طرفداران این نظریه را مطرح می کنند که کایلی جنر چه نامی برای نوزادش گذاشته است


کایلی جنر و تراویس اسکات هنوز نام پسر تازه متولد شده خود را اعلام نکرده اند، اما این موضوع باعث نشده که طرفداران نظریه های خود را ایجاد کنند.

چندین کاربر چشم عقابی اینستاگرام متوجه شدند که خانواده و دوستان جنر در حال کامنت گذاشتن روی ایموجی فرشته نوزاد در زیر اعلامیه تولد او روز یکشنبه بودند و آنها را به این نتیجه رساندند که نام پسر آنجل است.

کریس جنر، مادر کایلی، گفت: «آنجل پای»، در حالی که خواهر ناتنی کیم کارداشیان یک قلب آبی و یک شکلک فرشته انداخت.

استسی کارانیکولائو، بهترین دوست بنیانگذار کایلی لوازم آرایشی، نوشت: «فرشته عزیز ❤️».

آریل تجادا، آریل تجادا، گریمور او در این فیلم گفت: «بی‌صبرانه منتظر ملاقات با فرشته کوچولو هستم».

طرفداران همچنین متوجه شدند که حمام کودک کایلی دارای طرح رنگی طلایی و سفید است که احتمالاً به رنگ های فرشته ای اشاره دارد. همچنین در حین حمام، او از مهمانانش خواست که دایره های تکه دوزی بدوزند، که روی یکی از آنها نوشته شده بود: “فرشته عزیز”.

«الان دارم صداش می کنم، اسم بچه کایلی آنجل است. آن را رزرو کنید، “یکی از طرفداران توییت کرد.

یکی دیگر از طرفداران فریاد زد: “کایلی در ۲/۲/۲۲ صاحب یک پسر شد و اسمش آنجل یال این واقعی است این من هستم، دقیقاً همان جایی که قرار بود الان باشم.”

تراویس اسکات دخترش استورمی را در آغوش گرفته است.
جنر و اسکات همچنین یک دختر ۴ ساله استورمی دارند.

با این حال، همه کاربران رسانه های اجتماعی متقاعد نشده بودند که کایلی، ۲۴ ساله، این موضوع را آشکار می کند. برخی حدس می زنند که او و اسکات ۳۰ ساله نام پسرشان را رنگین کمان گذاشتند زیرا دختر ۴ ساله آنها، استورمی، چهار سال و یک روز قبل از آن به دنیا آمد، و به این ترتیب گفته می شود که بعد از “طوفان” “رنگین کمان” می آید. “.”

یکی از طرفداران در توییتی با اشاره به استوری اینستاگرام کایلی که گل‌ها را نشان می‌دهد و کامنت‌هایی درباره «The رنگین کمان. “

طرفداران ده ها ایده دیگر نیز ارائه کردند، از جمله گابریل، ایان، هالو، ولنتاین، ابر، هوگی، ویلی، سانی، ستاره و آسمان.

کایلی دومین نوزادش را با اسکات در فوریه به دنیا آورد. ۲. صفحه شش تایید کرد که کودک پسر است، اگرچه نام او هنوز مشخص نیست.

این میلیاردر از طریق اینستاگرام با انتشار عکسی سیاه و سفید از استورمی که دست برادر نوزادش را گرفته است، از تولد خبر داد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر