مایک شیلد توسط کاردینالز اخراج شد


مایک شیلد ، که رهبری St. لوئیس در فصل گذشته با 17 برد و کسب یک کارت NL وایلد کارت ، به عنوان سرمربی کاردینالز انتخاب شد.

اگرچه این تصمیمات دشوار است ، هر دو طرف توافق کردند که تفاوت های فلسفی مربوط به مدیریت سازمان ما را به این نتیجه رساند. جان موزلیاک ، رئیس عملیات بیس بال ، روز پنجشنبه گفت: “تنها یک سال دیگر برای قرارداد مایک باقی مانده است.

موزلیاک گفت که این تصمیم به بیس بال مربوط می شود و باشگاه گزینه های داخلی دارد که معتقد است می توانند در آن بازی کنند. موزلیاک امیدوار است قبل از تصمیم گیری چند روزی طول بکشد تا به گرد و غبار برسد ، اما نمی خواهد در “اواسط نوامبر” جستجوی دستورالعمل انجام شود.

در چهار فصل با St. لوئیس شیلد با 252-199 برنده شد ، برنده جایزه بهترین مدیر سال در سال 2019 شد و باشگاه را به سه بازی متوالی هدایت کرد.

این اعلامیه تنها سومین تغییر جهت کاردینال ها است که به 1996 باز می گردد ، زمانی که تیم مدیر تالار روسا ، مدیر تالار مشاهیر را استخدام کرد. مایک ماتنی (18-2012) و شیلد (21-2018) مدت اقامت لا روسا را ​​به مدت 16 سال در St. لویی ، که عنوان سری جهانی را در سال 2011 به پایان رساند.

دیدگاهتان را بنویسید