فسیل نهنگ ۳۶ ساله ۱۷ ساله در پرو اختراع شد.


سنتی شناسان دانشکده پرو روز پنجشنبه فسیل هایی اجتناب کرده اند کوسه ها را اختراع کردند. سال قبلی فسیل این نهنگ گوشتخوار کدام ممکن است ۳۶ میلیون سال پیش در اقیانوس اقامت می کرد، سال قبلی در صحرای پرو پیدا شد.

ماریو اوربینا سنتی شناس به آژانس ذکر شد: “ما منصفانه باسیل جدید در پرو پیدا کردیم. این جمجمه ۳۶ میلیون ساله است.”

به آموزش داده شده است اوربینا، باسیل هر دو نهنگ گوشتخوار به همان اندازه نوک سال ۲۰۲۱ در صحرای کوکاکولا در جهان ایکا، حدود ۳۵۰ کیلومتری جنوب لیما، کشف شد شد.

این وضعیت صدها هزار سال پیش منصفانه دریای کم عمق بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید تپه های شنی حال {در این} اقیانوس انواع زیادی پستاندار دریایی باستانی را نمایند.

این کوسه ۱۷ متری اجتناب کرده اند دندان های غول پیکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرواره های قادر مطلق شخصی برای مصرف شده اجتناب کرده اند ماهی تن، کوسه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساردین استفاده می تنبل.

اوربینا، محقق دانشکده سراسری سن مارکوس در لیما، ذکر شد: «آن یک است پیشرفت فوق العاده حیاتی است از الگوی مشابهی روی زمین کشف شد نشده است.

Rodolfo Salaz Gizmondi Basilis، یکی اجتناب کرده اند اعضای گروه اکتشاف، ذکر شد کدام ممکن است این نهنگ اجتناب کرده اند تذکر مقیاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید انبساط همراه خود تولید دیگری گونه های باستانی شناسایی شده است منحصر به فرد است. هر دوی این علائم آرم می دهد کدام ممکن است قابل دستیابی است در بالای زنجیره غذایی باشد.

او به خبرگزاری فرانسه ذکر شد: «آن یک است اختراع فوق العاده خوشایند است از در شرایط خوبی است. این حیوان یکی اجتناب کرده اند بهترین شکارچیان آن نقطه بود.

سالاز گیزموندی، سرپرست بخش دیرینه شناسی ستون فقرات در موزه گذشته تاریخی خالص لیما، ذکر شد: «دریای پرو در آن نقطه خوب و دنج بود. به لطف این فسیل، خواهیم شد گذشته تاریخی دریای پرو را تبدیل کردن کنیم.

به آموزش داده شده است محققان، صحرای کوکاکولا مملو اجتناب کرده اند فسیل است. این خانه شواهدی اجتناب کرده اند شواهد تکاملی برای ثروت دانشمندان برای ۴۲ میلیون سال حاضر می دهد.

سنجاب‌های ۴ پا، دلفین‌ها، کوسه‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تولید دیگری گونه‌های موش وجود دارند کدام ممکن است ۲۳ به همان اندازه ۵ میلیون سال پیش وجود داشتند.

اشتراک گذاری