مارک دیویس ، مالک Raiders پس از استعفای جان Gruden


هندرسون ، نوادا – مارک دیویس ، مالک لاس وگاس رایدرز صبح چهارشنبه سکوت خود را پس از استعفای جان گرودن از مربیگری دوشنبه شب شکست.

دیویس به ESPN گفت: “من نظری ندارم. از NFL بپرسید. آنها همه پاسخ ها را دارند.”

دیویس نمی خواست گسترش یابد ، اما سخنان وی نشان می دهد که موقعیت های بیشتری نسبت به ایمیل های توهین آمیز و توهین آمیز Gruden وجود دارد که در جریان بررسی شرایط کار با تیم فوتبال واشنگتن ظاهر شد.

در حالی که محققان 650،000 ایمیل را دریافت کرده اند ، فقط پیام های Gruden عمومی شده است. انجمن بازیکنان NFL از NFL خواسته است که همه ایمیل ها را عمومی کند.

پس از استعفای گرودن ، دیویس بیانیه کوتاهی صادر کرد و اعلام کرد که استعفای این مربی را پذیرفته است ، اما تا روز چهارشنبه در مورد این اقدام به صورت علنی بحث نکرده بود.

Raiders ، که روز استراحت برای سه شنبه برنامه ریزی شده بود ، روز چهارشنبه با مربی موقت ریچ بیساچیا ، که مسئولیت های هماهنگ کننده تیم های ویژه خود را حفظ می کند ، به دادگاه بازگشتند.

از نظر دیویس ، مدیرعامل مایک مایوک در آینده عنوان خود را حفظ می کند ، اما اکنون 51 درصد قدرت تصمیم گیری در مورد جابجایی کارکنان را دارد و بیساکیا 49 درصد است. قبلاً ، Gruden 51 May ، Mayock 49 بود.

دیدگاهتان را بنویسید