فصل ۲۵ قسمت ۲ “South Park” چه ساعتی در Comedy Central پخش می شود؟دو سال و چهار برنامه ویژه بعد، بالاخره فصل جدیدی داریم پارک جنوبی. زمستان امسال، بیست و پنجمین فصل تاریخ‌ساز این سریال را به نمایش می‌گذارد. تعجب می کنید که چگونه می توانید تماشا کنید؟ ما پشت شماست

جریان پارک جنوبی می تواند یک سردرد بزرگ باشد. دلیلش این است که این کمدی سنترال اصلی در حال حاضر فقط قسمت‌های جدید را در یک شبکه پخش می‌کند، آن‌ها را در دو سرویس استریم دیگر پخش می‌کند، و قرارداد تولید انحصاری با پخش‌کننده سوم دارد. در اینجا این است که چگونه می توانید این راز را کشف کنید و به چیزهای خوب برسید.

کی ویل پارک جنوبی فصل ۲۵، قسمت ۲ اولین بار؟

چهارشنبه های بعدی شما تعیین شده است. قسمت دوم از پارک جنوبی فصل ۲۵ امشب، ۹ فوریه در Comedy Central پخش خواهد شد. انتظار می‌رود قسمت‌های جدید در چهارشنبه‌های بعدی به نمایش درآیند، اما ممکن است تعداد آنها به اندازه‌ای که انتظار دارید نباشد. کمدی سنترال تاکنون تنها شش قسمت در این فصل را اعلام کرده است.

چه زمانی خواهد شد پارک جنوبی فصل ۲۵، قسمت ۲ اولین بار؟

قسمت های جدید از پارک جنوبی اولین نمایش در چهارشنبه‌های Comedy Central در ساعت ۸ / ۷ بعد از ظهر، مطمئن شوید که تلویزیون شما به Comedy Central تبدیل شده است و برای توهین شدن آماده شوید.

چگونه قسمت های جدید را تماشا کنیم پارک جنوبی

می خواهید زنده تماشا کنید؟ سپس به اشتراک کابلی نیاز خواهید داشت. به این دلیل است پارک جنوبی فقط قسمت های جدید در Comedy Central پخش خواهد شد. اگر اشتراک کابلی دارید، فقط مطمئن شوید که تلویزیون شما قبل از ساعت ۸ بعد از ظهر به وقت شرقی در شبکه باشد و آماده باشید. حتی می توانید از نام کاربری و رمز عبور کابل خود برای تماشای زنده قسمت این هفته از هر کجا استفاده کنید.

اگر یک بند ناف هستید اما همچنان متعهد به تماشای زنده هستید چه؟ سپس اختراع بسته های لاغر تلویزیون زنده را تحسین کنید. Hulu + Live TV، YouTube TV و Sling TV همگی بسته‌هایی را ارائه می‌دهند که شامل Comedy Central می‌شوند. حتی اگر طرفدار استریم هستید یا از پرداخت هزینه در جریان پخش خودداری می کنید، گزینه هایی وجود دارد. فصل ۲۵ از HBO Max پخش خواهد شد و قسمت‌های جدید به صورت رایگان در South Park Studios پخش خواهد شد.

اراده پارک جنوبی فصل ۲۵ در Hulu باشید؟

خیر در سال ۲۰۲۰، پارک جنوبی پس از اینکه HBO Max حق پخش فصل های آن را به دست آورد، از Hulu حذف شد.

اراده پارک جنوبی فصل ۲۵ در پارامونت + باشید؟

این یک نه دیگر است، فقط این یکی گیج کننده تر است. بله، Paramount + خانه انحصاری دو نفر است پارک جنوبی ویژه، و در طول چند سال آینده ۱۲ مورد دیگر دریافت خواهد کرد. اما در حال حاضر، شما نمی توانید تماشا کنید پارک جنوبی نمایش یا دو برنامه ویژه همه گیر اول سریال در Paramount +. این یک قرارداد کاملاً گیج کننده است.

اراده پارک جنوبی فصل ۲۵ در HBO Max باشید؟

آره. HBO Max در حال حاضر تنها سرویس استریم است که حق پخش سریال را دارد، البته اگر استودیوی South Park را در نظر نگیرید. اینجاست که همه چیز کمی گیج کننده می شود. سال گذشته، قسمت های جدید از پارک جنوبی یک روز پس از پخش آنها در Comedy Central به HBO Max آمد. اما اپیزود هفته گذشته «روز پیژامه» تا دو روز پس از نمایش آن در HBO Max پخش نشد. اساساً، قسمت‌های جدید برای HBO Max می‌آیند، اما ممکن است مدتی طول بکشد تا آنها ظاهر شوند.

کجا پخش شود پارک جنوبی

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر