مانچین و مورکوفسکی در حضور مشترک تلویزیونی یکدیگر را تأیید می کنند


سناتور دموکرات جو مانچین و سناتور جمهوریخواه لیزا مورکوفسکی یکشنبه در یک مصاحبه تلویزیونی مشترک از یکدیگر حمایت کردند – در حالی که مانچین از مخالفت خود با لایحه ۲ تریلیون دلاری هزینه های اجتماعی پرزیدنت بایدن دفاع کرد و گفت که او “دموکرات واشنگتن نیست”.

قانونگذاران در جریان حضورشان در برنامه «وضعیت اتحادیه» شبکه سی‌ان‌ان پیش از رقابت‌های انتخاباتی آینده‌شان، جبهه‌ای دو حزبی ایجاد کردند.

“من از دوست عزیزم لیزا مورکوفسکی حمایت می کنم. مانچین، از ویرجینیای غربی، در این برنامه گفت: آلاسکا فقط می تواند بسیار خوش شانس باشد که همچنان به آنها خدمت کند.

او توضیح داد: «این که اساساً با یک فرد روزانه کار می‌کنید، ریاکارانه است، و سپس وقتی آنها در چرخه هستند، قرار است با آنها مخالف باشید زیرا آنها R یا D به نام خود دارند.

مورکوفسکی لحظاتی بعد لطف کرد و گفت: “اگر او نامزد شود، من او را تایید می کنم.”

هر دو قانونگذار خشم اعضای گروه خود را برانگیخته اند.

دموکرات ها در حال بررسی این موضوع بوده اند که آیا از رقیب دموکرات اولیه در برابر مانچین به دلیل مقاومت او در برابر قانون بهتر ساختن بایدن که آن را در مذاکرات بی پایان تا زمانی که به بن بست خورد و از بین رفت، حمایت کنند یا خیر.

مانچین همچنین از رای دادن به تغییر قانون فیلیباستر برای اینکه به دموکرات ها اجازه دهد از آستانه ۶۰ رای سنا برای تصویب اصلاحات رای گذرانده شوند، خودداری کرد.

مانچین گفت که آلاسکا خواهد بود "خوش شانس است که او همچنان به آنها خدمت می کند."
مانچین گفت که آلاسکا “خوش شانس خواهد بود که او همچنان به آنها خدمت کند.”
CNN

مانچین گفت که رای دهندگان او در ایالت کوهستان “کارفرما” او هستند و او قصد دارد به خواسته های آنها عمل کند.

“من یک دموکرات واشنگتن نیستم، من یک دموکرات خوب قدیمی ویرجینیای غربی هستم که همه جمهوری‌خواهان ویرجینیای غربی را دوست دارم، و می‌دانم که باید نظرات آنها را داشته باشم تا بتوانیم نتایج خوبی برای شهروندان ویرجینیای غربی که نماینده آن هستیم به دست آوریم. او گفت.

و من همیشه این را گفته ام، می خواهم مطمئن شوم که از کشورم مراقبت می کنم. من قبل از هر چیزی آمریکایی هستم، اول آمریکایی هستم. و من به کشورم و فرصت هایی که داشتم افتخار می کنم. من همچنین اینجا هستم تا کاری برای مردم ویرجینیای غربی انجام دهم. بنابراین آنها کارفرمای من هستند.

مانچین ادعا کرد که او نیست "دموکرات واشنگتن" در مصاحبه
مانچین در این مصاحبه مدعی شد که «دموکرات واشنگتن» نیست.
رویترز

مانچین، که هفته گذشته طرح Build Back Better را «مرده» اعلام کرد، روز یکشنبه پیشنهاد کرد که این قانون «دیگر وجود نخواهد داشت» به شکل فعلی‌اش، اما ممکن است بخش‌هایی از آن احیا شوند.

این سناتور که هزینه این لایحه را برای مالیات دهندگان که با تورم دست و پنجه نرم می کنند، پرسید، خواستار شفافیت بیشتر در صورت بازگرداندن عناصر آن شد.

او گفت: “بزرگترین نگرانی من و بزرگترین مخالفت من، این روند طی نشد.” لیزا چه به آن رای دهد و چه جمهوری خواه نباشد، حداقل باید فرصت داشته باشد که نظر داشته باشد. باید از کمیته می گذشت. اینها تغییرات عمده است. این جامعه را آنطور که ما می شناسیم تغییر خواهد داد.»

مورکوفسکی در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان توسط کلی تشیباکا به چالش کشیده می شود.
مورکوفسکی در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان توسط کلی تشیباکا به چالش کشیده می شود.
CNN

مورکوفسکی در انتخابات مقدماتی جمهوری‌خواهان امسال با چالش بزرگی از جانب کلی شیباکا، کمیسر سابق وزارت امور خارجه آلاسکا مواجه است که پس از حضور در میان هفت سناتور جمهوری‌خواه در میان هفت سناتور جمهوری‌خواه که در فوریه گذشته به اتهام «تحریک شورش» به محکومیت او رای دادند، مورد تأیید رئیس‌جمهور سابق آلاسکا قرار گرفت. “.”

او در سی ان ان گفت که جدا شدن از حزب ممکن است “ناراحتی” باشد.

او گفت: “شما باید به اندازه کافی راحت باشید که چه کسی هستید و چه کسی را نمایندگی می کنید و چرا اینجا هستید.” «من اینجا نیستم تا نماینده حزب جمهوری خواه باشم. من اینجا هستم تا نماینده مردم آلاسکا باشم و این مسئولیت را بسیار بسیار جدی می‌گیرم.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر