طبق گزارشات، تیک تاک اجتناب کرده اند کارگران شخصی تمایل دارد کدام ممکن است ۱۲ ساعت در روز را انتخاب کنید و انتخاب کنید شش روز در هفته کار کنند.


در تیک تاک، مدیران کلاس بالای سابق می گویند کدام ممکن است کارگران شخصی را مجبور کرده اند ۱۲ ساعت در روز شش روز در هفته کار کنند.

به گزارش بیزینس اینسایدر، پابل مارتینز کدام ممکن است سالانه ۲۲۰۰۰۰ دلار اجتناب کرده اند این سیستم های به اشتراک گذاری ویدیو درآمد دارد، می گوید کدام ممکن است جدا از ساعات کاری، مدیران تیک بیشتر اوقات اجتناب کرده اند کارگران شخصی می خواهند کدام ممکن است در دوره ها آخر هفته سرگرم شوند.

مارتینز کدام ممکن است قبلاً به مدت سه سال در نمایندگی مادرش fb کار کرده است، ذکر شد کدام ممکن است امسال پس اجتناب کرده اند عضو شدن در به نمایندگی زبان چینی در ماه فوریه، کار شخصی را متوقف کرده است.

او به اینساید ذکر شد: «من می خواهم در نظر گرفته شده می‌کنم سنت کار بیش اجتناب کرده اند حد هر دو عدم تعادل بین کار را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقامت در گروه رواج یافته است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است بیشتر اوقات الهام بخش می‌شوید «بعد اجتناب کرده اند ساعت کاری» کار کنید. «پوشش ۹۹۶ شرم آور است.

اعداد “۹۹۶” نماد دهنده سبک های تجاری در چین است، کارمندان اجتناب کرده اند ساعت ۹ صبح آغاز می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیش بینی {می رود} شش روز در هفته در ساعت ۶ بعد اجتناب کرده اند ظهر به نوک برسند.

در طولانی مدت سال قبلی، نمایندگی مادر Tikik، Baitdans، ساعات کاری شخصی را کاهش داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد کدام ممکن است کارگران آن باید ساعت ۱۰ صبح حضور یابند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساعت ۷ بعد اجتناب کرده اند ظهر کار را تمام کنند. هفته کاری محدود به دوشنبه به همان اندازه جمعه است.

همراه خود این جاری، {به دلیل} محدودیت روزی بین ورزش های نمایندگی در آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید محل کار مرکزی آن در پکن، پیش بینی {می رود} کارمندان همچنان در یک واحد زمان غیرمعمول در دوره ها نمایندگی کنند.

پابل مارتینز می گوید Tiktock کارمندان را مجبور می کند تا آخر هفته ها در جلسات شرکت کنند.
پابل مارتینز می گوید Tiktock کارگران را مجبور می تدریجی به همان اندازه آخر هفته ها در دوره ها نمایندگی کنند.
عکسها SOPA / Electrocket via Gate

مارتینز همراه خود اجبار به نمایندگی در دوره ها در آخر هفته مخالفت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد: “این روشی نیست کدام ممکن است ما همین جا خرید و فروش می کنیم.”

او می گوید کدام ممکن است منضبط شد به همان اندازه حقوق سالانه ۲۲۰۰۰۰ دلاری شخصی را شناخته شده به عنوان بخشی اجتناب کرده اند “Latin Equal Payday” در لینکدین به اشتراک بگذارد.

مارتینز ذکر شد کدام ممکن است او خرس فشار نیازها ۲ ماهه درآمد را انتخاب کنید و انتخاب کنید انبساط مقاوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این بازرسی‌های ۳۰۶۰ سطح‌ای برای انجام مهم است.

مارتینز به وب ذکر شد: “من می خواهم به این در نظر گرفته شده کردم کدام ممکن است به هیچ وجه این کار را انجام نخواهم داد.” هیچ بحثی همراه خود “درآمد چگونه است؟ برای رشد تا حد زیادی چه می کنیم؟” آغاز نشد؟

مارتینز تیک تاک می گوید که او سنت سال 66 را پذیرفته است که شش روز در هفته از ساعت 9 صبح تا 9 شب کار می کند.
مارتینز تیک تاک می گوید کدام ممکن است او عرف سال ۶۶ را پذیرفته است کدام ممکن است شش روز در هفته اجتناب کرده اند ساعت ۹ صبح به همان اندازه ۹ عصر واقعاً کار می کند.
عکسها SOPA / Electrocket via Gate

TikTok بلافاصله به تقاضا اظهار تذکر پاسخ نداد.

Tiktock به Insider ذکر شد کدام ممکن است می‌خواهد «سنت شفافیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید باز بودن» را اجتناب کرده اند طریق نظرسنجی‌های کارگران رشد دهد. وی ذکر شد: این نمایندگی منصفانه نمایندگی جهانی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجباری است دوره ها در مناطق روزی مختلف هماهنگ شود.

تیک تاک ذکر شد کدام ممکن است در جاری کار برای استفاده کارگران بومی تا حد زیادی است کدام ممکن است تا حد زیادی خوداشتغال هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواستن به دوره ها در زمان‌های عجیب و غریب را انکار می‌کنند.

او ذکر شد کدام ممکن است این گروه مرخصی سخاوتمندانه کفگیرها را حاضر خواهد کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوشش اینجا است کدام ممکن است هیچ مونتاژ ای ظرف تعدادی از ساعت برگزار نکند.

اینکسیدر، سخنگوی تیک تاک، ذکر شد: کانون اصلی ما بر تحمیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید رشد تیمی است کدام ممکن است برای حمایت اجتناب کرده اند گروه جهانی در جاری انبساط ما توانمند باشد.

ما سنت شفافیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید باز بودن را الهام بخش می کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اختصاص داده شده به تحمیل منصفانه پلت شکل را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنظیم تجاری راستگو برای پیشرفت جوامع را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارگران شخصی هستیم.»