ماکتل زنجبیل کامبوچا کرن بری: عنصر جامع


ماکتل بلوبری با زنجبیل کامبوچا

وقتی ما به سرعت وارد فصل کریسمس می شویم ، ماکتل ها در ذهن من هستند.

این کریسمس 2019 اولین روز کریسمس “خشک” من خواهد بود. در خانواده من هرگز خوب نیست ، اما همیشه شامپاین در این نزدیکی هست و من همیشه به حباب ها بله گفته ام.

امسال نه ، البته اگر بدون الکل.

در زمان کریسمس ، من چهار ماه در تصمیم خود برای حذف مشروبات الکلی از زندگی خود صرف خواهم کرد. تا کنون خیلی خوب. همچنین به نظر می رسد که من کار فوق العاده ای را انجام می دهم که یک جین یا شراب را با شکلات تلخ جایگزین می کنم ، اما سلام ، هر کاری که لازم باشد ، درست است؟

زمان! امروز من برای شما یک ماکتل می آورم تا بتوانید نوشیدن را احساس کنید. کم شکر ، مغذی و کاملاً خوشمزه. همچنین شلاق زدن او بسیار آسان است. یک بسته دستور العمل بدون الکل را در انتهای این صفحه مشاهده کنید.

من دوست دارم استفاده کنم درمان کامبوجا ؛ آنها طعم زنجبیل و لیمو را دارند که در اینجا عالی خواهد بود. اگر در تاسمانی هستید ، به دنبال زنجبیل کامبوچا باشید شرکت نوشیدنی هوبارتبه البته ، می توانید با استفاده از این دستور ، کامبوچا را خودتان تهیه کنید.

سرو: 4 لیوان سخاوتمندانه

660 میلی لیتر نان زنجبیلی
1 فنجان آب کرن بری
1 قطعه زنجبیل تازه (حدود 2 اینچ) به برش های نازک برش دهید
5 چشمه رزماری
تکه های یخ

در یک کوزه ، زنجبیل کامبوچا ، آب کرن بری ، 1 شاخه بزرگ را مخلوط کنید
رزماری و زنجبیل خرد شده. هم بزنید.

آن را در 4 لیوان پر از تکه های یخ بریزید. در هر لیوان یک شاخه رزماری بگذارید.

به سلامتی!

اگر چند گزینه غیر الکلی دیگر می خواهید ، یکی از این 6 مورد از بهترین دستور العمل های آب گازدار را امتحان کنید. یا بنزین گلابی ، دارچینی و چای خاکستری در فصل تعطیلات چطور؟ حتی یک گرانیت صورتی از گریپ فروت ، سیب و نعنا وجود دارد!دیدگاهتان را بنویسید