قدردانی فرماندار فومن از عملکرد مدیریت منابع آب فومن و شفت


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، در این مراسم محمدصادق رجبی مدیر منابع آب فومن و شفت، حجت الاسلام والمسلمین سیدهادی صفوی اداره کل، رحمت افشون رئیس آبیاری فومن، احمد نیکوان رئیس آبیاری شفت و تولمات در پایان فصل کشاورزی شهرستان فومن، رئیس اداره آبیاری، علی غلامی، سرکارگر و کارکنان منابع آب شفت تولمات نیز حضور داشتند. فومن از کارکنان این ادارات برای مدیریت صحیح فصل کشاورزی در شهرستان تقدیر کرد.
فرماندار شهرستان فقور ضمن تسلیت ایام سوگواری محرم، شور و نشاط اهل بیت در اجرای مراسم عزاداری را نشان از جایگاه والای امام حسین (ع) در بین مردم دانست. ایران
وی پیام حضرت زینب و امام سجاد(ع) را بزرگترین واقعه بعد از واقعه کربلا عنوان و بیان کرد: واقعیت واقعه کربلا در اسارت اهل بیت و مطابق با جهاد امروز نیز بیان شد. در توضیح باید واقعیت های جامعه امروز را بیان کنیم.
فکور در این خصوص گفت: عملکرد امروز به منظور نمایش کارآمدی زحمتکشان و خادمان مردم در مدیریت مشکلات آبیاری اراضی کشاورزی برگزار می شود.
فرماندار فومن از پیگیری ها و فعالیت های کارکنان ادارات آبفای شهرستان تشکر کرد و وضعیت مطلوب مزارع و فصل کشاورزی شهرستان را مرهون تلاش های جهادی آنان دانست.
وی با بیان اینکه در معدود نقاطی که آب در مزارع کم بود به عنوان مثال سه هزار متر مربع زمین به دلیل کاشت دیرهنگام و انجام عملیات خارج از تقویم کشاورزی آماده برداشت شد، اظهار داشت: در صورت عدم وجود آب در مزارع، سه هزار متر مربع زمین آماده برداشت شد. تکه یا تیکه باقی ماند، با تانکر آب توزیع کردیم، عده ای می خواهند القا کنند که نظام کار نمی کند، اما ما به خواسته های مقام معظم رهبری و آرمان های حضرت روح الله در کنار مردم با آرمان های مردم عمل خواهیم کرد. قدیس آمده است و وظیفه من است از همه کسانی که برای رضایتمندی تلاش می کنند قدردانی و تشکر کنم. مردم وی تاکید کرد: تمام تلاش ما در سال زراعی جاری رفع کم آبی بی سابقه بود که به فضل الهی و برنامه ریزی متولیان امر با موفقیت به پایان رسیده و امروز شاهد برداشت محصول شالی هستیم.
فرماندار شهرستان در پایان خواستار توجه به آسیب های فرآیند آبرسانی در سال جاری و اتخاذ رویکرد آسیب شناسی برای بهبود عملکرد در سال های آینده شد و به موانع و تهاجم مردم و افراد اشاره کرد. مسیرهای آبرسانی باید محاسبه و از نظر قانونی با جدیت دنبال شود.
این مراسم با قرائت قرآن و مداحی حاج علی اکبری آغاز و با گزارش محمد صادق رجبی مدیر منابع آب شهرستان های فومن و شفت به پایان رسید.

محمدصادق رجبی، مدیر اداره منابع آب گفت؛ من فقط یک دستگاه اجرایی بودم اما آقای استاندار در اردوی جهادی آب همه دستگاه های اجرایی را با مهارت اداره کرد.

به اشتراک بگذارید