عالی سرباز روسی همراه خود عالی تانک همراه خود فرمانده مخالفت می تدریجی


عالی سرباز روسی هنگام رانندگی عالی تانکر دستگیر شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ تن تولید دیگری اجتناب کرده اند کارمندان او در جریان حمله ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به اوکراین دستگیر شدند.

رومن تیمبالوک، روزنامه‌نگار اوکراینی کدام ممکن است در سقوط تانک موقعیت داشته است، می‌گوید: «سرهنگ‌ها سرهنگ یوری مدودف را به فرماندهی کشتن همرزمانش می‌دانند.

او نوشت: «وقتی در پایان رسید، به تانک دوید را انتخاب کنید و انتخاب کنید {به سمت} فرمانده‌اش دوید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر ۲ پایش زخمی شد.

سرهنگ مدودف در جاری حاضر در پیش بینی جبران جراحاتش در “عملیات نیروی دریایی ویژه برای دفاع اجتناب کرده اند دونباس” در بیمارستانی در بلاروس است.

مدودف به بیمارستان منتقل شد، با این حال عکسی کدام ممکن است رمضان قدیروف، رئیس چچن را انتخاب کنید و انتخاب کنید متحد نزدیک پوتین چاپ شده کرد، آرم می‌دهد کدام ممکن است این اعلام کردن به طور بی طرفانه تأیید نشده است.

به گزارش Tsymbalyuk، این حادثه پس اجتناب کرده اند آن رخ داد کدام ممکن است ۲ سرباز روسی در کیف، ماکاروف، حداقل نیمی اجتناب کرده اند همرزمان شخصی را در نبرد های با کیفیت حرفه ای اجتناب کرده اند بازو دادند.

آگهی.  در 23 مارس 2022، ارتش روسیه در زیر آوار ماریپل دراز کشید.
آگهی. در ۲۳ مارس ۲۰۲۲، نظامی روسیه در زیر ذرات ماریپل دراز کشید.
عکسها Maximilian Clark / SOPA اجتناب کرده اند طریق ZUMA Press Wire
پس از آغاز جنگ در شهر خارکف اوکراین، یک کشتی جنگی متعلق به روسیه بین خودروهای کوچک آسیب دیده و رها شده آتش گرفت.
پس اجتناب کرده اند تحریک کردن نبرد در شهر خارکف اوکراین، عالی کشتی جنگی متعلق به روسیه بین خودروهای کودک شکسته را انتخاب کنید و انتخاب کنید خلوت منقل گرفت.
AP Photo / مارینکو اندرو، فایل

در همین جاری، روزنامه دیلی بیت گزارش داد کدام ممکن است صدای شکایت ۲ سرباز روسی با اشاره به تصمیم تلفنی ربوده شده است اجتناب کرده اند کاگمیر روسیه در اوکراین شنیده شد.

به نقل اجتناب کرده اند عالی مقام امنیتی اوکراینی، «اصولاً آن را همین جا آرم دهید، من می خواهم این کار را کردم».

او دلیل داد کدام ممکن است چگونه نیروهای اوکراینی عالی پایگاه نیروی دریایی روسیه را منهدم کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵۰ سهم هیکل او یخ زده بود.

در مسیر شمال در بزرگراه Maripol-Donetsk، ستونی از تانک‌های علامت‌گذاری شده با Z در دوردست‌ها کشیده شده‌اند.
در هدف شمال در آزادراه Maripol-Donetsk، ستونی اجتناب کرده اند تانک‌های علامت‌گذاری شده همراه خود Z در دوردست‌ها کشیده شده‌اند.
ماکسیمیلیان کلارک (عکسها SOPA / ادبیات توسط گتی ایماژ
شبه نظامیانی که ادعا می کنند DNR هستند  در 16 مارس 2022، در منطقه دونتسک اوکراین، موشک های ضد تانک آمریکایی شلیک شده توسط ارتش اوکراین را توقیف کردند.
شبه نظامیانی کدام ممکن است اعلام کردن می کنند DNR هستند در ۱۶ مارس ۲۰۲۲، در قلمرو دونتسک اوکراین، موشک های ضد تانک آمریکایی شلیک شده توسط نظامی اوکراین را توقیف کردند.
EPA / سرویس مطبوعاتی وزارت حفاظت روسیه / بازو

با این حال آنها هیچ این سیستم ای برای معامله با آنها ندارند [field] ذکر شد: بیمارستان.

