غول‌ها می‌دانند که فقط زمان نشان می‌دهد که آیا برایان دابول درست گفته است یا خیر


هیچ کاندیدای کاملی وجود ندارد، و این بیش از هر زمان دیگری در مورد جستجوی سرمربی غول‌ها اعمال می‌شود، که در نهایت و کاملاً قابل پیش‌بینی آنها را به سمت برایان دابول هدایت کرد.

هیچ چیز مطمئنی وجود ندارد. دو سال دیگر دوباره بررسی کنید تا ببینید آیا تمام کلمات درخشان در مورد شخصیت عالی دابول و تیزبینی فوق‌العاده او در طراحی جرایم و قالب‌گیری از تیم‌های دفاعی به نتیجه رسیده یا به‌خوبی از قلم افتاده است.

تنها دو سال پیش بود که جو جاج، هماهنگ‌کننده تیم‌های ویژه کمتر شناخته‌شده در نیوانگلند، اتاق را با یک مقدمه در کنفرانس مطبوعاتی تکان‌دهنده برنده شد که بخشی سختگیرانه، بخشی قوی برای همه افراد و بخشی غیرمعقول وفادار به وعده‌ها بود. قاضی که در آن زمان فقط ۳۸ سال داشت، نمی توانست در گفتن سلام تاثیرگذارتر باشد. کمتر از دو سال بعد، قاضی در یک غرغر ۱۱ دقیقه ای در شیکاگو که به عنوان خداحافظی او عمل کرد، آرامش خود را از دست داد.

دابل، ۴۲ ساله، صبح دوشنبه در داخل خانه صحرایی غول ها معرفی خواهد شد و دلایل زیادی وجود دارد که باور کنیم او آن را از پارک بیرون خواهد آورد. او شخصیتی برنده دارد و باید آماده و مشتاق به سر کار بیاید. هدف غول‌ها این است که به این زودی‌ها یکی دیگر از این گردهمایی‌های رسانه‌ای مقدماتی برای سرمربی جدید نداشته باشند. هر دو سال یک بار برای کولونوسکوپی عالی است، اما نه برای انتخاب سرمربی جدید.

برایان دابل
برایان دابل
AP

دو فینالیست، دابول و برایان فلورس، سرمربی سابق دلفین ها، تا جایی که می توانستند متفاوت بودند. یکی درست در چارچوبی که غول ها ایجاد می کنند، جا می شود و دابول باید ثابت کند که می تواند از هماهنگ کننده به سرمربی جهش موفقیت آمیزی داشته باشد. دیگری، فلورس، باید نشان دهد که از اولین دور پرتلاطم خود به عنوان سرمربی در میامی آموخته است و می تواند تنظیمات لازم را برای هماهنگی بهتر با اطرافیانش انجام دهد.

غول ها به این نتیجه رسیدند که ناشناخته های دابول بسیار دلپذیرتر از چیزهایی است که در مورد فلورس شناخته شده اند.

اشتباه نکنید، این استخدام جو شوئن بود. مالکان مشترک جان مارا و استیو تیش، مثل همیشه، تایید نهایی را در مورد استخدام هر سرمربی دارند. با توجه به اتفاقاتی که رخ داده و بسیار اشتباه پیش رفته است، در شش سال گذشته – بن مک‌آدو تا پت شورمور برای قاضی – مارا این بار هیجان زده بود که به یک فرد خارجی کار سنگینی را انجام دهد. او شوئن، مدیر کل ۴۲ ساله تازه استخدام شده را به عنوان مرد مورد جستجو منصوب کرد و تمایل داشت به حرف های او گوش دهد.

شوئن دابول را ترجیح می داد، عمدتاً بر اساس چهار سال زندگی مشترکشان در بوفالو، و هیچ راهی وجود نداشت که مارا یا تیش این ترجیح را مسدود کنند. به هر حال، این روایت که مارا فلورس را ترجیح می داد، زیرا او تجربه قبلی سرمربیگری را داشت، کاملاً دقیق نبود.

یک سرمربی برای هدایت کل تیم استخدام می شود و بنابراین شناسایی بهترین و باهوش ترین رهبر راهی برای رفتن است. اغلب اوقات، صاحبان NFL با یک هماهنگ کننده داغ که کارهای بزرگی را با تعدادی از بازیکنان بزرگ انجام می دهد، خیره می شوند و مسحور می شوند. بازیکنان بزرگ و آن نقشه بزرگ و تمام آن تیزبینی را به صورت عظمت به همراهی نشان می دهد.

غول‌ها بیش از هر چیز به کسی نیاز دارند که گناه بیمارگونه‌شان را احیا کند و به دنیل جونز روح بدهد، و شکی نیست که دابول جذاب‌ترین نامزدی بود که پتانسیل استفاده از مرهم برای زخم‌های گل‌خورده را داشت. او خطای خودش را (افسوس، بدون جاش آلن) به غول‌ها خواهد آورد و به احتمال زیاد، این نمایش‌ها را اولین سال حضورش در این کار خواهد خواند. این یک تمدید فوری تهاجمی را تضمین نمی کند، اما جاینت ها را یک قدم به رقابتی تر شدن در حمله نزدیک تر می کند.

اما دابل نمی تواند دید خود را از کل زمین با نگه داشتن یک نمودار بازی چند لایه در جلوی صورت خود در کناری محدود کند. او باید همه را ببیند و همه باشد، و این ظرفیت ذهنی زیادی می‌طلبد زمانی که سرمربی، طراح، نصب‌کننده و محرک حمله نیز باشد. این بزرگترین چالش Daboll خواهد بود. او یک پروجکشن کلاسیک است، از این نظر که او هماهنگ‌کننده‌ای است که به خوبی مورد توجه قرار می‌گیرد و اکنون زمان اوست تا ببیند آیا می‌تواند از پس تبلیغات برآید و نمایش خود را اجرا کند.

مارا گفت: «برایان اولین نامزدی بود که در زمان شروع جستجویمان با او ملاقات کردیم. و همانطور که به گفتگوهای خود ادامه دادیم، مشخص شد که رویکرد او به مربیگری و تیم سازی همان چیزی است که ما به دنبال آن هستیم تا با تیم خود پیش برویم.”

همه چیز خوب به نظر می رسد. تقریباً همیشه خوب به نظر می رسد زیرا جوهر در قرارداد خشک می شود و صندلی ها برای معرفی آماده می شوند. بعداً دوباره بررسی کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر