مایک تیندال فاش می کند که چرا دختر میا شبیه پرنسس شارلوت است


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای موجود در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • مایک تیندال بینش جدیدی درباره زندگی خانوادگی ارائه کرده است و به نظر می رسد دختر بزرگش میا با شاهزاده شارلوت وجه اشتراک دارد.


  مایک تیندال در اولین قسمت از فصل دوم پادکست خود صحبت کرد و در حال صحبت با الکس پین و جیمز هاسکل ، مجریان میزبان در مورد نحوه گذراندن تابستان با خانواده اش بود. مایک و همسرش زارا تیندال آنها سه فرزند دارند: میا (7) ، لنا (3) و نوزاد لوکاس (6 ماه). مایک به شنوندگان The Good ، The Bad و The Rugby در مورد تعطیلات تابستانی خود ، از جمله دیدار از Balmoral ، گفت که آنها در چند ماه گذشته مشغول بوده اند.

  ملکه از آبردینشایر به انگلیس بازگشته است ، اما شناخته شده است که از فرزندان ، نوه ها و besnéts در طول تعطیلات تابستانی سالانه خود در آنجا.

  مایک تیندال و زارا تیندال به همراه دخترانشان میا تیندال و لنا تیندال (در کالسکه خود) در روز سوم آزمایشات اسب واتلی مانور شرکت می کنند.

  به گزارش سلام! مایک فاش کرد که خانواده چهار نفره “قبل از سفر به فرانسه رفتند” و افزود که آنها همچنین “به اسکاتلند رفتند”.

  مایک توضیح داد: “بنابراین ما تا ماه اوت تعطیلات خانوادگی خوبی داشتیم ، که برای بچه ها بسیار لذت بخش بود.” و این تنها جزئیات جذاب در مورد زندگی خانوادگی نبود که ستاره بازنشسته راگبی با طرفداران پادکست به اشتراک گذاشت.

  او همچنین درباره لحظه دلهره آور میا و لنا در مدرسه جدید صحبت کرد و وقتی از او پرسیدند چه کسی بیشتر عصبی بوده است ، فهمیده می شود که او پاسخ بسیار جالبی داشته است.

  شاهزاده شارلوت کمبریج ، ساوانا فیلیپس ، مود ویندزور ، شاهزاده جورج کمبریج ، ساقدوش های عروس خانم جزیره فیلیپس ، تئودورا ویلیامز ، میا تیندال و کشاورز لوئیس د جیوانشی هنگام خروج پس از عروسی سلطنتی شاهزاده اوژنیای یورک با جک بروکسبانک ، خوش آمد می گویند.

  پرنسس شارلوت کمبریج ، ساوانا فیلیپس ، مود ویندزور ، شاهزاده جورج ، جزیره فیلیپس ، تئودورا ویلیامز ، میا تیندال و لوئیس دی گیوانشی هنگام خروج پس از عروسی پرنسس یوجنی یورک با جک بروکسبانک می پرند

  “[Mia’s] معمولاً بسیار جسورانه بود ، اما اولین بار بود که کمی عصبی می شدم. “او گفت. مدرسه باید آن را برای سال آینده آماده کند. این بسیار بسیار چسبناک بود ، اما اکنون او کاملاً به آن اختصاص داده است. ”

  این دیدگاه جدید با توجه به این که چگونه ممکن است رفتار “جسورانه” میا منعکس کننده رفتار پرنسس شارلوت ، دختر شاهزاده ویلیام و دختر کیت میدلتون باشد ، اهمیت بیشتری پیدا می کند.

  شارلوت تنها یک سال از میا کوچکتر است و رتبه چهارم را دارد خط تاج و تخت و اغلب گزارش شده است که او اعتماد به نفس دارد و اعتماد به نفس خود را نشان می دهد شخصیت “جشن”به

  شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون به همراه فرزندان خود ، پرنس لویی ، پرنسس شارلوت و شاهزاده جورج ، در یک اجرای ویژه پانتومیم شرکت کردند

  سال گذشته ، به نظر می رسید که شاهزاده خانم قدم زدن مستقل روی فرش قرمز را ترجیح می دهد تا اینکه دست پدرش را بگیرد ، زیرا خانواده در یک اجرای ویژه پانتومیم حضور داشتند. شارلوت نیز مشاهده شده است سلام از روز اولبا وجود سن کم

  در حالی که متخصص سلطنتی کتی نیکول قبلاً به Entertainment Tonight گفته بود که در مهد کودک ، شارلوت “لوتی” و “شاهزاده جنگجو” نامیده می شد ، و می افزاید که شارلوت “به دلیل شخصیت خشن خود معروف بود”.

  حالا ، اگر گفته های شیرین مایک تیندال درباره میا “جسور” مورد توجه باشد ، به نظر می رسد که او و شارلوت از این اعتماد به نفس فوق العاده برخوردارند.

  دیدگاهتان را بنویسید