قبر برادر عبدالباقی توسط خانواده قربانیان متروپل حفر شد


آرامگاه مجید عبدالبیگی برادر حسین عبدالباگی مالک متروپل که در کنار برادرش در استان اصفهان به خاک سپرده شده بود، افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از مشرق، قبر مجید عبدالباغی برادر مالک کلانشهر حسین عبدالباقی که در جوار برادرش در استان اصفهان به خاک سپرده شده بود، افتتاح شد.

قبر وی ساعت ۲:۳۰ بامداد پنجشنبه ۱۵ مرداد ماه توسط یکی از اعضای خانواده متوفی در پل مترو باز شد که کفن مجید عبدالباقی را باز کرد و پس از فیلمبرداری جسد را به او تحویل داد. آرامگاه به حالت اولیه به آبادان بازگشت.

با توجه به تصاویر ثبت شده دوربین های مدار بسته در اطراف آرامگاه شهدای گلستان عطاباد واقع در استان اصفهان، خودروی مشکوک بلافاصله شناسایی و توسط دوربین های راهداری به سمت شهرستان آبادان ردیابی شد.

در این رابطه پرونده قضایی تشکیل و حمیدرضا خاری بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی آبادان متهم به نبش قبر در مخفیگاهش در آبادان و دستگیر شد، موضوع در دست بررسی است.

پس از نبش قبر مجید عبدالباگی، خانواده او قبر او را با بتن پوشانیدند. همسر و فرزندان مجید عبدالباغی پس از مرگ وی بسیار اندوهگین شدند و برای همیشه آبادان را ترک کردند. احتمالاً هیچ یک از اعضای خانواده عبدالباگی به آبادان باز نمی گردند.

به اشتراک بگذارید