ماجرای کلاهبرداری های بنیاد شهید | میزان خسارت هنوز مشخص نیست


قاضی زاده هاشمی گفت: متأسفانه در سال های اخیر آفت های متعددی به وجود آمده است که به عنوان مثال جمع زیادی از مدیران بانک دی دستگیر و زندانی شده اند. ما هنوز نمی دانیم چقدر خسارت وارد شده یا چقدر خسارت وارد شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از تسنیم، قاضی زاده هاشمی گفت: در چند روز اخیر مدیرعامل فعلی بانک دی همراه من بوده و تنها یک شرکت از ۵۰۰۰ میلیارد دامنه کلاهبرداری کرده است. برخی دارند. اندازه، جعبه کنترل و مکان های مختلف برای شنیدن اخبار هر از گاهی.

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: من در جریان مشکلات بنیاد بودم، یعنی از نزدیک کار می کردم، کم نبودم، بنیاد امور ایثارگران به ویژه در سال های ابتدایی وجود آن درگیر چنین مسائلی بود.

این بنیاد خادمان انسانی زیادی دارد. اما با ملاحظات خاصی عده ای دیگر آمدند. اگر به تاریخچه بنیاد شهید نگاه کنید، بخش بزرگی از مدیران بنیاد شهید بعداً در دولت اصلاحات وزیر شدند، یعنی چنین سازمانی بود و با چنین رویکردی اداره می‌کند.

یکی از نامزدهای ریاست جمهوری این دوره سال ها مدیر امور مالی بنیاد شهید بوده و به نمایندگی از جریان اصلاحات در انتخابات ریاست جمهوری نیز شرکت کرده است.

متأسفانه در سال های اخیر آفت های زیادی به وجود آمده است، مثلاً گروه زیادی از مدیران بانک دی دستگیر و زندانی شده اند. ما هنوز نمی دانیم چقدر خسارت وارد شده یا چقدر خسارت وارد شده است. روز گذشته مدیر عامل فعلی بانک دی با من بود و گزارش داد که تنها یک شرکت حدود ۵۰۰۰ میلیارد دامنه را متعهد شده است. “بررسی.”

این فقط یک نمونه از بانک دی بود و اکنون تا حدودی همین مشکلات در مجموعه کوسر یا مجموعه صندوق ذخیره یا جاهای مختلفی که هر از گاهی اخبار به گوش می رسد وجود دارد در حالی که این مجموعه انقلابی و مقدس باید پاک ترین و پاک ترین تشکل شهدا باشد.

اشتراک گذاری