علاوه بر این یکی اجتناب کرده اند اعضای سرور، فرمانده کل آنها، سپهبد موجود است. یاکوف رزانسف در چهارمین روز اسکان آنها به آنها ذکر شد کدام ممکن است نبرد سریع نوک خواهد کشف شد.

“خواه یا نه از قبل می دانید او به ما چه ذکر شد؟ بر کسی اندود شده نیست کدام ممکن است تنها تعدادی از ساعت به همان اندازه نوک این عملیات ویژه که همچنان ادامه دارد.» را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون آن ساعت ها ادامه دارد موجود است، “سرباز ذکر شد.

دو سرباز روس در ارتباط با توطئه ترور ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه دستگیر شدند. "گاو نر ---."
۲ سرباز روس به ظن این سیستم ریزی برای ترور ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه دستگیر شدند.
عکس میخائیل کلیمنتیف، اسپوتنیک، استخر کرملین توسط AP
در 23 مارس 2022، پسری در مقابل مدرسه ای در شهر زوهیتومیر در شمال اوکراین به ضرب گلوله کشته شد.
در ۲۳ مارس ۲۰۲۲، پسری در برابر این دانشگاه ای در شهر زوهیتومیر در شمال اوکراین به ضرب گلوله کشته شد.
فادل سنا / خبرگزاری فرانسه توسط گتی ایماژ

طبق این تصمیم تلفنی، سربازان شکایت کردند کدام ممکن است لباس کولار آنها دارای پانل های پایدار نبوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید نادیده گرفته شده است است.

او به خاطر می آورد کدام ممکن است سربازان به او گفتند: “ژنرال، نفرین کن، من می خواهم این را تخصص کرده ام.” را انتخاب کنید و انتخاب کنید او ساده ذکر شد، پسرم محکم باش، را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناپدید شد. زباله های همین جا… ما هواپیمای خودمان را بمباران کردیم.

نظامی روسیه در ادعا ای گفتن کرد: «آنها حتی نتوانستند ۲۰۰ نفر اجتناب کرده اند آنها را به همین جا بفرستند. ۵ روز همراه خود ما رفتند.»

سازمان ملل می گوید که بیش از 3.5 میلیون نفر - اکثرا زن و کودک - از اوکراین در چهار هفته پس از عبور تانک های روسی از مرز فرار کرده اند.
گروه ملل می گوید کدام ممکن است بیش از سه.۵ میلیون نفر – اکثرا زن را انتخاب کنید و انتخاب کنید کودک – اجتناب کرده اند اوکراین در ۴ هفته پس اجتناب کرده اند رفتن تانک های روسی اجتناب کرده اند مرز خطرناک کرده اند.
AP Photo / پیتر دیوید خوزه
در 23 مارس 2022، مردی با یک سالخورده اوکراینی معلول در ایستگاه قطار اودسا، در جنوب اوکراین، سوار قطار شد.
در ۲۳ مارس ۲۰۲۲، مردی همراه خود عالی سالخورده اوکراینی معلول در ایستگاه قطار اودسا، در جنوب اوکراین، تجربه قطار شد.
AP Photo / پتروس جیاناکوریس

وی افزود: “هیچ چیزی به تماس گرفتن حتی در چچن وجود نداشت. این “عملیات ویژه” عالی نفرین است.

روز چهارشنبه، ناتو تخمین زد کدام ممکن است بین ۷۰۰۰ به همان اندازه ۱۵۰۰۰ سرباز روسی در یک واحد نبرد ۴ هفته ای در اوکراین کشته شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مخالفت از حداکثر نیروهای دفاعی این ملت نتوانست پیروزی انرژی الکتریکی آسای مشخص شده مسکو را رد تدریجی.

در برابر این، روسیه در ۱۰ سال قبلی حدود ۱۵۰۰۰ سرباز را در افغانستان اجتناب کرده اند بازو داده است.

در 23 مارس 2022، مردی وارد خانه ای مخروبه در شهر زاهیتومیر در شمال اوکراین شد.
در ۲۳ مارس ۲۰۲۲، مردی وارد خانه ای مخروبه در شهر زاهیتومیر در شمال اوکراین شد.
فادل سنا / خبرگزاری فرانسه توسط گتی ایماژ
نقشه نشان دهنده حمله روسیه به اوکراین است.
نقشه آرم دهنده حمله روسیه به اوکراین است.

روسیه حمله به اوکراین در ۲۴ فوریه بهترین ضربه به اروپا اجتناب کرده اند زمان نبرد جهانی دوم بود. با این حال پس اجتناب کرده اند ۴ هفته نبرد، مسکو بازو به حداقل یک کارزار نیروی دریایی دیدنی زد.