فصل های خود را زیر کاپوت و زره دریافت کنید.


این پست توسط Zapos حمایت می شود، اما مانند همیشه، همه نظرات متعلق به من است.

سفر ما پر از فصل خواهد بود.

IMG_0558

زمانی پر از پست ها و کلمات وبلاگ: لحظات تأمل، چالش و رشد.

تا زمانی که بتوانیم نمی توانیم این موج را رشد دهیم.

E.فصل Ach اینجاست تا اگر اجازه دهیم چیزی به ما بیاموزد.

اسکرین شات 18/08/2020 در ساعت 5.12.33 بعد از ظهر.

رهایی از سبک زندگی “برو برو” در ماه مارس یکی از سخت ترین و پر استرس ترین دوران زندگی من است.

دنیایم آشفته بود و غرق افکار و نگرانی ها و دردهایی بودم که به این سرعت زیر فرش تاب می خوردم.

IMG_0417

مجبور شدم در آینه نگاه کنم و واقعاً برای اولین بار بعد از مدت ها خودم را ببینم.

کیسی کیست؟ چگونه آن را نشان دهم؟

چگونه می توانم زمان بیشتری را برای کسب و کارم صرف کنم؟

IMG_0288

با نگاهی به نقاط مختلف زندگی‌ام، هر بار که از آن گذشتم، در واقع پایه‌ای برای مرحله بعدی ساختم، حتی اگر آن لحظه آن را نبینیم.

“چرا من در این شرایط هستم؟” میخواهم بپرسم. من به خودم اجازه می‌دهم برای چند دقیقه متاسف باشم، اما فیلمنامه را کپی کرده و ادامه می‌دهم و به خودم یادآوری می‌کنم که هر مانعی واقعاً در طرف مقابل است.

IMG_0233

من چند ماه پیش در پایین ترین سطح خود بودم (احتمالاً از ۱۰ سالگی و برای اولین بار در حال مبارزه بودم). حالا که به گذشته فکر می کنم، آن لحظه ای که واقعاً می خواستم بیرون بیایم، لایه هایی را که می خواستم آزاد کنم واقعاً از بین برد.

IMG_0243

صدای من، او همیشه آنجا بود (به پست بعدی خواهیم پرداخت)، او باید در افکارش دیده می شد که فکر می کرد این یک سد راه است. در قسمت اول چت واقعی برای شما، من در مورد کل تغییر زندگی ام صحبت می کنم و نمی توانم صبر کنم تا آن را با همه شما به اشتراک بگذارم.

IMG_0360

من یاد گرفته ام که به تنهایی پیشرفت کنم، زیرا همه آنها چالش هایی را می پذیرند که ممکن است متفاوت به نظر برسند و منجر به تغییر شوند. شما هرگز نمی دانید که قرار است از چه کسی الهام بگیرید.

واقعیت جالب، ما (خودم و عکاس) چندی پیش این تصاویر را به عنوان بخشی از عکس های “بازگشت” من گرفتیم. من از بستن بند کفش، آرایش، حرکت و تفریح ​​با این کفش های کتانی ۳۱ ساله کاسی احساس خوبی دارم.

IMG_0532

میدونی انتقاد میکنم زیر زره هر روز و همیشه جایگاه ویژه ای در قلب من دارند.

IMG_0294

از Under Armour HOVR Sonic 3 جفت کفش مناسب از طریق بلوتوث، یک جفت کفش است که یک غلاف به وسط آن متصل است.™ به MapMyRun™ این برنامه به دوندگان اجازه می دهد تا داده های در حال اجرا خود را بدون دستگاه ردیابی کنند، در زمان واقعی در مورد مسافت دویدن، طول گام، سرعت و موارد دیگر آموزش ببینند.

IMG_0234

چقدر فوق العاده است!؟ اکنون فناوری شگفت انگیز است.

من خیلی شیفته نیروی دریایی این رنگ “برفی هلو” شده بودم. زاپوس. ابتدا اندازه من نبودند اما می توانید برای دریافت هشدار ثبت نام کنید و من توانستم این زیبایی ها را ربودم. آنها کاملاً و با دقت مناسب هستند من در زنان ۸.۵ هستم!

IMG_0372

اینها Under Armour HOVR Sonic 3از جانب زاپوس آنها بسیار راحت، حمایت کننده و برای سرگرمی در مرکز شهر پراویدنس عالی هستند.

امیدوارم در استقبال از زمانه به من بپیوندید. اومدم با تو بدوم <3

با خودت روراست باش

کیسی

لحظات خود را زیر کاپوت و بازوها بنویسید. اولین بار در Powercakes ظاهر شد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر