لئون رز باید Knicks را در مهلت معامله باز کند


خانه داشت کم حوصله می شد، زیرا حتی کنار گذاشتن ساکرامنتو کینگز خدایی وحشتناک هم سخت بود. تمام شب غوغایی بی قرار بود. غرغر بود. صدای عجیبی از قسمت بالای مدیسون اسکوئر گاردن به گوش می رسید و هر کسی که نیک توپ را برگردانده بود هدف گرفته بود.

نیکز بازی را برد، البته با نتیجه ۱۱۶-۹۶، زیرا کینگز بسیار بد هستند و آنها بسیار ضعیف هستند. ، هم. اما این واقعا مشتریان را راضی نکرد.

یک دقیقه مانده به پایان کوارتر سوم، نیکس برتری خود را به ۲۱ افزایش داد، هواداران هنوز در زمین شروع کننده ها را تشویق نمی کردند. توجه – و محبتشان – جای دیگری بود.

ما قرمز می خواهیم!

ما قرمز می خواهیم!

ما قرمز می خواهیم!»

مانند پیامی از طرفداران بود که فراتر از تام تیبودو بود، کسی که روز جمعه در میلواکی درباره کم ردیش گفته بود: «ما او را دوست داریم. ما استعداد را دوست داریم. و در حال حاضر – این یک فصل طولانی است. ما فردی را که در چرخش نبود معامله کردیم، بنابراین نمی‌توانید بدون بیرون آوردن کسی به آن اضافه کنید.»

پیامی که احتمالاً بیشتر برای لئون رز در نظر گرفته شده بود تا تیبودو، این بود: با خیال راحت کسی را بیرون بیاورید. به طور موقت. یا دائم. انتخاب شما

و خود را رسماً برای تجارت باز اعلام کنید. بلافاصله. مستقیما.

لئون رز
لئون رز باید در مهلت تجاری برای انجام تجارت باز باشد.
کوری سیپکین

نیکز در این لحظه هنوز در فاصله زمانی پس از فصل قرار دارد، اما طرفداران نیکز به اندازه کافی باهوش هستند که بدانند چه چیزی در پیش است. کینگز یکی از آخرین تیم هایی بود که قرار بود هفته ها مقابل آن ها قرار بگیرد. جا مورانت و گریزلیز چهارشنبه به شهر می آیند، سپس یک نوسان غربی در لس آنجلس (برای لیکرز)، یوتا، دنور، سانفرانسیسکو و پورتلند است.

سپس یک میزبان کوتاه می آید که در آن سه تیم از چهار تیم نتز، هیت و ۷۶رز هستند. سپس یک نوسان جاده ای دیگر در هفت بازی، همه بازی ها در برابر تیم هایی که در حال حاضر در فصل پایانی هستند. این را از خود بپرسید: چیست؟ شما بهترین سناریو برای آن ۱۷ بازی؟

بنابراین بله: می توانید بفهمید که طرفداران دوشنبه شب چه کار می کردند و صدای خود را برای Reddish دوباره در کوارتر چهارم بلند کردند، زیرا Kings سعی کرد به صورت مخفیانه به بازی برگردد. می‌توانید احساس کنید که آنها متوجه می‌شوند که نیکز، آنطور که در حال حاضر تشکیل شده است، نمی‌تواند به همان شکلی که هست ادامه دهد، حتی با وجود اینکه انتظار می‌رود دریک رز تا پایان ماه برگردد.

آنها می دانند که ضرب الاجل تجاری هفته آینده در فوریه به پایان می رسد. ۱۰. و آنها می دانند که بیشتر فهرست باید در دسترس باشد. دست نیافتنی ها را می خواهید؟ آر جی بارت یکی است. دریک رز یکی است. کوئنتین گرایمز یکی است. و مورد علاقه جدید باغ، قرمز، یکی است. پس از همه، او هزینه انتخاب دور اول را داشت. او قرار نیست پرکننده فهرست باشد.

هر کس دیگری؟ دیگران؟

ما دیدیم که این سقف گروه چیست، و آنها قبلاً به آن رسیده‌اند، و به نظر می‌رسد که طرفداران نیکز، همیشه صبور، همیشه وفادار، با آن آرامش دارند. هیچ کس بلندتر از بارت، گرایمز و اوبی تاپین، همه بچه های وطنی، تشویق نمی شود. نمی‌توان قراردادی را که هفته آینده به لئون رز ارائه می‌شود و حداقل آن را سرگرم نکند، وجود ندارد. بازنشانی باید اکنون شروع شود.

کم ردیش در جریان پیروزی نیکس مقابل کینگز شوت می زند.
کم ردیش در جریان پیروزی نیکس مقابل کینگز شوت می زند.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

نیویورک ممکن است یک شهر برد-اکنون باشد، اما نیکز دیگر یک تیم برنده نیست. شاید آنها با درگیری در این ۵۱ بازی اول لطفی به رز کرده باشند. اینجا سراب نیست. هیچ صحبتی با خودتان نیست که باور کنید همه چیز فقط بهتر می شود. در حال حاضر رکورد وجود دارد – ۲۴-۲۷ – و رکورد به نظر می رسد ۱۷ بازی از هم اکنون.

هیچ شرمی در تنظیم مجدد وجود ندارد. نیکس به همه یادآوری کرد که در سال گذشته چقدر بخش مهمی از بافت شهر بودند. رز می‌دانست که شرق امسال سخت‌تر خواهد بود، سعی کرد ارتقاء دهد، سعی کرد خود را حفظ کند. کار نکرد هواداران می دانند که برنج باید چه کاری انجام دهد: وقت آن است که ضررهای خود را کاهش دهند. زمان باز کردن مغازه

هواداران در نهایت با ۵:۰۷ باقی مانده از بازی به آنچه می خواستند رسیدند، نیکس ۱۰۵-۸۳ به برتری رسید. قرمزی که روی پاهایش می پرید، لباسش را کنده بود، و با بلندترین تشویق های شب به سمت میز گلزن می رفت. او چهار پرتاب آزاد انجام داد. جمعیت طوری واکنش نشان دادند که انگار کلاید یکی دیگر از جری وست را در بازی ۷ دزدیده است.

تیبودو گفت: «ما طرفداران خود را دوست داریم. هواداران ما بهترین هستند.”

آن طرفداران، آماده اند تا نگاهی اجمالی به آینده داشته باشند. آن‌ها آماده‌اند تا ببینند با بچه‌ها چه دارند، آماده‌اند تا تابستان امسال از نو شروع کنند. و هفته آینده زونا را آویزان کن، لئون. فروشگاه از هم اکنون باز است

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر