قانونگذار سابق ایالت کالیفرنیا متهم به ارتشاء فدرال شد


مارک ریدلی توماس ، سرپرست شهرستان لس آنجلس در جلسه هیئت مدیره شرکت می کند.

مارک ریدلی توماس یک مرجع قدیمی در سیاست لس آنجلس بوده است و از سال 2008 تا زمانی که سال گذشته به عنوان شورای شهر انتخاب شد ، عضو هیئت نظارت بود. | عکس Damian Dovarganes / AP

توسط الکساندر نیوس

به روز شد


لوس روژلس – مارک ریدلی توماس ، عضو شورای شهر لس آنجلس روز چهارشنبه به دلیل نقشش در طرح رشوه خواری که به پسرش ، استاد USC داد ، متهم به اتهامات فدرال شد.

دادستان های فدرال در یک کیفرخواست 20 اتهامی ادعا کردند که ریدلی توماس در حین عضویت در هیئت ناظران شهرستان لس آنجلس به تأمین بودجه و قرارداد در مدرسه مددکاری اجتماعی USC کمک کرده است. در مقابل ، پسرش ، سباستین ریدلی توماس ، قانونگذار سابق ایالتی ، از سوی مریلین لوئیز فلین ، رئیس وقت مدرسه ، پذیرفته شد که در مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته می شود و یک موقعیت تدریس با حقوق دریافت می کند.

بر اساس کیفرخواست ، مارک ریدلی توماس همچنین 100،000 دلار از کمیته مبارزات انتخاباتی از طریق USC و در نهایت به حساب یک سازمان غیر انتفاعی که پسرش را به کار گرفته بود ، واریز کرد.

این پرونده در یک روز فوق العاده رسوایی های فساد در کالیفرنیا به اوج خود رسید. تنها چند ساعت پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه آلما هرناندز ، یکی از رهبران اصلی کارگری ، با اتهامات اختلاس ، کلاهبرداری مالیاتی و شهادت دروغ روبرو است و از سمت خود به عنوان مدیر اجرایی SEIU کالیفرنیا استعفا داده است.

فلین ، که از USC بازنشسته شده است ، نیز به دادستانی معرفی شد. در کنار اتهامات رشوه ، مارک ریدلی توماس و فلین نیز با توطئه ، کلاهبرداری از طریق پست و کلاهبرداری از طریق کابل روبرو هستند. این اتهامات حداکثر مجازات از 5 تا 20 سال زندان را شامل می شود.

پیر ریدلی توماس یک مرجع قدیمی در سیاست لس آنجلس بوده است و از سال 2008 عضو هیئت نظارت بوده است تا اینکه سال گذشته به عنوان شورای شهر خود انتخاب شد. مامان

وی سومین عضو شورای شهر لس آنجلس است که در سالهای اخیر پس از خوزه هوزار ، محاکمه وی در سال آینده و میچ انگلندر ، که در ماه ژانویه به 14 ماه زندان محکوم شده بود ، متهم به فساد مالی فدرال شد.

بر اساس کیفرخواست ، سباستین ریدلی توماس در آغاز طرح رشوه خواری که از 2017 تا 2018 ادامه داشت ، در مجلس خدمت کرد. وی در ماه دسامبر 2017 در پی تحقیقات در مورد آزار و اذیت جنسی ، به دلیل مسائل بهداشتی از این سمت استعفا داد.

دیدگاهتان را بنویسید