شیاطین توسط Bruins پاره شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید رسما اجتناب کرده اند ورزشی بردن شدند


بوستون – شیاطین هیچ شانسی {در این} مورد نداشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون رسما اجتناب کرده اند ورزشی بردن شدند.

مدل مک لافلین، کاپیتان سابق کالج بوستون در نیمه دوم ۵ گل در اولین ورزشی پنجشنبه عصر NHL، بروی را همراه خود نتیجه ۸-۱ مقابل نیوجرسی دیویلز برد.

برد مارسناد ۲ بار برای بوستون گل زد، گل سوم – همراه خود هوادارانی کدام ممکن است برای جشن تکل کلاه روی کلاه شخصی یخ ریختند. پاتریس برگرون عالی گل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ پاس گل به ثمر رساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیوید پاستور سه پاس گل تواند به شما کمک کند برونو در حضور در نیازها متعددش اجتناب کرده اند روز شکرگزاری ۲۰۱۹ انجام داده است.

او علاوه بر این برای مت گریزلیچ، جک دبروسک، اریک هاولا را انتخاب کنید و انتخاب کنید تیلور هال اجتناب کرده اند بوستون گلزنی کرد. لینوس اولمارک همراه خود ذخیره ۲۵ گل به برونز برای پنجمین بار در ۶ ورزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پانزدهمین پیروزی در ۱۹ ورزشی فعلی شخصی کمک کرد.

نهمین شکست خیابانی جک هیوز مقابل شیاطین آنها را اجتناب کرده اند رقبا خارج کرد.

پاتریس برگرون (راست) پس از شکست 8-1 شیاطین مقابل برایان، میله را بالا می برد.
پاتریس برگرون (راست) پس اجتناب کرده اند شکست ۸-۱ شیاطین مقابل برایان، میله را بالا می برد.
A.P.

در آغاز نیمه دوم، هاولا را انتخاب کنید و انتخاب کنید مارشند برونو را به شیوع ۴-۱ رساندند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برگرون، مارچاند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مک لولانلین ۳ بار در شکاف سه دقیقه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ ثانیه ای گلزنی کردند.

نیکو داوس ۱۵ گل اجتناب کرده اند ۲۰ گل را متوقف کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکی را عقب کشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتیجه را ۵-۱ کرد. جان گیلز به سختی بیشتر حرکت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ گل اجتناب کرده اند سه گل اول شخصی را متوقف کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مجموع ۱۷ گل به ثمر رساند.

مک‌لینلین در یک واحد جدا کردن عالی به ۱ اتصال به همان اندازه مثبت شود کدام ممکن است پاس برتر ترنت فردریک تغییر به گل شده است. برای هفتمین بار متوالی، حامیان – اجتناب کرده اند جمله حدود ۵۰ نفر اجتناب کرده اند دوستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار – {به سمت} تخته رفتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر ۲ بازو را بالا بردند.

در جریان شکست شیاطین، میسون گرسن با جاش براون براونز مبارزه کرد.
در جریان شکست شیاطین، میسون گرسن همراه خود جاش براون براونز نبرد کرد.
A.P.

در نهایت فصل ایگلز، مک لافلین، اهل بیلیارد همسایه، کدام ممکن است اجتناب کرده اند ۳۳ ورزشی در گذشته اجتناب کرده اند کریسمس ۳۱ امتیاز کسب کرده بود، {به دلیل} بیماری کریگ اسمیت، همراه خود بروینز قرارداد امضا کرد به همان اندازه مقام سوم را به شخصی اختصاص دهد.

پیروزی ۸-۱ هول بر پاسریک سوم در ورزشی ۴ دقیقه بعد. مارچاند عالی دقیقه تولید دیگری را در حالی کدام ممکن است عالی دقیقه باقی مانده در وب کشتی کرد، با این حال افسران اصرار داشتند کدام ممکن است او اجتناب کرده اند CID خارج شده است.


برونز در گذشته اجتناب کرده اند ورزشی به توکا راسک دروازه بان باسابقه ادای احترام کرد. دریافت کرد جام Vesina 2014 به در کنار شریک زندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سه دخترش برای سقوط سیستمیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید – شاید برای فینال بار – “Tuuuuk!” اکو اجتناب کرده اند طریق TD Paradise.

فرانزی، بهتر از گلزن گذشته تاریخی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دریافت کرد جایزه بهتر از دروازه بان سال ۲۰۱۴ Vesina NHL، ماه قبلی گفتن کرد کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند امتحان شده برای درمانی پس اجتناب کرده اند سوراخ در لگن شخصی بازنشسته شده است.

او ذکر شد: زمان خوبی بود کدام ممکن است همراه خود خودتان روراست باشید. در نظر گرفته شده می کنم بیشتر است همه همراه خود او تصمیم بگیرند. ممکن است عالی کار برتر داشتم. او هیچ پشیمانی ندارد.