لاغری موضعی با RF | لاغری با دستگاه RF در تهران


کاهش وزن موضعی با دستگاه RF

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های لاغری RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افراد با هر میزان چربی کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با استفاده از دستگاه RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده RF بستگی به میزان چربی انباشته شده و ناحیه مورد نظر دارد. از دستگاه Rf می توان برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و … استفاده کرد.

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. اما گاهی اوقات افرادی هستند که با دیدن آنها اصلا چاق به نظر نمی رسند ، اما چند کیلو اضافه وزن دارند یا در یک قسمت از بدن مانند شکم و لگن تجمع چربی دارند. این تجمع چربی ممکن است برای مردم خوشایند نباشد و آنها به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر آن باشند.

کاهش موضعی وزن با RF

کاهش موضعی وزن با RF

کاهش موضعی وزن با RF

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های لاغری RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افراد با هر میزان چربی کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با استفاده از دستگاه RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده دستگاه RF بستگی به میزان چربی تجمع یافته و ناحیه مورد نظر دارد. از دستگاه RF می توان برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و … استفاده کرد.

دستگاه RF با یک درمان سریع ، راحت ، بدون آسیب و بدون زخم شامل سفت شدن پوست ، شل شدن و برداشتن سلولیت می شود. این کار بدون جراحی با دستگاه رادیوفرکانسی انجام می شود که در سال های اخیر بین مردم بسیار رواج یافته و بدون نیاز به جراحی ، بدن ایده آل را بدست می آورد.

فرکانس رادیویی یک فناوری است که از سال 2001 در رادیو فرکانس و سایر دستگاه ها برای سفت کردن پوست بدون نیاز به جراحی استفاده می شود.

مزایای نازک سازی RF

نازک سازی RF یک روش عملی برای کاهش وزن موضعی است که مزایای زیادی دارد. برخی از این موارد عبارتند از:

این یک روش غیر تهاجمی بود و بدون استفاده از جراحی می توان نتیجه مطلوب را بدست آورد.

مناسب برای انواع پوست.

با استفاده از دستگاه لاغری RF ، علاوه بر ارسال امواج برای کاهش وزن ، می توان لیفت پوست را همزمان انجام داد. این روش از افتادن پوست جلوگیری می کند.

این روش مناسب افرادی است که با رژیم لاغری قادر به کاهش وزن نیستند. در واقع می توان از آن به عنوان یک شوک برای ادامه فعالیت ها استفاده کرد.

در نتیجه ، وقتی رژیم و ورزش جواب نمی دهد ، این روش می تواند یکی از بهترین روش های م toثر برای نتیجه گیری باشد.

از دیگر مزایای این روش می توان به روش غیر تهاجمی و همچنین نیاز به جراحی اشاره کرد.

لاغری موضعی با RF برای چه کسانی مناسب است؟

نامزدهای این روش در واقع افرادی با اندام متناسب و دارای چربی در قسمتی از بدن مانند شکم و باسن هستند که با روش هایی مانند رژیم غذایی و ورزش از بین نمی روند. این روش برای افرادی که می خواهند سلولیت را از بین ببرند بسیار توصیه می شود.

چه کسی نمی تواند از این روش استفاده کند؟

کاهش وزن RF برای افراد دارای معلولیت حسی توصیه نمی شود. دلیل این امر این است که بیمار نمی تواند مشکل خود را در این زمینه به خوبی منتقل کند.
هیچ مدرکی مبنی بر خطرناک بودن RF برای زنان باردار وجود ندارد. اما بهتر است در دوران بارداری و شیردهی از این روش استفاده نکنید.
افرادی که از دستگاه میکروسرجری برای بیماران قلبی عروقی استفاده می کنند یا کسانی که از پروتزهای فلزی ، پلاک های دندانی و … استفاده می کنند ، نمی توانند از روش RF استفاده کنند.

