قدرتمندترین ربات های اینستاگرام برای اندروید و کامپیوتر را بشناسید


آیا می دانید قدرتمندترین ربات های اینستاگرام برای اندروید و رایانه شخصی کدامند؟ در این مطلب بهترین ربات های اینستاگرام برای اندروید، کامپیوتر و آیفون را ارائه کرده ایم که با مطالعه آن می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید پس با ما همراه باشید.

آیا می دانید قدرتمندترین ربات های اینستاگرام برای اندروید و رایانه شخصی کدامند؟ در این مطلب بهترین ربات های اینستاگرام برای اندروید، کامپیوتر و آیفون را ارائه کرده ایم که با مطالعه آن می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید پس با ما همراه باشید.

قدرتمندترین ربات اینستاگرام چیست؟

ربات های اینستاگرام معمولاً ویژگی ها و عملکردهای مشابهی دارند. اما در جزئیات و برخی ویژگی ها تفاوت هایی بین آنها وجود دارد. همیشه باید به یاد داشته باشید که کوچکترین تفاوت ها قابل توجه است و می تواند ربات های سازگار را از دستگاه های معمولی متمایز کند. در این قسمت از زوایای مختلف به ربات ها می پردازیم و همه جوانب را بررسی می کنیم تا بتوانید بهترین ربات اینستاگرام برای کسب و کار خود انتخاب کنید.

خرید ربات اینستاگرام بهترین راه برای جذب فالوور واقعی است. در این مقاله نکات ضروری برای سفارش بهترین ربات اینستاگرام ذکر شده است. با افزایش نفوذ شبکه های اجتماعی بر جوامع و افزایش پتانسیل این شبکه ها، مخاطبان زیادی به عضویت این شبکه های اجتماعی درآمده و روزانه از این شبکه ها بازدید می کنند. از این رو بسیاری از افراد و شرکت ها به فکر استفاده از این بازار بکر و ارزان هستند. یکی از قوی ترین و مطمئنا محبوب ترین شبکه های ایران اینستاگرام است. از آنجایی که اینستاگرام در کشور عزیزمان فیلتر نیست، محبوبیت زیادی دارد. روزانه میلیون ها نفر از صفحات اینستاگرام بازدید می کنند.

ربات اینستاگرام چیست؟

سوال اول، ربات اینستاگرام دقیقا چیست؟ به زبان ساده، ربات اینستاگرام یک برنامه تحت وب است (البته رباتی به نام نینجاگرام در ویندوز بود) که وظیفه اصلی آن انجام مجموعه ای از اقدامات است که در اینستاگرام انجام می شود. با استفاده از ربات اینستاگرام، می‌توانید کارهایی را انجام دهید که در غیر این صورت، اگر نمی‌خواستید آن‌ها را انجام دهید، به راحتی انجام می‌دادید (مانند تعامل با کاربران).

کار بر روی ربات اینستاگرام بسیار ساده است. برای شروع، با حساب اینستاگرام خود وارد ربات شوید. مجموعه ای از اقداماتی را که می خواهید انجام دهید برنامه ریزی کنید و ربات آن را کاملاً خودکار (بدون دخالت شما) برای شما انجام می دهد.

ویژگی های ربات اینستاگرام در سایت Botpack:

 • دنبال کردن و لغو دنبال کردن خودکار
 • لایک و کامنت خودکار
 • فالو، آنفالو، لایک و کامنت بر اساس هدف مورد نظر
 • لایک، کامنت و فالو را هدف قرار دهید
 • هدف گذاری بر اساس هشتگ و فالوور
 • فالوورها، لایک ها، نظرات و مکان ها
 • تنظیم خودکار و دستی سرعت فالو، آنفالو، لایک و کامنت
 • اقدامات بر اساس تاریخ ارسال و نوع پست
 • بر اساس حداقل و حداکثر لایک، نظرات، فالوورها، نمایه‌های فالوور و توجه یا حساب‌های تجاری به طور مستقل فیلتر کنید.
 • تنظیم هشتگ و تنظیم مکان (مکان ها)
 • شناسایی کاربران هدف و خاموش شدن خودکار (تنظیم حداکثر لایک، کامنت، فالو، لغو فالو، تایمر)
 • گزارش دقیقی از عملکرد ربات و امکان فعال و غیرفعال کردن ربات در صورت نیاز ارائه می دهد
 • رابط کاربری ساده و زیبا و امکان افزودن چندین اکانت در نسخه های استاندارد و پریمیوم

آیا ربات اینستاگرام خلاف قوانین اینستاگرام است؟

به طور کلی هر فعالیتی در اینستاگرام که فراتر از حد معمول باشد خلاف قوانین اینستاگرام است. به عنوان مثال، اگر افراد زیادی را با استفاده از حساب کاربری خود فالو کنید، این برخلاف قوانین اینستاگرام است. اما با تنظیم سرعت ربات می توانید اعمال ربات را طبق قوانین اینستاگرام تنظیم کنید و نگران مسدود شدن اکانت اینستاگرام خود نباشید.

چرا ربات افزایش فالوور رایگان اینستاگرام کار نمی کند؟

امنیت ربات های رایگان برای افزایش فالوور اینستاگرام بسیار ضعیف است و ممکن است صفحه شما را برای همیشه مسدود کند. همچنین ربات های رایگان برای افزایش مشترکین کمتر موثر هستند. ویژگی های موجود در ربات های اینستاگرام پولی در ربات های اینستاگرام رایگان در دسترس نیست!

اخرین حرف

راه های دیگری برای جذب فالوور وجود دارد که شما را از صرف هزینه برای خرید فالوور یا ربات اینستاگرام صرفه جویی می کند و آن تولید محتوا است. مهم نیست که محتوای شما چقدر قدرتمند و جذاب است، مطمئن شوید که می توانید یک صفحه عالی بدون صرف هزینه زیاد داشته باشید.

منبع: کما

به اشتراک بگذارید