عده ای که سلام می گفتند، خون آشام ها و کسانی که درد دین ندارند، قیمت بیش از صد مورد را بالا بردند.


نماینده ولی فقیه گیلان گفت: پیشنهاد می کنم اتاق فکری برای ارزیابی محصولات تولید شده توسط نمایندگان عالی اجرایی دولت در استان ها راه اندازی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، آیت الله رسول فلاحتی در خطبه نماز جمعه امروز، همگان را به تقوای الهی و پرهیز از گناهان و همچنین عزاداری در چهاردهمین سالگرد درگذشت معمار بزرگ ۱۴ خرداد توصیه می کند. انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) فرمودند: خداوند متعال به عنوان جانشین امام خمینی(ره) به مقام معظم رهبری نعمت بزرگی به ملت ایران عطا فرموده است.

وی با اشاره به ۱۵ خرداد سالروز دستگیری و تبعید امام راحل در سال ۱۳۴۲ خاطرنشان کرد: امام (ره) این روز را عزای عمومی اعلام کردند.

امام جمعه رشید با اشاره به تصویب قانون جرم انگاری رابطه پارلمان عراق با رژیم صهیونیستی گفت: ۲۷۵ نماینده پارلمان عراق عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را جرم انگاری کرده اند که اقدام خوبی است. از این مجلس

فلاحتی با اشاره به توقیف نفتکش ایرانی در ۲۰ فروردین توسط یونان، گفت: ایران پس از پیگیری های بین المللی جمهوری اسلامی ایران مجبور به توقیف دو نفتکش یونانی شد.

وی با اشاره به اینکه اقتدار جمهوری اسلامی ایران به آمریکا و رژیم صهیونیستی توهین کرده است، افزود: «تعداد کشته‌شدگان آمریکا» از کشور ایران بلندتر است و دو نفتکش یونانی توقیف شده‌اند. درسی برای کشورهای دیگر بود.

نماینده ولی فقیه گیلان به روی کار آمدن دولت سیزدهم با توجه به نیازها و ارزش های جبهه مردمی انقلاب اسلامی اشاره کرد. سیاستمداران از انجام این کار می ترسند.

آیت الله فلاحتی با اشاره به یارانه نقدی دولت برای مایحتاج اولیه زندگی مردم گفت: برخی خون آشام ها و غیر مذهبی ها بیش از صد قلم کالا را افزایش داده اند.

وی با اشاره به تلاش دشمنان برای ایجاد یأس و ناامیدی در جامعه، افزود: هر حرکتی که به دستور امام راحل و مقام معظم رهبری منجر به یأس و ناامیدی در بین مردم شود، معنادار و حقیر است، بنابراین نوشته ها نباید با کلمات کنترل شود.” ایجاد ناامیدی و ناامیدی در افراد.

امام جمعه کشور با پیشنهاد ایجاد اتاق فکر برای قیمت‌گذاری کالاهای تولیدی در استان‌ها توسط نمایندگان عالی اجرایی دولت در این حوزه‌ها گفت: استان‌ها قیمت‌ها برای مصرف‌کنندگان مشخص می‌شود.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه افزایش قیمت کالاها باعث نگرانی مردم شده است، گفت: امیدواریم دولت با حرکتی برای حفظ عزت کشور روی کار آمده و برای ثبات قیمت تلاش بیشتری کند.

وی درباره حقوق فرزند بر والدین بر اساس سبک زندگی اسلامی بیان کرد: حق تحصیل یکی از حقوق فرزند بر والدین است.

نماینده ولی فقیه گیلان با بیان اینکه تربیت کودک باید نظام مند باشد، تصریح کرد: کودک حق آموزش از سوی والدین دارد.

اشتراک گذاری