صعود ۶۰۰۰ داماش گیلان به پلی آف با برد چهار بر دو تبریز مقابل صدرا


داماش گیلان در لیگ دسته سوم با برتری ۳۳ بر ۲ مقابل صدرای تبریز به مرحله پلی آف صعود کرد و باید با ترکیب تهرانی ها در پلی آف حاضر شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرسا به نقل از داماش یار، تیم فوتبال داماش گیلان پس از پیروزی ۴ بر ۲ مقابل صدرا در حضور بیش از شش هزار هوادار داماشی به مرحله پلی آف لیگ دسته سوم راه یافت.

تیم های فوتبال داماش گیلان و ستاره صدرای تبریز در چارچوب هفته هجدهم و پایانی لیگ دسته سوم از ساعت ۱۹:۴۵ در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف یکدیگر می روند.

شاگردان بهزاد داداش زاده در تیم فوتبال داماش گیلان عرفان گیل، رضا امیدی، زمان فرزام پور، پژمان نجات، رستین خرمدل، سیامک علیزاده، مهرگان گلبرگ، محمد طالبی، سعید طالبی، سعید طالبی، ا. .

پسران باران چاره ای جز برد نداشتند و بازی را در حضور بیش از شش هزار هوادار داماشی آغاز کردند. داماش گیلان پس از ضربه سر استادانه مهرگان گلبرگ از روی پاس کرلینگ محمد طالبی گل اول این دیدار را به ثمر رساند.

این تیم صدرا بود که در دقیقه ۴۳ بر خلاف جریان بازی که داماش گیلان توپ و میدان را در دست گرفت گل تساوی را زد!

نیمه اول با حمله منسجم داماس آغاز شد اما این زادرا بود که در دقیقه ۴۸ به گل رسید که با فشار هواداران داماسی و شور و شوق داماسی ها در دقیقه ۵۱ به سرعت پاسخ داده شد. مدافع پیشرفته رضا امیدی.

شدت حملات داماش با هر ثانیه بیشتر شد و رضا زاهد شهر باران بازیکن تعویضی گل سوم پسران را به ثمر رساند. زاهد تبار در دقیقه چهارم وقت پایانی دو گل به ثمر رساند تا داماش گیلان ۴ بر ۲ به برتری برسد.

داماش گیلان با ۳۳ امتیاز مقابل صدرا با نتیجه ۴ بر ۲ به پیروزی رسید و به مرحله پلی آف لیگ دسته سوم راه یافت، باید با در اختیار داشتن تهران در پلی آف حاضر شود.

به اشتراک بگذارید