طوفان در جنوب جورجیا، تگزاس حداقل ۲ کشته بر جای گذاشت


روز سه‌شنبه، بازو‌کم ۲ نفر در طوفانی کدام ممکن است دریای بزرگ جنوب را درنوردید، کشته شدند.

اولین از دست دادن زندگی مرتبط همراه خود طوفان روزی رخ داد کدام ممکن است در ساعات اولین صبح درختی بر روی خانه سلیمان ۷۱ ساله در کاخ سفید تگزاس سقوط کرد.

جیمز وانلی، شهردار کاخ سفید اجتناب کرده اند از دست دادن زندگی سلیمان خبر داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت کدام ممکن است چوب حداقل بر روی ۴ خانه در شهر افتاده اند.

متیو کنت، کلانتر شهرستان اظهار داشت، سه شنبه عصر، همزمان همراه خود حرکت طوفان {به سمت} شرق، خوب زن در پمبروک، جورجیا کشته شد.

در پمبروک  پس از آنکه طوفان در 5 آوریل 2022 چندین خانه را ویران کرد، یک قطع برق در خیابان کالج شرقی رخ داد.
در پمبروک پس اجتناب کرده اند آنکه طوفان در ۵ آوریل ۲۰۲۲ چندین خانه را ویران کرد، خوب برداشتن انرژی الکتریکی در جاده کالج شرقی رخ داد.
A.P.
یک خانواده پس از طوفان در شهرستان جانسون، نزدیک برلین، تگزاس، پاکسازی می کنند.
خوب خانوار پس اجتناب کرده اند طوفان در شهرستان جانسون، نزدیک برلین، تگزاس، پاکسازی می کنند.
A.P.
یک مرکز خرید فولاد در یک طوفان در نزدیکی شهرستان جانسون در نزدیکی برلین، تگزاس آسیب دید.
خوب وسط کسب فلز در یک واحد طوفان در نزدیکی شهرستان جانسون در نزدیکی برلین، تگزاس آسیب دید.
A.P.

در جریان طوفان از حداکثر در پمبروک، بخشی اجتناب کرده اند سقف سالن دادگاه شهرستان برایان آسیب دید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب ساختمان دولتی بومی آسیب دید.

گاج مور، ۲۳ ساله، در جاری بازگشت اجتناب کرده اند دفتر برای اسکان در قلمرو پمبروک بود کدام ممکن است توسط خوب طوفان مورد اصابت قرار گرفت.

مور به آسوشیتدپرس اظهار داشت: «همه فراگیر من می خواهم می لرزیدند.

من می خواهم می توانم کامیونم را بشنوم کدام ممکن است وقتی اجتناب کرده اند کنارش می گذرد این طرف را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن طرف می لرزد را انتخاب کنید و انتخاب کنید جیغ می کشد. متشکرم.

پس از بارندگی های شدید در این ایالت، یک قطار باری گزارش هایی از سیل، رانش زمین و طوفان در هاتیسبورگ، میسوری بر جای گذاشت.
پس اجتناب کرده اند بارندگی های از حداکثر {در این} ایالت، خوب قطار باری گزارش هایی اجتناب کرده اند سیل، شناور شدن پایین را انتخاب کنید و انتخاب کنید طوفان در هاتیسبورگ، میسوری بر جای گذاشت.
A.P.
بادهای شدید در هاتیسبورگ، خانم.
بادهای از حداکثر در هاتیسبورگ، خانم.
A.P.
پس از طوفان های شدید، آب از نهر گوردونز در زیر پل خیابان خلیج در مرکز شهر هاتیسبورگ جاری است.
پس اجتناب کرده اند طوفان های از حداکثر، آب اجتناب کرده اند نهر گوردونز در زیر پل جاده خلیج در وسط شهر هاتیسبورگ جاری است.
A.P.

این طوفان علاوه بر این به بخش هایی اجتناب کرده اند آلاباما را انتخاب کنید و انتخاب کنید می سی سی پی آسیب رساند.

پیش سوراخ بینی ها روز چهارشنبه هشدار داد کدام ممکن است آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوای از حداکثر ممکن است مناطقی اجتناب کرده اند آلابامای غربی به همان اندازه کارولینای را تحمل تاثیر قرار دهد.

همراه خود سیم پست