لوک گلبرانسون غیبت فصل ششم «خانه تابستانی» را توضیح می‌دهد


او به بیرون ضربه زد.

لوک گلبرانسون توضیح می‌دهد که او در چند آخر هفته اول «خانه تابستانی» به دلیل شرایطی که با خانواده‌اش در زادگاهش مینه‌سوتا داشت، MIA بود.

افرا کارشناس ایالت نورث استار به Page Six می گوید: “خب، گوش کن، من دیر آمدم، زیرا در مینه سوتا چیزهایی اتفاق می افتد که باید برای آنها خانه باشم.”

با ادامه فصل متوجه این موضوع خواهید شد.»

گلبرانسون، ۳۸ ساله، می‌گوید که طرفداران جنبه جدیدی از او خواهند دید در حالی که او یک تابستان مجردی سرگرم‌کننده و همه چیز را در خانه متعادل می‌کند.

“فکر می‌کنم مهم‌ترین چیز برای من شخصاً این است که با مسائل خانوادگی و چیزهایی که در مینه‌سوتا هستند، همزمان برخورد کنم. من اینجا هستم تا خوش بگذرانم، و سپس با چیزهای تجاری مانند جواهراتم دستکاری می کنم و سعی می کنم تجارتم را گسترش دهم و از فرصت هایی که برایمان پیش می آید استفاده کنم.

عکس جدا شده از لوک گلبرانسون در فرش قرمز براوو و فصل ششم "خانه تابستانی" بازیگران عکس تبلیغاتی
لوک گلبرانسون فاش می کند که غیبت اولیه او بر بقیه زمان او در “خانه تابستانی” تأثیر می گذارد.
بانک عکس NBCU از طریق Getty Images

The Bravolebrity با اپیزود ۴ دوشنبه شب بازمی‌گردد، بدون شک طرفدارانی را که از خود می‌پرسیدند کی Midwestern برمی‌گردند، خوشحال می‌کند.

یک هفته دیگر بدون لوک؟! من فعال شدم.» یکی از طرفداران توییت کرد

“لوک کجاست؟” دیگری اضافه شد.

“دو آخر هفته بدون لوک مرا ناراحت می کند. او می توانست قبلاً یک کابانا بسازد و از یک قلعه درختی شروع کند در مورد مهارت های کار دست خود شوخی کرد.

گلبرانسون اذیت می کند که وقتی دوباره ظاهر شود، طرفداران “ترن هوایی احساسی” او را در طول فصل ۶ خواهند دید.

لیندسی هابارد، لوک گلبرانسون و آندره آ دنور نشسته اند "آنچه اتفاق می افتد را به صورت زنده تماشا کنید" با یکدیگر
گلبرانسون در حال حاضر در بازار است، اما ممکن است برای مدت طولانی اینطور نباشد.
بانک عکس NBCU از طریق Getty Images

فراز و نشیب هایی وجود دارد. من به جهات مختلف کشیده می شوم، “او به ما می گوید. بنابراین برای من، تابستانی مفرح و سرگرم کننده بود، اما برای من مانند یک ترن هوایی احساسی بود.»

او می‌افزاید: «جالب بود، زیرا می‌بینید که من وارد می‌شوم، و من فوق‌العاده آماده‌ام تا این همه سرگرمی داشته باشم، اما در ته ذهنم، اتفاقاتی در خانه دارم. بنابراین من به نوعی درگیر سرگرمی و همچنین مسئولیت چیزهایی هستم که در زندگی ام با خانواده و چیزهایی که در خانه انجام می دهم.

گلبرانسون فاش می‌کند که در تابستان مجرد بود – و در حال حاضر هم همینطور است – اما او اکنون به دنبال یک شریک جدی‌تر است.

او می‌گوید: «بالاخره به جایی رسیدم که حاضرم واقعاً در یک رابطه باشم. “من فعالانه به دنبال یافتن کسی هستم. … وقت آن است که کسی را پیدا کنم. من واقعاً احساس می کنم جایی در زندگی ام هستم. من برای آن آماده هستم.»

خانه تابستانی دوشنبه ها ساعت ۹ شب به وقت شرقی در براوو پخش می شود.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر