فضای مجازی خطرناک است در سال‌های گذشته پهنای باند را افزایش داده و کشور را از دست داده است


نماینده مردم رفسنجان و انار در شورای اسلامی گفت: ۷۰ درصد کارگران فضای مجازی به اپلیکیشن های داخلی منتقل شده اند، خاطرنشان کرد: با قراردادها قیمت اینترنت کاهش می یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایسنا، حجت الاسلام حسین جلالی ششم آبان ماه در مراسم اختتامیه چهارمین برنامه تولید محتوای دیجیتال بسیج کشوری که در استان کرمان برگزار شد، اظهار کرد: قدرت فضای مجازی جاهلیت مدرن را بخشیده است. نترسید، غول رسانه ای و دو ابزار دیگر فناوری، فناوری و قدرت هستند، در اختیار جهل مدرن، مثلث خطرناکی.

یکی از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: فضای مجازی خطرناک است، با زندگی ما عجین است و مردم هر چه در فضای مجازی بیاید باور می کنند.

جلالی با بیان اینکه امروز فضای مجازی وجود ندارد، به واقعیت تبدیل شده و از خانواده ماست، تصریح کرد: پهنای باند را افزایش دادند، کشور در سال های گذشته آسیب دید، ۸۵ درصد سرعت اینترنت در دست تلگرام بود. ، واتس اپ و اینستاگرام.

وی افزود: با توافقات قیمت اینترنت پایین می آید، پهنای باند ملی افزایش می یابد و قدرت اینترنت خارجی ها افزایش می یابد. تولید محتوای خوب در این بستر فراهم می شود که بسیار مهم است و وزارت ارتباطات باید سهم تولید محتوا را در نظر بگیرد.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس تاکید کرد: ۷۰ درصد کارگران فضای مجازی به اپلیکیشن های داخلی منتقل شدند.

در این مراسم مسئول فضای مجازی سپاه طرالله استان کرمان نیز اظهار داشت: حرکت برای تولید محتوای اثربخش اعم از محتوای اسلامی و انقلابی پر فرم، کلید مهمی برای مقابله با فعالیت های روانی دشمن است. هنر به جامعه

وی گفت: ۲۶ تیم در چهارمین برنامه تولید محتوای دیجیتال بسیج کشوری در استان کرمان شرکت کردند که از این تعداد ۱۲ تیم تندیس دریافت کردند.

ساجدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان نیز گفت: تلاش برای افزایش سرعت اینترنت در ۶۸ شهر استان در حال انجام است و سرمایه گذاری ۱۵۰۰ میلیارد تومانی بخش خصوصی در فاز اول کلید خورده است. اگر شرکت های بزرگ استان برای ساخت و راه اندازی مرکز ملی داده سرمایه گذاری کنند، باعث ایجاد اشتغال و رفع مشکل در این زمینه می شود.

به اشتراک بگذارید