شوت های تمدید شده، پیش سوراخ بینی، حدس زدن گلف خواب آلود


قابل دستیابی است استادان اجتناب کرده اند بین گذشت باشند، با این حال اکنون هدف اصلی بر میراث RBC 2022 شهر هاربر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این اقدام برای دنبال کنندگان گلف متوقف نخواهد شد.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخلاف استادان، این مسابقه مکانی لذت بخش برای شکار شوت های تمدید شده در بلند مدت نزدیک است. سیتی پن، وسلی برایان، ساتوشی کودیرا را انتخاب کنید و انتخاب کنید استوارت سینک همگی اجتناب کرده اند سال ۲۰۱۷ در همین جا دریافت کرد شده‌اند، متعاقباً می‌توانید عالی دریافت کرد را اجتناب کرده اند هر سطح‌ای در هیئت مدیره ببینید. با این حال میدان امسال به طور غیرمعمولی محکم است را انتخاب کنید و انتخاب کنید جاستین توماس، کالین موریکاوا، پاتریک کانتلی، داستین جانسون، کم اسمیت، شین لاوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانیل برگر {در این} زمینه پیشتاز هستند.

حضور آن گیمرها قطعا ارزش آن را دارد زیادی در زیر هیئت مدیره تحمیل کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این هفته شاهد حمایت حدس زدن زیادی اجتناب کرده اند بازیکنانی معادل کوین کیسنر، کوین نا را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازاریابی موتور جستجو کیم بودیم.

گیمرها بزرگی در طبقه متداولو گیمرها حال وجود دارند کدام ممکن است زیر رادار پرواز می‌کنند به همان اندازه صبح ۵‌شنبه می‌رویم را انتخاب کنید و انتخاب کنید پول زیادی می‌گیرند. در همین جا ۵ خواب برای بازدید در هاربر موجود است.

لوگوی BetMGM

برای اولین شرط با بیرون ریسک به همان اندازه ۱۰۰۰ دلار بخواهید

ساده مشتریان جدید باید ۲۱+ باشد. ساده AZ، CO، IA، IL، IN، LA، MI، NJ، NY، PA، TN، VA، WV، WY. T&C مناسب اعمال تبدیل می شود.

میدان لوگوی ورزشی سزار

همراه خود بیمه شرط اول به همان اندازه ۱۱۰۰ دلار اکتسابی کنید

مشتریان جدید ساده ۲۱ هر دو اصولاً. ساده NY، CO، DC، IA، IN، IL، MI، NV، NJ، PA، TN، VA، WV. TC های مناسب اعمال تبدیل می شود.

لوگوی WynnBet

۱۰ دلار برای ۲۰۰ دلار بدون هزینه اکتسابی کنید

ساده ۲۱+ خریدار جدید. ساده NY، AZ، ​​CO، CT، IA، IL، IN، MI، NJ، PA، TN، VA، WV. T&C اعمال تبدیل می شود.

لوگوی PointsBet

۲ شرط با بیرون ریسک به همان اندازه ۲۰۰۰ دلار اکتسابی کنید

گیمرها جدید ساده ۲۱ هر دو اصولاً. ساده در CO، IA، IL، IN، MI، NJ، NY، PA، VA، WV حال است. T&C مناسب اعمال تبدیل می شود.

لوگوی BetRivers

۱۰۰% واریز اول به همان اندازه ۲۵۰ دلار درمورد به کد تبلیغاتی NYPBONUS

ساده گیمرها جدید، ساده ۲۱+ NY، NJ، MI، AZ، ​​VA. برای نمایندگی {در این} بازاریابی، شرکت کننده باید اولین واریز (حداقل ۱۰ دلار) را انجام دهد. T&C مناسب اعمال تبدیل می شود.

میدان لوگوی FanDuel

عالی شرط با بیرون ریسک ۱۰۰۰ دلاری تقاضا کنید

ساده ۲۱+ خریدار جدید. ساده NY، AZ، ​​CO، CT، IA، IL، IN، MI، NJ، PA، TN، VA، WV. T&C اعمال تبدیل می شود.

لانگ شات حدس زدن گلف میراث RBC

تامی فلوتوود (+۵۵۰۰)

عالی اسب فقیر بیشتر اجتناب کرده اند بی اسبی است. شرکت کننده مرسی ساید باقی مانده است اولین رکورد شخصی را آسیب دیده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند سال ۲۰۱۹ در خدمه دریافت کرد حضور نداشته است با این حال ۵ بار قهرمان اروپا شده است.

فلوتوود با بیرون احتساب مسابقه WGC، T22 هر دو بیشتر را در ۴ مسابقه فعلی شخصی به بالا رسانده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جاری حاضر در آگوستا سراسری T14 اجرا می تدریجی.

فلوت وود در شرایط خوبی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید معنی گلزنی را در خدمه ها نماد داده است. ای کاش وقتی خارج اجتناب کرده اند رقبا بود این کار را می کرد.

RBC Heritage Long Shots، افراد خوابیده و شرط بندی گلف.
تامی فلوتوود اجتناب کرده اند انگلیس ۱۸ امتیاز را در در اطراف آخرین مسابقات مسترز قرار داد.
گتی ایماژ

تام هوگ (+۸۰۰۰)

این سفر تام هوگ برای داکوتای شمالی بود. محلی فارگو ۱۸ پیروزی در رقبا‌های جام حذفی ۲۰۲۱/۲۲، عالی نایب قهرمانی، سه خدمه برتر ۱۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید شش قهرمانی در ۲۵ خدمه برتر کسب کرده است. هوگه دیر سرماخوردگی میشه ولی اگه همینجوری پیش بره این عدد نصف میشه.

کوین استریلمن (+۱۰۰۰۰)

کوین استریلمن برای خدمه سراسری آگوستا تفریحی نکرد، متعاقباً عالی فاصله صحیح برای مشخصات باید به خوبی آرامش تدریجی. استلمن نباید در همین جا به دردسر زیادی بیفتد، کدام ممکن است افزایش زیادی در مجازات تیراندازان T رام نشده است. استریلمن در ۴ بازدید فعلی شخصی به هاربر تاون، احتمال سه امتیازی را دارد از این جفت {در این} هفته در لیست ۷ برتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید سه ۲۵ برتر متوالی قرار خواهد گرفت.


بهتر از موقعیت یابی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید این سیستم های حدس زدن ورزشی را تجزیه و تحلیل کنید


برایان هارمن (+۱۰۰۰۰)

در حدود ۱۸ ماه قبلی، برایان هارمن حدود نیمی اجتناب کرده اند این احتمال ها را داشته است. عشق او به هارمن همراه خود برداشتن آنچه کدام ممکن است دانشگاهیان اجتناب کرده اند کف دست دادند، آغاز به از دست دادن زندگی کرد، کدام ممکن است این خبر خوبی برای شکارچیان مفید است. هارمن عالی شرکت کننده محکم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازیکنی کدام ممکن است ممکن است در پایین های عمیق همراه خود هم رقبا تدریجی، گل های زیادی را در هاربر تاون به ثمر رسانده است، همین جا در بین ۲ خدمه برتر قرار گرفته را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سال ۲۰۲۱ سیزدهم شده است.

تاکومی کانایا (+۲۵۰۰۰)

ما شاهد بوده ایم کدام ممکن است بازیکنانی اجتناب کرده اند در سرتاسر جهان برای برداشتن این تورنمنت آمده اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاکومی کانیا ممکن است این جاهای تمیز را پر تدریجی. معادل فاصله های ژاپنی آن، هاربر تاون عالی فاصله دریافت کرد جایزه است. اکثریت اینها تغییرات به خوبی همراه خود استعداد کانایا مخلوط کردن تبدیل می شود، کدام ممکن است باعث تبدیل می شود توپ استریلمن معادل به هیچ وجه منفجر نشود، با این حال از به طور مداوم به روشی صادقانه منفجر شود. کانیا باقی مانده است جای شخصی را در گشت و گذار PGA نماد نداده است، با این حال او سه برد در ژاپن کسب کرده است، متعاقباً این شرکت کننده ۲۳ ساله معنی شخصی را در حفاظت اجتناب کرده اند اعصاب شخصی در صورت حضور روی تخته نماد داده است.