فهرست کامل نامزدهای جوایز اسکار را ببینیداین یک سال بی سابقه دیگر برای صنعت سینما بود، اما هالیوود به هر حال برای جشن گرفتن بزرگترین شب خود تلاش می کند. امروز صبح، لسلی جردن و تریسی الیس راس نامزدهای اسکار ۲۰۲۲ را برای نود و چهارمین دوره جوایز اسکار معرفی خواهند کرد. اگرچه نوع omicron در مورد این فصل جوایز تردید ایجاد کرده است، اما دوستداران فیلم همچنان می توانند انتظار غافلگیری و شگفتی های زیادی از آکادمی داشته باشند.

به کنار بیماری همه گیر، نامزدهای امسال این پتانسیل را دارند که غافلگیرکننده تر از حد معمول باشند، زیرا جوایز انتخاب منتقدان به ماه مارس کشیده شد و گلدن گلوب از پخش خارج شد. در نتیجه، پیش‌بینی اسکار به‌طور محسوسی ابری‌تر از حد معمول بوده است. اراده Boss Baby: بازگشت به تجارت نامزد بهترین فیلم ???

جدا از شوخی، می توانید روی دیدن نامزدی های زیادی برای فیلم دنیس ویلنوو حساب کنید. تپه، استیون اسپیلبرگ داستان سمت غربی، جین کمپیون قدرت سگ (اکنون در نتفلیکس پخش می شود)، و کنت برانا بلفاست. چه چیز دیگری نامزد خواهد شد؟ شما فقط باید زیر را بخوانید تا متوجه شوید.

نود و چهارمین دوره جوایز اسکار یکشنبه ۲۷ مارس از شبکه ABC پخش می شود.

لیست کامل نامزدهای جوایز اسکار را در زیر مشاهده کنید که به صورت زنده به روز می شود:

بهترین عکس

TBA

بهترین کارگردان

TBA

بهترین بازیگر مرد

TBA

بهترین بازیگر زن

TBA

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

TBA

بهترین بازیگر نقش مکمل زن

TBA

بهترین انیمیشن بلند

TBA

بهترین فیلمنامه اقتباسی

TBA

بهترین فیلمنامه اورجینال

TBA

بهترین آهنگ اصلی

TBA

بهترین موسیقی متن

TBA

فهرست کامل نامزدهای اسکار ۲۰۲۲، از جمله نامزدهای بهترین فیلم بلند بین‌المللی، بهترین طراحی صحنه و لباس و بهترین فیلم مستند را در اینجا ببینید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر