مجری تلویزیون روسی: درگیری جهانی سوم تحریک کردن شد | فینال روز مسکو برای نیروهای اوکراینی در ماریپل


وزارت حفاظت روسیه روز یکشنبه ۱۷ آوریل ۲۰۲۲ (۳ به وقت گرینویچ) در مسکو (۳ به وقت گرینویچ) اجتناب کرده اند نیروهای اوکراینی خواست سلاح های شخصی را پایین بگذارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه بالا روز تسلیم شوند.

به گزارش دیار میرزا، خبرگزاری TAS به نقل اجتناب کرده اند وزارت حفاظت روسیه گفتن کرد کدام ممکن است نظامی اوکراین در صورتی کدام ممکن است تسلیحات شخصی را رها تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ساعت ۶ صبح روز یکشنبه به وقت مسکو تسلیم شود، همچنان خشمگین خواهد ماند.

روسیه می گوید کدام ممکن است جنگجویان اوکراینی هر دو خارجی در واحد تولیدی فلز آزوفستال بازداشت شدند.

مکعب همراه خود ردیابی به میخائیل میزینسف، رئیس وسط مدیریت حفاظت سراسری در وزارت حفاظت روسیه، ذکر شد: “وضعیت در واحد تولیدی” زشت است” را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسکو جان همه کسانی را کدام ممکن است تسلیم شدند {تضمین می کند}.

در همین جاری، ولودیمیر زلینسکی، رئیس‌جمهور اوکراین ذکر شد کدام ممکن است وضعیت شهر بندری ماریپل سخت است را انتخاب کنید و انتخاب کنید کیف روزانه همراه خود شبه‌نظامیان این شهر در تصمیم است.

زلنسکی ذکر شد: «روسیه در امتحان شده {است تا} شهر را ویران تدریجی.

او گفتن کرد کدام ممکن است افراد ماریپولی در شکسته نشده درگیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر دو ترک به نظامی روسیه آزادند.

روز شنبه، وزارت حفاظت روسیه گفتن کرد کدام ممکن است ماریلول به طور مناسب اجتناب کرده اند نظامی اوکراین خارج شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعدادی از جنگنده در واحد تولیدی فلز آزور باقی مانده اند.

مجری تلویزیون دولتی روسیه: درگیری جهانی سوم تحریک کردن شد

دنبال کنندگان پرونده او امتحان شده کرده اند به همان اندازه محتوای متنی دقیق این ادعا را به صورت وب مبتنی بر به راحتی در دسترس است قرار دهند.

اولگا اسکابیووا، مجری تلویزیون دولتی روسیه، اجتناب کرده اند حامیان سرسخت ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند حامیان حمله کشورش به اوکراین، گفتن کرده است کدام ممکن است روسیه در جاری درگیری همراه خود ناتو است.

غرق شدن کشتی روسی «مسکو» در دریای سیاه، تحریک کردن مرحله جدیدی در «عملیات ارتش ویژه» روسیه است کدام ممکن است به عقیده این ملت، درگیری جهانی سوم بین روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناتو است.

مجری این سیستم ذکر شد کدام ممکن است این حمله نماد داد کدام ممکن است روسیه نیست تنها همراه خود تدارکات ناتو اما علاوه بر این همراه خود اتحادهای ارتش غربی نیز در جاری درگیری است.

اشتراک گذاری