غول ها تونی اسپارانو جونیور و آندره پترسون را به کادر مربیگری اضافه کردند


برایان دابل با دو عضو جدید خود در کادر مربیگری جاینتز آشنایی و تجربه زیادی را به همراه داشت.

غول ها آندره پترسون را به عنوان مربی خط دفاعی و تونی اسپرانو جونیور را به خدمت گرفتند. به عنوان دستیار مربی خط حمله، The Post تایید کرد.

اولین کار پترسون خوش سفر به عنوان مربی خط دفاعی در وبر استیت در سال ۱۹۸۸ بود و اولین کار او در NFL در سال ۱۹۹۷ با پاتریوتز بود. یک سال به‌عنوان سرمربی وایکینگ‌ها، ارتقاء از مربی خط دفاعی به هماهنگ‌کننده هم‌دفاع تا کمک سرمربی – همه این‌ها در عین حفظ فرماندهی در جبهه دفاعی.

بنابراین، پترسون از نزدیک با دانیل هانتر و اورسون گریفین کار می‌کرد – نوعی از راس‌های درجه یک که غول‌ها از زمان معامله با جیسون پیر پل در سال ۲۰۱۸ نداشته‌اند. وایکینگ‌ها در درجه اول یک جبهه دفاعی ۴-۳ در مقایسه با ۳- داشتند. ۴ جبهه که توسط جاینتز در دو فصل گذشته و توسط هماهنگ کننده دفاعی جدید جاینتز وینک مارتیندیل با ریونز استفاده شده است، اما پترسون به خاطر خلق ظاهرهای عجیب و غریب در خط معروف است.

آندره پترسون در دوران حضورش با وایکینگ ها
آندره پترسون در دوران حضورش با وایکینگ ها
گتی ایماژ

اسپارانو جونیور، محصول ۳۵ ساله دانشگاه آلبانی، قبلاً کمک مربی خط حمله پانترز (۲۰۲۱) و جگوار (۲۰-۲۰۱۷) بود. او فرزند تونی اسپارانو فقید است که از سال ۱۱-۲۰۰۸ سرمربی دلفین ها بود. آن کارکنان سال ۲۰۱۱ دابل را به عنوان هماهنگ کننده تهاجمی و اسپرانو جونیور را معرفی کردند. به عنوان مربی کنترل کیفیت تهاجمی، با مدیر کل جاینتز به عنوان پیشاهنگ ملی دلفین ها.

پشت سر هم پدر و پسر در سال ۲۰۱۲ به جت ها آمدند و اسپرانو بزرگتر به عنوان هماهنگ کننده تهاجمی برای یک فصل خدمت کرد. اسپارانوی جوان تر به مدت سه سال در آنجا ماند و از اینترن به دستیار تهاجمی فارغ التحصیل شد و سپس به دنبال سرمربی تیم رکس رایان به بوفالو به عنوان مربی تیم بیلز (۱۶-۲۰۱۵) رسید.

تونی اسپارانو جونیور
تونی اسپارانو جونیور با جکسونویل در سال ۲۰۱۷
گتی ایماژ

اسپارانو جونیور و مربی جدید خط حمله جاینتز، بابی جانسون، در دهه گذشته برای بسیاری از تیم های مشابه کار کرده اند – اما نه در همان زمان. غول‌ها فصل گذشته چهار مربی درگیر این حمله داشتند، اما انتظار می‌رود تغییرات کلی (یا نزدیک به آن) انجام شود.

اسپارانو جونیور در درجه اول به عنوان یک مربی خط تهاجمی و در رده های پایین راه پدرش را دنبال کرده است. الدر سوپرانو در سال ۲۰۱۸ در سن ۵۶ سالگی به طور غیرمنتظره ای بر اثر بیماری قلبی درگذشت، درست قبل از اولین اردوی آموزشی او به عنوان دستیار وایکینگ ها.

اضافه شدن اسپرانو جونیور و پترسون اولین بار به ترتیب توسط The Charlotte Observer و ESPN گزارش شدند. استخدام پترسون روند دابول را ادامه می دهد که تمایل به استخدام دستیاران بسیار مورد توجه را دارد، نه اینکه لزوماً در شبکه ای از همکاران سابق باقی بماند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر