«علی اصغر چگینی» دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شفت شد


با ابلاغ رئیس قوه قضائیه علی اصغر چگینی به عنوان دادستان شهرستان شفت منصوب و از زحمات حسین جوادی دادستان سابق این شهرستان تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مراسم تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شفت با حضور مجید الهیان معاون قضایی دادگستری استان گیلان و جمعی از قضات و کارکنان دادگستری، کشوری و لشکری ​​شفت برگزار شد. نیروی انتظامی صبح امروز در دادگستری شهرستان شفت.

مجید الهیان معاون کل دادگستری استان گیلان با اشاره به اینکه دادسرا در خط مقدم دادگستری قرار دارد، خاطرنشان کرد: قانون اساسی وظایف مهم بسیاری را به دادستان ها داده است.

وی صیانت از انفال و صیانت از منابع طبیعی در برابر بهره برداری زمین خواران و سودجویان را از اولویت های دستگاه قضایی برشمرد و خاطرنشان کرد: دادستان ها نسبت به تغییر کاربری اراضی کشاورزی و منابع ملی اقدام قانونی لازم را انجام دهند. به ویلاهای لوکس و ساختمان های مسکونی

الهیان با تاکید بر اشتغال، امنیت شغلی و حمایت از تولیدکنندگان، موافقت کرد: شهرستان شفت با داشتن شهرک های صنعتی و واحدهای تولیدی محل ایده آلی برای تولید و اشتغال زایی است و مسئولان قضایی این شهرستان باید همواره در جهت حذف تولید تلاش کنند. موانع.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار اخیر با مسئولان قضایی کشور با استناد به بسیاری از آنها ابراز امیدواری کرد: رئیس دادگستری و دادستان شهرستان شفت با همدلی و تعامل سازنده با سایر دستگاه های اجرایی. قوه قضائیه به عنوان نهاد و مجری قانون باید در مسیر خدمت خالصانه به مردم قدم بردارد.

در پایان این مراسم با اعلام حکم رئیس قوه قضائیه، علی اصغر چگینی به سمت دادستان این شهرستان منصوب و از زحمات حسین جوادی دادستان سابق این شهرستان قدردانی شد.

گفتنی است پیش از این علی اصغر چگینی رئیس شعبه دوم دادگاه عمومی کچافان بود.

به اشتراک بگذارید