قوه قضائیه باید قاطعانه با قانون شکنان برخورد کند پدر و پسر سلطنتی ملت را رسوا کرده اند


مردم آگاهانه صف خود را از اغتشاشگران جدا کرده اند، امام جمعه رشتیلی گفت: از قوه قضائیه می خواهیم با متخلفان برخورد قاطع کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس، آیت الله رسول فلاحتی در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به هتک حرمت مساجد، پرچم ایران و رفع حجاب اظهار داشت: هتک حرمت مساجد، پرچم ایران و رفع حجاب است. سرهای زنان محجبه، دشمنان با تمام تلاش خود به ناموس کشور سنگ تمام می گذارند و جلوی قدرت ایران را می گیرند، نقشه هایشان با بصیرت و هوشیاری مردم نقش بر آب می شود.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در سال ۱۳۵۷ با هدایت و برنامه ریزی ۲۲ بهمنی امام خمینی (ره) به ثمر رسید، گفت: پدر و پسر سلطنتی کشور را به شدت تحقیر کردند و شاه در مقابل مستکبران رفتار ننگینی داشت.

خطیب جمعه رشت گفت: بیش از ۹۸ درصد مردم ایران به نظام جمهوری اسلامی رای دادند و با هشت سال مقاومت و مقاومت دشمن مسلح را ذلیل کردند، خطیب جمعه رشت گفت: دشمنان ایران اسلامی توطئه های مختلفی را علیه ملت بزرگ انجام داده اند. در این سالهای ایران یکی پس از دیگری بصیرت و هوشیاری ملت ایران را شکست داده اند و همه بدانند که با حرکت مردم منافق و ویرانگر نمی توان به راحتی این نظام اسلامی را تسخیر و نابود کرد.

فلاحتی با بیان اینکه دستگاه غول پیکر رسانه ای جهان در دست سازمان وحشی آمریکا و صهیونیست هاست، تصریح کرد: عمق جنایت و نفرت این دو نیروی انسانی جعلی و رسانه های دشمن علیه مردم به ویژه مردم بسیار زیاد است. . ایران، زیرا از ۳۰۰ ماهواره تلویزیونی در جهان، ۱۱۶ ماهواره تلویزیونی تنها بر جمهوری اسلامی ایران تمرکز دارند.

وی تصریح کرد: ۲۶۰ شبکه ماهواره ای فارسی زبان به ارائه خدمات رایگان علیه نظام جمهوری اسلامی و نشر اکاذیب، شایعه، فساد، جنایت و قتل می پردازند و نیروی انسانی این جنایتکاران و ترسوها در واقع ضد انقلاب داخلی و خارجی، سلطنت طلب و پهلوی بها هستند. افراد نادانی هستند که فریب خورده اند و ضربه انقلاب اسلامی را وارد کرده اند و اکنون به دنبال جنگ رسانه ای هستند.

امام جمعه رشت با تاکید بر اینکه مردم در فضای مسموم رسانه ای موفق شدند و خود را از فتنه گران جدا کردند خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران به قدری سنگین و قدرتمند است که حضور عظیم آنان در راهپیمایی آتش و رویاهای خیالی دشمن را خاموش کرد. آنها آن را به یک کابوس همیشگی تبدیل می کنند.

فلاحتی با بیان اینکه اغتشاشگران به آبروی مسلمانانی که قرآن کریم در مسجد و حجاب زنان مسلمان ایرانی داشتند، توهین کردند، گفت: مردم با احتیاط و درک کامل صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند، لذا از قوه قضائیه درخواست داریم. برخورد قاطع با متخلفان».

وی با بیان اینکه از زحمات نیروهای نظامی و انتظامی که در مقابل تخریب کنندگان نظم همیت جنگیدند قدردانی و قدردانی می کنیم، گفت: اینها همان افرادی هستند که هشت هزار شهید در راه خدا و انقلاب تقدیم کردند. در دوران دفاع مقدس.

به اشتراک بگذارید