ما در اجرای قوانین در عرصه ایثار ایستاده ایم همه دشمنان انقلاب متحد هستند


رئیس شورای اسلامی امروز عزت و سربلندی کشور را مدیون جامعه ایثارگر دانست و گفت: از فرهنگ ایثار در امور اجرایی و مدیریتی کشور دور شده ایم. پوپولیسم زمانی که انقلاب و جنگ ما مردمی بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از خان ملت، جمعی از سازمان ها و تشکل های ایثارگر موسوم به رئیس شورای اسلامی شهر دکتر. امروز (۲ مهرماه، شنبه) با محمد باگر قالیباف دیدار و گفتگو کرد. هفته دفاع مقدس.

در این جلسه دکتر قالیباف با تبریک هفته دفاع مقدس گفت: ما به خدمت شما افتخار می کنیم و هفته دفاع مقدس را که یادآور رشادت ها و مظلومیت های ایران عزیزمان است به شما تبریک می گوییم. جامعه بی خود این روزها.

وی ادامه داد: شکی نیست که امروز ملت عزت و احترام خود را مدیون امام خمینی (ره) و جامعه ایثارگر ایشان است. امامی که جز در راه خدا و راه خدا حرفی نزد و قدمی برنداشت، این مرد الهی توانست جامعه ما را متحول کند، جبهه حق را سامان دهد و به قله های اسلام عروج کند. تبعید دین و مسائل دینی و معنوی در جهان.

رئیس شورای اسلامی شهر افزود: خدا را شاکریم که همه ما فرصت ایستادگی و مبارزه در مقابل حق را داریم و تا دنیا و حیات و انسانیت هست جبهه حق و باطل وجود دارد.

دکتر دکتر با تاکید بر اینکه منکر مشکلات شهدا نیستیم. خلیباف گفت: البته بسیاری از این مشکلات دوام نیاورد و این گونه مشکلات زمانی در امور ملکوت به وجود آمد که حاکمان مملکت خود را از خود دور نگه داشتند. فرهنگ ایثار. همه ما در دوران مقاومت مقدس به فرهنگ و سنت های الهی ایثار و شهادت اعتقاد داشتیم و معتقدیم خداوند نسبت به مومنان سخت گیر است و هدفش جداسازی صف مومنان از منافقین و کافر است. مؤمنان باید این آزمون را پشت سر بگذارند تا شانس موفقیت داشته باشند.

رئیس قوه مقننه کشورمان یادآور شد: در مسائل اجرایی و مدیریتی کشور زمانی که انقلاب و جنگ ما مردمی بود از فرهنگ ایثار و مردم گرایی فاصله گرفتیم اما مشکلات جدی وجود دارد. در مشکلات اداری کشور.

وی با اشاره به اظهارات خود در مراسم رژه نیروهای مسلح در بندرعباس در آغاز هفته دفاع مقدس، ادامه داد: امروز نیروهای مسلح ما از نظر خلاقیت و مدیریت جزو ۱۰ کشور برتر دنیا هستند. تجهیزات نظامی و دفاعی نیروی نظامی ما آنها را از کار می اندازد و این ناشی از اعتقاد و فرهنگ دوران دفاع مقدس است.

دکتر. خلیباف افزود: حتی یک اتفاق در ۴۰ سال اخیر انقلاب اسلامی می توانست بنیان ملت و انقلاب را شکست دهد.

رئیس شورای اسلامی شهر با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور گفت: در این حوادث شاهد این هستیم که همه دشمنان انقلاب با وجود همه اختلافات در مقابله و مبارزه با ایران عزیز متحد هستند. و جمهوری اسلامی».

وی با تاکید بر اینکه استقلال ملی هزینه های خود را دارد، تصریح کرد: هر کجا کشورها بخواهند چارچوب استکبار جهانی را بشکنند، تحت فشار خواهند بود.

در همین زمینه، دکتر. خلباف افزود: مردم ایران در ۴۰ سال گذشته با تحریم‌های وحشیانه‌ای مواجه بوده‌اند که برای هر کشوری اتفاق می‌افتد که سقوط می‌کرد و موجودیت آن را تهدید می‌کرد.

وی افزود: شرایط سختی را دیده ایم و اگر جلو برویم توأم با مقاومت و استقامت خالصانه، مدیریت، تدبیر، خلاقیت، بالندگی و صبر، موانع را پشت سر می گذاریم و به یقین می دانیم که صحنه های سخت امروز تکرار خواهد شد. صحنه های سخت دیروز

رئیس قوه مقننه کشورمان با اشاره به تجربه مدیریت مردمی در دوران مقاومت مقدس ادامه داد: اگر سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران مردمی شود و ایثارگران آن را مدیریت کنند، مشکلاتی حل می شود. همچنین می تواند به عنوان الگویی برای سایر بخش ها باشد.

وی با اشاره به قوانین مربوط به ایثارگران افزود: ما به اجرای قوانین در حوزه ایثارگری پایبند هستیم، به موضوعاتی مانند اشتغال، جذب ایثارگر، اجرای قانون ایثارگران توجه داریم و البته برخی قوانین باقی مانده است. در زمینی که به عنوان اولویت به آن خواهیم پرداخت.

دکتر دکتر با اشاره به مشکلات درمان جانبازان. خلیباف گفت: بحث سلامت و بازنشستگی آخرین چالش در زنجیره نیاز جامعه، حلقه قبلی است، در این زنجیره به درستی با آن برخورد نشده است.

وی با تاکید بر اینکه در برخی موارد در این زمینه ها ضعف قانونی و در برخی موارد نقص اجرایی وجود دارد، تاکید کرد: در بودجه امسال مجلس برای بیماران معلول و صعب العلاج کارت سلامت پیش بینی کرده است. رقم قابل توجهی است.

وی در خصوص درخواست تشکل ها و تشکل های داوطلب ایثارگر حاضر در جلسه برای تشکیل شورای عالی ایثارگری گفت: در این راستا تیمی ۴ تا ۵ نفره برای پیگیری و پیگیری تشکیل خواهیم داد. از مسائل مشکلات در زمینه ایثار و پیشنهادات آنها در موضوعات مختلف. از جمله الزامات و قوانین این بخش.

رئیس مجلس با اشاره به تصویب دو فوریت استفساریه حمایت از رزمندگان معلول در مجلس، تاکید کرد: من با گوشت و پوست و استخوان خود مطالبی را که شهدا در این جلسه مطرح کردند، درک می کنم. بنابراین شهادت آن اولویت ها را در نظر می گیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر با اشاره به تدوین برنامه هفتم توسعه گفت: مبنای این موضوعات در برنامه هفتم توسعه قابل بررسی است.

در این همایش تشکل ها و تشکل های ایثارگر به بیان مشکلات، مسائل، مشکلات و پیشنهادات خود در خصوص جامعه ایثارگر پرداختند. /

به اشتراک بگذارید