طرح نامتعارف Rams تیم رویایی Super Bowl 2022 را ایجاد کرد


INGLEWOOD، کالیفرنیا – متیو استافورد کار خود را انجام داده بود. او کاری را که به اینجا آورده بودند انجام داده بود.

با ۱:۴۶ باقی مانده از بازی NFC Championship، استافورد به تازگی تیم رامز را به گل میدان هدایت کرده بود که در نهایت این اختلاف در پیروزی ۲۰-۱۷ Rams برابر ۴۹ers یکشنبه در استادیوم SoFi برای صعود به Super Bowl بود. ۲۰۲۲ در همین ورزشگاه.

حالا او در کنار زمین بود و با درماندگی امیدوار بود که دفاع تیمش مانع از بازگشت یک تیم مقاوم ۴۹ers شود که قبلا دو بار در این فصل رامز را شکست داده بود تا بتواند سرانجام به بازی که همیشه آرزویش را داشت برسد.

در آن زمان بود، در حالی که دفاع رامز در حال خفه کردن جیمی گاروپولو و حمله ۴۹ers در آخرین و ناامید کننده مالکیت تهاجمی خود بود، استافورد لحظه ای آرام را برای خود داشت – لحظه ای آرام که می توانید در هرج و مرج ۷۳۲۰۲ هوادار در شب داشته باشید. هوا با گلوهای صاف

استافورد در حالی که تنها در کنار خط ایستاده بود، به آرامش نگاه می کرد. به نظر می رسید که همه چیز را در خود می برد. احساسی به نظر می رسید.

کوارتربک رامز بعداً می‌گوید: “فکر نمی‌کردم این کار را انجام دهم.” “تازه اتفاق افتاده است.”

بعد از مکثی اضافه کرد: خیلی وقته.

آره اینجوری بود.

استافورد مؤلفه کلیدی رویکرد تهاجمی و همه جانبه رامز برای ساختن این تیم برای سال ۲۰۲۱ بود، و ستاره هایی را از تیم های دیگر به دست آورد که تنها بر اکنون تمرکز کنند، نه آینده.

سرمربی رمز شان مک وی در سمت چپ و متیو استافورد جشن می گیرند.
سرمربی رمز شان مک وی (چپ) و متیو استافورد جشن می گیرند.
AP

بسیار مناسب بود که یکشنبه سالگرد یک سالگی بود که قوچ ها و شیرها با شرایطی موافقت کردند که استافورد را از دیترویت به لس آنجلس می فرستاد و زندگی او را تغییر می داد.

استافورد که ۳۱ پاس از ۴۵ پاس را برای ۳۳۷ یاردی، دو تاچ داون و یک قطع توپ انجام داد، گفت: “من سال های زیادی را در این لیگ سپری کرده ام و هر دقیقه آن را دوست داشتم.” “من فقط برای این فرصت خوشحالم. این همان چیزی است که وجود دارد – این فرصتی است برای رفتن به آنجا و بردن یک فرصت دیگر.

همانطور که او در ۱۲ سال اول زندگی حرفه ای خود در دیترویت زحمت کشید، استافورد چنین فرصت هایی را نداشت. او در تیم های بد زیادی بازی کرد و با حضور در سه بازی پلی آف وارد این فصل بعد شد و همه آنها را باخت.

اودل بکهام جونیور
اودل بکهام جونیور
گتی ایماژ

حالا او با رکورد ۳-۰ در این پلی آف وارد سوپربول می شود.

استافورد تنها چهره برنامه همه کاره رامز نیست، اما او جزء کلیدی بود.

رامز امسال یک تیم رویایی ایجاد کرد و احتیاط را به باد و عقل متعارف داد که می‌گویند تیم‌ها بهتر است هر بار یک بار انتخاب شوند. و لعنت بر آن طرح جسورانه یکشنبه شب را تایید نکردند و در عرض دو هفته یک بازی خانگی Super Bowl را در برابر بنگال تازه کار ترتیب دادند.

شان مک وی، مربی رمز، گفت: “ستارگان زمانی که نیاز داشتند بیشترین درخشش را داشتند.”

زمانی که قوچ ها به طور وحشیانه جشن می گرفتند، کانفتی های آبی و زرد، چمن را مانند طوفان برفی پوشانیدند، اعتبار در سراسر زمین مشهود بود.

معامله برای استافورد برای رامز دو انتخاب دور اول، یک نفر سوم و جرد گاف، کوارتربک لس آنجلس که در سال ۲۰۱۶ به درفت تبدیل شد، برای رامز تمام شد.

مک وی در مورد استافورد گفت: «ما بیرون رفتیم و او را گرفتیم زیرا فکر می‌کردیم این یک فرصت عالی برای به دست آوردن بازیکنی در بزرگی اوست. “او همه اطرافیانش را بالا برده است. او از من مربی بهتری ساخته است، او هم تیمی هایش را بهتر کرده است. هیچ لحظه ای برای او خیلی بزرگ نیست، می توانم این را به شما بگویم.»

دریافت کننده اودل بکهام جونیور، که ابتدا باعث ناامیدی و حواس پرتی با غول ها و سپس براون ها شده بود، در ماه نوامبر پس از آزادی کلیولند او را به عنوان یک بازیکن آزاد قرارداد امضا کرد. او یکشنبه در بزرگ‌ترین بازی زندگی‌اش ۹ پاس روی ۱۱ هدف به طول ۱۱۳ یارد گرفت و از سفر نادرست قایق جاینتز و نزاع‌های گزارش شده‌اش با بیکر می‌فیلد، مدافع کلیولند فاصله گرفت.

قوچ ها
فون میلر
AP

بکهام اکنون یک پوستر برای آنچه که تغییر منظره می تواند برای یک بازیکن با استعداد انجام دهد است.

مک وی گفت: «او بازیکن خاصی است. او بسیار باهوش، با استعداد، بسیار با استعداد است. او چنین کاریزما و حضور و واقعاً تسلط بر تیم ما به ارمغان آورد.»

یکی دیگر از خریدهای کلیدی شامل اضافه کردن فون میلر، یکی از بهترین پاس های عجله در دهه گذشته، به خط مقدم ترسناکی بود که توسط آرون دونالد، بازیکن همیشگی NFL مدافع سال، عنوان شد.

حضور میلر باعث شده است که دونالد حتی بهتر از قبل شود. این دونالد بود که جیمی گاروپولو کوارتربک ۴۹رز را از جیب بیرون کرد تا توپ را به تراوین هاوارد پرتاب کند که بازی رامز را مهر و موم کرد و آنها را به سوپر باول فرستاد.

پس از بازی، مناسب بود که بکهام و میلر، دو ستاره ای که رامز آنها را در نوامبر به دست آورد و دو دوست صمیمی که درباره پیوستن به یکدیگر با قوچ ها و سفر با هم صحبت کرده بودند، با هم به کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی رسیدند.

بکهام گفت: “من و فون، ما در مورد این موضوع صحبت کردیم و فکر نمی‌کردیم که واقعاً ممکن باشد.” و اینجا ما در سوپر بول بازی می کنیم، یک بازی دور از رویاهایمان.»

در تیم رویایی آنها

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر