصاری مدیریت اسلامی را درست تفسیر کرده است، گفت: استکبار به دنبال نفوذ در جامعه مدیریتی کشور و تضعیف روحیه جهادی در بین مدیران و کارکنان دولت است. اگر حمایت فرهنگی مدیران در جامعه رخنه کند، این نظام به هدف خود می رسد.

نقدی با بیان اینکه نقش مردم در حکومت اسلامی بسیار مهم است، اضافه کرد: الگوی حکومت اسلامی، الگویی است که مردم بخشی از حکومت باشند و در اداره کشور مشارکت داشته باشند و آن را به این شکل سامان دهند. حرکت نظام در کل شهید انصاری گیلان این را به خوبی اجرا کرد.

وی با بیان اینکه حضور مردم در همه عرصه ها موجب پیشرفت می شود تصریح کرد: تنها راه حل مشکلات دستگیری شهدا و استفاده از استعداد مردمی است که جمهوری اسلامی در این ۴۴ سال به خوبی ثابت کرده است. پیشرفت علمی

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه جمهوری اسلامی تنها کشوری است که در تاریخ با استکبار مواجه است، گفت: پس از فروپاشی شوروی، آمریکا خود را حاکم بر همه جهان می دانست، اما در همان زمان که دنیا داشت خفه می شد، امام راحل (ره) فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

نقدی با تاکید بر لزوم تمرکز بر افزایش تولید کشور گفت: راه برون رفت از مشکلات کشور حمایت از تولید است و همه مسئولان بدانند بدون توجه به تولید هیچ موفقیتی حاصل نمی شود. نکته ای که مقام معظم رهبری بر آن تاکید کردند.

وی با بیان اینکه تبدیل ایمان مردم به صالح یعنی تمرکز بر تولید در کشور اضافه کرد: بر اساس بیانات مقام معظم رهبری تنها فرمول عبور از مشکلات اقتصادی تبدیل ایمان مردم به عمل صالح یعنی تولید است.

به اشتراک بگذارید