فروش فوری محصولات بهمن موتور، دو محصولی که برای اولین بار به صورت انحصاری برای ایسار عرضه شد


گروه بهمن آخرین شرایط فروش فوری محصولات خود را ویژه دی ماه ۱۴۰۱ اعلام کرد. در این دوره از فروش فوری این شرکت، برای اولین بار محصولات سدان با پرستیژ و احترام عرضه می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از خودروبانک، این طرح فروش از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۱/۱۲/۱۴۰۱ آغاز و تا روز جمعه ۱۳ دی ماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت. در این مدت تمامی محصولات بهمن موتور شامل ۶ دستگاه فیدلیتی تیپ ۱ (۵ نفره)، فیدلیتی تیپ ۲ (۷ نفره)، دیگنیتی پرایم، دیگنیتی پرستیژ و ریسپکت پرایم به عنوان جدیدترین محصولات این شرکت عرضه می شود. قیمت ثابت و تحویل ۳۰ روزه.

  لیست شرایط فروش نقدی محصولات بهمن موتور در اسار 1401

گروه بهمن موتور که پیش از این محصولات محبوب Fidelity و Dignity را عرضه می کرد، اکنون دو خودروی جدید سدان Respect و قدرتمندتر Dignity Prestige را عرضه خواهد کرد.

مشخصات فنی محصول جدید بهمن موتور Respect Prime Sedan
Respect بهمن یک سدان کلاس C محسوب می شود. این خودروی بهمن موتور از موتور ۴ سیلندر ۱.۵ لیتری توربوشارژ یورو ۶ بهره می برد که در بهترین حالت می تواند ۱۵۴ اسب بخار قدرت (۵۵۰۰ دور در دقیقه) و گشتاور ۲۱۰ نیوتن متر (۱۷۵۰ تا ۴۰۰۰ دور در دقیقه) تولید کند. نیروی تولید از طریق گیربکس ۹ سرعته CVT به چرخ های جلو منتقل می شود.

قیمت فروش فوری سدان Respect با ۳۰ روز فروش; ۷۷۰ میلیون تومان است.

مشخصات فنی کراس اوور دیگنیتی پرستیژ محصول جدید بهمن موتور

بهمن موتورز با هدف رفع نیاز مشتریان این مجموعه، قدرتمندترین محصول خود یعنی دیگنیتی پرستیژ را روانه بازار کرده است. این کراس اوور کوپه عمداً سنت محصولات بازار چین را زیر پا می گذارد، به جای موتور ۱.۵ لیتری نسل قبل، از موتور ۲ لیتری توربوشارژ استفاده می کند که حداکثر قدرت ۲۲۸ اسب بخار در ۵۵۰۰ دور در دقیقه و ۳۵۵ نیوتن متر حداکثر گشتاور تولید می کند. ۲۲۰۰ دور در دقیقه که خبر بسیار خوبی برای طرفداران این خودرو است و به جای گیربکس CVT اکنون یک گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک وظیفه انتقال نیرو به محور جلو را بر عهده دارد که تغییر بسیار جذابی است.

قیمت فروش فوری دیگنیتی پرستیژ با فروش ۳۰ روزه; یک میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان است.

به اشتراک بگذارید