طرز تهیه ساندویچ خوشمزه با گوشت و پنیر


پانینی گوشت یکی از خوشمزه ترین و ساده ترین غذاهایی است که می توانید آن را به راحتی در خانه تهیه کنید. برای تهیه این غذای خوشمزه می توانید از نان همبرگر، نان تست یا باگت استفاده کنید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از مجله دلتا، می توانید با پنیر خلال شده یا رنده شده در منزل یک ساندویچ خوشمزه درست کنید. پانینی را می توان در ساندویچ ساز یا روی تابه گریل تهیه کرد.

پانینی گوشت یکی از خوشمزه ترین و ساده ترین غذاهایی است که می توانید آن را به راحتی در خانه تهیه کنید. برای تهیه این غذای خوشمزه می توانید از نان همبرگر، نان تست یا باگت استفاده کنید.

مواد لازم برای تهیه پانینی گوشت

۲۵۰ گرم گوشت
۱ عدد پیاز
۶ عدد قارچ
۱ فلفل
نان همبرگر یا نان تست به میزان دلخواه
نمک و فلفل و زردچوبه به میزان لازم

مواد لازم برای سس پنیر چدار

کره ۲۰ گرم
۱/۲ فنجان آرد
۱/۲ فنجان شیر
پودر سیر ۱ قاشق غذاخوری
۳ ورق پنیر چدار
نمک و فلفل هر کدام ۱/۳ قاشق چایخوری

طرز تهیه پنینی گوشت

گام اول

ابتدا پیاز را ریز خرد کنید و در روغن تفت دهید تا سبک شود. سپس گوشت را به همراه ادویه ها اضافه کنید و گوشت را خوب تفت دهید تا رنگ آن تغییر کند. افزودن ادویه به گوشت بوی گوشت را از بین می برد.

مرحله دوم

سپس قارچ ها را بشویید و برش دهید و در تابه تفت دهید تا آب اضافی قارچ ها گرفته شود. پس از آن فلفل را بشویید و به قطعات کوچک برش دهید و تفت دهید تا مواد یکدست شوند. سپس آن را از روی شعله بردارید و بگذارید کمی خنک شود.

طبقه سوم

کره را در تابه ای دیگر آب کنید سپس آرد را اضافه کنید و تفت دهید تا بوی خامی آرد از بین برود. سپس شیری که به دمای محیط رسیده را اضافه کنید و هم بزنید تا گلوله های خمیر باز شوند. سپس ادویه ها را به همراه پنیر چدار اضافه کنید و اجازه دهید پنیر آب شود.

مرحله چهارم

حالا نان همبرگر یا نان تست را بردارید و مواد گوشتی را روی آن قرار دهید، سپس دیپ پنیر را اضافه کنید و نان دیگر را روی آن قرار دهید. سپس مقداری کره روی نان بمالید و در ساندویچ ساز قرار دهید تا گریل شود. یک جسم سنگین را روی تابه گریل بگذارید و فشار دهید تا خوب کباب شود. برای دیدن دستور العمل های فوری برای توپ های سیب زمینی با گوشت چرخ کرده به ادامه مطلب بروید.

نکات مهم برای تهیه پانینی گوشت

به جای سس غوطه ور می توان از برش های پنیر استفاده کرد.
این مقدار برای ۴ ساندویچ مناسب است.
این ساندویچ را می توانید در تابه معمولی درست کنید.

به اشتراک بگذارید