غیر صادقانه در تسویه بدهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشیا تولید دیگری.


نوت بوک نابجا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترفندهای مضر

این آمار

آمریکا تحمل مدیریت ترامپ بشکه های بیشتری در روز ساخت می تنبل به همان اندازه تحمل مدیریت ترامپ.

– روزنامه نیویورک، ۱۳ مارس

{ما می گوییم} بگیر – دروغ، دروغ نفرین شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید. . . گزارش رسانه های چپ روزنامه نیویورک معمول ساخت نفت آمریکا در روز را (۱۰.۹۶۸ میلیون بشکه) تخمین می زند. همه آنها ۴ سال‌های ریاست جمهوری دونالد ترامپ – اجتناب کرده اند روزهای تاریک دوران اوباما (۷.۲۰۲ میلیون بشکه در روز) را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس در کل اپیدمی عالی سال دوران جو بایدن (۱۱.۱۸۵ میلیون بشکه) کدام ممکن است طی آن اقتصاد در جاری افزایش بود. به معنای واقعی کلمه هستند، در دوران ترامپ، ساخت آمریکا در سال ۲۰۱۹ به ۱۲.۲۸۹ میلیون بشکه رسید کدام ممکن است اصولاً اجتناب کرده اند سال اول بایدن بود. آگهی. حتی در سال ۲۰۲۰، در زمان شیوع بیماری، ساخت در دوران ترامپ ۱۱.۳ میلیون بشکه اصولاً بود.


این ادعاست

«ارزش های دولتی . . کاهش بدهی سراسری این تورم نیست.»

– نانسی پلوسی، رئیس شورا، جمعه، ۱۱ مارس

{ما می گوییم} بگیر – پلوسی به خوانایی در نظر گرفته شده می تنبل کدام ممکن است آمریکایی ها می توانند هر چیزی بخرند. حقایق؟ وقتی اصولاً اجتناب کرده اند مالی کدام ممکن است می گیرید خرج می کنید، باید دستی تر رهن بگیرید – از متعدد اجتناب کرده اند آمریکایی ها اکنون مجبورند این کار را انجام دهند، {به دلیل} تورم در امکانات کسب دلار. از هر لحاظ، علیرغم داده ها نادرست بدیهی پلوسی، تحمیل آن بدهی سراسری است کدام ممکن است باعث تورم تبدیل می شود، حتی چون آن است سیاستمداران چپ (مشابه وزیر خزانه داری کلینتون، لارنس سامرز) معتقدند.


این متن عبارت است اجتناب کرده اند:

ستون نیویورک تایمز نشان می دهد که چین باید به توقف تهاجم روسیه به اوکراین کمک کند.
ستون نیویورک تایمز نماد می دهد کدام ممکن است چین باید به توقف تهاجم روسیه به اوکراین کمک تنبل.
NY Post مختلط / istock / Getty Images

{ما می گوییم} بگیر – نیویورک تایمز بیشتر اوقات {به دلیل} پذیرش اندیشه هایی کدام ممکن است مستقیماً اجتناب کرده اند کتاب ورزشی حزب کمونیست چین آمده است مورد انتقاد قرار خواهد گرفت. با این حال این هفته، وانگ هوفیائو، عالی مبلغ عالی ح‌ک‌چ، ستونی را آشکار کرد کدام ممکن است در آن به چین اجازه داد به همان اندازه مذاکرات برای نوک دادن به درگیری روسیه همراه خود اوکراین را یادآوری تنبل. بر ایده گزارش مقامات آمریکا، وانگ ارتباط نزدیکی همراه خود دپارتمان جبهه متحد این حزب دارد کدام ممکن است به فرماندهی توافق “ورزش های تأثیر می گذارد” در موجود در را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارج اجتناب کرده اند چین است. این روزنامه مشمئز کننده وانگ را “رئیس عالی اتاق در نظر گرفته شده غیردولتی” در پکن توضیح دادن کرد. او بعداً افزود کدام ممکن است “به مقامات چین توصیه می دهد”، با این حال ادامه دارد عملکرد شخصی را کف دست کم گرفته است.


این توییتر-

{ما می گوییم} بگیر – یک بار دیگر را انتخاب کنید و انتخاب کنید یک بار دیگر، بایدن در حال تلاش برای گرفتن وام است. آسیبی کدام ممکن است او را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر دموکرات ها به چیزی نامربوط وارد کرده اند را نادیده بگیرید. مطمئنا، کسری کاهش یافته است است، با این حال دلیل این است که انگیزه است کدام ممکن است واکسن در سال ۲۰۲۰ به راحتی در دسترس است است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقتصاد آغاز به تنبل شدن کرده است. بایدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمایندگی اضافه به همان اندازه سال ۲۰۲۱، ۱.۹ تریلیون روپیه اصولاً صرفه جویی احتمالاً وجود خواهد داشت. اوه، را انتخاب کنید و انتخاب کنید کسری بودجه سال قبلی ۱ تریلیون دلار افزایش کشف شد، کدام ممکن است سومین بار در گذشته تاریخی است.


این متن عبارت است اجتناب کرده اند:

واشنگتن پست مقاله ای نادرست در مورد دولت ویرجینیا منتشر کرده است.
واشنگتن پست مقاله ای نادرست با توجه به مقامات ویرجینیا آشکار کرده است.
NY Post مختلط / istock / Getty Images

ما میگوییم: خبر کذب عالی رئوس مطالب است. سرفصل: – را انتخاب کنید و انتخاب کنید رئیس – همه ۱۳۳ ناظر دانشگاه اجتناب کرده اند گلن یانگ یانگ فرماندار ویرجینیا می خواهند اجتناب کرده اند پوشش های دانشگاه شکایت تنبل. همراه خود این جاری، او اذعان کرد کدام ممکن است اینطور نیست. حقایق دقیق ۱۲ عضو هستند هیئت اجرایی عالی گروه به تصویر اجتناب کرده اند سرپرستان، ۹ همه اعضای گروه، نامه ای را می پذیرم کدام ممکن است آن اقدامات را الهام بخش می تنبل. آموزش داده شده است تبدیل می شود کدام ممکن است برخی اجتناب کرده اند ناظران حتی نامه را نمی دانستند.

– گردآوری شده توسط هیئت ویرایشگر پسترژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر