فاز دوم بیمارستان ۱۷ شریور رشت برای ارائه خدمات درمانی به کودکان به زودی افتتاح می شود


پس از هفت سال فعالیت عملیاتی، فاز دوم مرکز آموزش پزشکی ۱۷ شریور رش به زودی افتتاح می شود و در چرخه درمان بیماری های کودکان قرار می گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس، مطابق با خدمات مطلوب و تحول آفرین نظام سلامت گیلان، فاز دوم مرکز آموزشی درمانی ۱۷ شهریور رشت، تنها مرکز تخصصی و فوق تخصصی پزشکی کودکان با ۱۲۰ کودک. تخت های دولتی در استان گیلان به زودی معرفی می شود. ارائه خدمات پزشکی به بیماران اطفال.

فاز دوم بیمارستان ۱۷ شریور رشت شامل کلینیک های تخصصی فوق تخصصی اطفال، بخش های دندانپزشکی، فیزیوتراپی، آندوسکوپی، کولونوسکوپی، اتاق های عمل (تنها اتاق عمل اطفال استان)، ریکاوری، بخش های CSR مرکزی و جراحی اطفال می باشد. تخت، پذیرش ۱۵ نوجوان تخت و دپارتمان آموزشی و دارای تجهیزات و امکانات پزشکی به روز و به روز می باشد.

این پروژه بهداشت عمومی در استان گیلان که تاکنون حدود ۷۰ میلیارد تومان برای ساخت و تجهیز آن هزینه شده است، با زیربنای ۵ هزار و ۳۰۰ مترمربع در پنج طبقه ساخته شده و مجهز به سقف هلی بال است.

فاز دوم ۱۷ مرکز درمانی تخصصی و فوق تخصصی شاریور رشت نیازی فوری و ضروری بود که مراحل ساخت آن از سال ۱۳۹۳ آغاز شد و پس از توقف موقت اجرا، مجددا مورد توجه ویژه قرار گرفت. سه سال گذشته

این پروژه سلامت محور نمونه ای از پروژه های عام المنفعه در حوزه سلامت استان گیلان است که با گذشت هفت سال از آغاز فعالیت های اجرایی در ساخت آن، وضعیتی که دولت در سخت ترین بحران اقتصادی و ویروس کرونا قرار دارد. و فشار تشدید تحریم ها بر این کشور برای مردم به ویژه مستضعفان و مستضعفان ستودنی و قابل تقدیر است، افند یک عمل است.

۲۹ پروژه بزرگ و همگانی سلامت گیلان در هفته دولت امسال و ۱۰۱ طرح سلامت محور دیگر در سراسر استان تا پایان سال افتتاح می شود.

به اشتراک بگذارید