لامار اودوم روی تختش در خانه “برادر بزرگ مشهور” مدفوع کرد


ما فکر می کردیم شماره پیراهن او ۷ است.

او این بار واقعاً روی تخت نشسته است: لامار اودوم اعتراف کرد که هنگام فیلمبرداری «برادر بزرگ مشهور» در کلیپی که روز جمعه منتشر شد، در رختخوابش در مقابل دوربین مدفوع کرده است.

ستاره سابق NBA گفت: “من فقط به دنیا اطلاع دادم که در رختخواب خود را در تخت خود گرفتم.” در حالی که به داخل حمام می رفت گفت.

یک شرکت کننده زن که در حال دوش گرفتن بود، پاسخ داد: «نه، این کار را نکردی».

او تکرار کرد: “من انجام دادم.” باید جلوی چشم دنیا پاکش می کردم.»

اودوم، ۴۲ ساله، با دادن مدفوع مستقیم در این حادثه، مدعی شد که این اتفاق به این دلیل رخ داده است که معده خود را با نوشیدن بیش از حد شیر “زیبا” کرده است.

او افزود: «حالا من به حباب روده مبتلا شدم.

اودوم به مدت سه روز در این برنامه بازی کرده است و قبلاً همسر سابق خود یعنی Khloé Kardashian را در بیش از یک مورد بزرگ کرده است.

یک عکس تقسیم شده از لامار اودوم که چیزی روی آن ظاهر می شود "برادر بزرگ مشهور" و عکسی از او که خیره شده است
لامار اودوم یک آشفتگی دیگر برای تمیز کردن داشت.
CBS

در طول قسمت دوم، اودوم گفت که “امیدوار است که همسر سابق من اینجا باشد. خیلی دلم می‌خواست او را بد ببینم.»

“دیشب چند خواب خوب دیدم. خواب می بینم [about] همسر سابقم دیشب، “او صبح دیگری گفت، ظاهراً به کارداشیان اشاره می کند و او را “یک و تنها” خطاب می کند.

کارداشیان و اودوم از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۶ ازدواج کردند و در اسپین‌آف خود به نام «خلو و لامار» که از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۲ پخش شد، بازی کردند.

بازیگران از "برادر بزرگ مشهور" کف زدن
اودوم به کابوس واقعی خود دست یافت.
CBS

این زوج پس از اینکه ستاره واقعیت به ورزشکار سابق کمک کرد تا پس از مصرف بیش از حد مرگبار در فاحشه خانه نوادا بهبود یابد، طلاق خود را نهایی کردند. قبل از نهایی کردن طلاق خود، اودوم در حالی که با مسائل مربوط به سوء مصرف مواد مبارزه می کرد، با رسوایی های متعدد خیانت روبرو شد.

او در این برنامه اعتراف کرد: «وقتی زیر چشم پروردگار عهد می‌گیری، توقع داری که به آن عهد احترام بگذاری، که من نکردم». «الان که این کار را نکردم به نوعی آزارم می دهد. گاهی اوقات وقتی فرصت صحبت در مورد آن را پیدا می کنم، مانند درمان است.»

بازیگران از "برادر بزرگ مشهور" نشستن روی کاناپه
اودوم تاکنون بیش از یک بار اعتراف کرده که کارداشیان را از دست داده است.
CBS

اودوم همچنین اعتراف کرد که تمام خانواده کارداشیان را از دست داده است.

“من خیلی دلم برای او و خانواده اش تنگ شده است. حتی فقط برای خانواده، متاسفم که آنها را ناامید کردم. آن‌ها به من خیلی ایمان داشتند و به من لقب لامی دادند. من برای جبران آن هر کاری می‌کنم.» من واقعاً مشتاق بودم که با او بچه دار شوم. فقط می‌خواهم او را بیرون بیاورد تا غذا بخورد و ببخشد.»

Celebrity Big Brother یکشنبه‌ها، چهارشنبه‌ها و جمعه‌ها ساعت ۸ بعد از ظهر به وقت شرقی و دوشنبه‌ها ساعت ۹ شب به وقت شرقی از شبکه CBS پخش می‌شود.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر