علی طالبی برای بازی در «آذر جدید ۳». شرایط احسان علیخانی برای ادامه برنامه


مقام اول و قهرمانی فصل سوم آثار جدید را علی نظری طالبی ۱۳ ساله از کوهدشت لرستان با ۵ میلیون و ۵۶۲ هزار و ۴۵۳ رای به دست آورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا علی طولابی با بیش از ۵ میلیون رای برنده فصل سوم ازهر جدید شد.

علی نظری طالبی پسر ۱۳ ساله کوهدشتی لرستانی اصالتا لک است که در برنامه عصر جدید آهنگ لکی را اجرا کرد که با استقبال خوبی روبرو شد. او با اجرای آهنگ کردی توانست استعداد خود را نشان دهد.

مقام اول و قهرمانی در فصل سوم آثار جدید به علی نصری طالبی رسید که با کسب ۵ میلیون و ۵۶۲ هزار و ۴۵۳ رای رسید. خواننده ای با صدای طلایی و آینده درخشان هنری، نوجوان کوهدشتی تندیس طلایی را به خانه برد.

گروه پهلوانک ایران جم با بیش از ۴ میلیون رای دوم شد و پیمان ابراهیمی از اصفهان با بیش از ۳ میلیون رای سوم شد.

همچنین زینه شیخی رتبه چهارم، ستیلا و انیسه رتبه پنجم و احسان یاسین رتبه ششم را کسب کردند.

تعداد آرای ثبت شده در این فصل ۲۲ میلیون و ۷۷۷ هزار و ۹۸۷ است.

این ویژه برنامه در ۲ قسمت، شنبه از قبر ساعت ۲۲:۰۰ و بعد از اذان مغرب یکشنبه تا صبح دوشنبه بعد از قبر از شبکه سه سیما پخش شد.

ستیلا و آنیسا از شیراز و بوشهر در آکروبات نمایشی و هوایی، پیمان ابراهیمی از درچه اصفهان در استندآپ کمدی، احسان یاسین از کاشان در آواز، زینه شیخی از اندیمشک خوزستان در دوبله، علی طولابی از کوهدشت لرستان و دیگر کشتی گیران ایرانی استان های مختلف ایران در ورزش باستانی به رقابت پرداختند.

احسان علیخانی مجری برنامه درباره این برنامه گفت: سه گانه دوره جدید ساخته شده است و اگر قرار است فصل بعد ساخته شود باید عظیم و دیدنی باشد. رشته‌ها باید متنوع‌تر باشند، دختر و پسر، زن و مرد باید در کنار هم قرار گیرند و مطمئناً در زمان مناسب این اتفاق خواهد افتاد.

به اشتراک بگذارید