چگونه کاهش وزن موضعی با RF انجام می شود؟

ابتدا یک کرم بی حسی به بیمار در ناحیه مورد نظر زده می شود. این بیهوشی جزئی است و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. پس از اعمال بیهوشی ، کرم با الکل از ناحیه مورد نظر برداشته می شود. با ترکیب امواج می توان ترکیب دوقطبی و تک قطبی را از ناحیه مورد نظر حذف کرد. متخصصی که نام بردید باید با استفاده از آموزش های لازم بسته به دستگاه ، تنظیمات هر شخص را به صورت جداگانه پیکربندی کند (تنظیمات دستگاه برای هر فرد متفاوت است). این باعث می شود که انرژی به طور مساوی به تمام قسمت ها اعمال شود.

پس از اعمال بیهوشی و تنظیمات اولیه ، از کرم برای روانکاری پوست استفاده می شود. کرم یا روغن را به قسمت مورد نظر بمالید تا دسته دست دستگاه به راحتی روی پوست حرکت کند. با حرکت دادن دسته دستی روی ناحیه ، چربی ها اسیدهای چرب را به ناحیه لنفاوی آزاد می کنند. پس از انتشار اسیدهای چرب ، چربی ها کوچک شده و به اندام مورد نظر می رسند. پس از انجام مراحل ، می توان از کمپرس یا لوسیون بر روی پوست استفاده کرد.

دوره بهبودی پس از استفاده از دستگاه لاغری موضعی RF

ممکن است پس از کار با دستگاه RF کمی قرمز شود. قرمزی زیاد شدید نیست و برابر آفتاب سوختگی است. نگران نباشید ، این قرمزی به سرعت از بین می رود و شما حتی نیازی به استراحت از محل کار ندارید. پس از انجام این کار ، می توانید به فعالیت های روزانه خود بازگردید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که لوسیون را بعد از استفاده از دستگاه RF بمالید.

آیا استفاده از دستگاه FR بی خطر است؟

به طور خلاصه ، بله ، مادامی که به متخصص مراجعه کنید تا با استفاده از دانش این روش و آشنایی کامل با آن ، علاوه بر آشنایی با وی ، او را درمان کنید.

راههای ارتباط با خانم بهار هند

شماره تماس مستقیم: ۰۹۰۳۱۳۱۳۱۱۹

نشانی : بلوار کشاورز ، بین جمالزاده و کارگر ، ساختمان پزشکان بهار ، پ. 340 ، طبقه دوم ، واحد ۱۲۲

اقدامات لازم برای کاهش وزن موضعی قبل و بعد با دستگاه RF

همانطور که در بالا ذکر شد ، استفاده از دستگاه RF نیازی به مراقبت یا بازیابی خاصی ندارد. این در واقع یکی از نکات مثبت این روش است. اما رعایت برخی نکات می تواند به بهبود نتیجه و کاهش عوارض جانبی احتمالی کمک کند. برخی از عناصر عبارتند از:

بهتر است چند روز قبل و بعد از کشیدن سیگار خودداری کنید.

مصرف مشروبات الکلی سه روز قبل و بعد از کار با RF توصیه نمی شود.

دو تا سه روز قبل از کار از ورزش های سنگین خودداری کنید.

همچنین تا یک هفته پس از انجام RF از ورزش های سنگین خودداری کنید.

در طول فرایند درمان ، بهتر است بین 8 تا 10 لیوان آب در روز بنوشید.

مصرف آسپرین و داروهای ضدالتهاب توصیه نمی شود.

نتیجه

روش RF موضعی شبیه به آن چیزی است که ما در باشگاه بدنسازی برای گرم کردن انجام می دهیم: عوامل محرک منطقه را گرم می کنند و این گرما گرمای مورد نیاز برای کاهش وزن در حین ورزش است.

در نتیجه ، چربی ها برای دفع و متابولیسم بدن آماده می شوند.

علاوه بر این ، در این روش ، با تمرکز انرژی روی پوست در لایه های زیرین پوست ، بر پوست بدن تأثیر می گذارد ، آن را نرم و نرم می کند و ساختار بافت زیر جلدی را بهبود می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید