محاکمه ونسا برایانت علیه شهرستان لس آنجلس به دلیل نگرانی از COVID-19 و تعداد موارد عقب افتاده به تعویق افتاد.


یک قاضی فدرال دادگاه ونسا برایانت علیه شهرستان لس آنجلس را به دلیل اینکه پلیس و آتش نشانان عکس های گرافیکی از بقایای جسد کوبی برایانت و دختر ۱۳ ساله شان را که در محل سقوط هلیکوپتر گرفته شده به اشتراک گذاشته اند، به تعویق انداخت.

لس آنجلس تایمز گزارش داد، قاضی منطقه ای ایالات متحده، جان اف. والتر، این تاخیر را ناشی از انبوه پرونده های جنایی و نگرانی های COVID-19 دانست. دادگاه قرار بود در فوریه آغاز شود. ۲۲.

قاضی والتر به هر دو طرف دستور داد تا در دور دیگری از مذاکرات حل و فصل درهای بسته شرکت کنند که می توانست از محاکمه جلوگیری کند، که اکنون قرار است در ۲۲ ژوئیه آغاز شود. بحث های درهای بسته قبلی در ژوئن گذشته شکست خورد.

به گزارش تایمز، والتر در پایان یک کنفرانس پیش از محاکمه دو ساعته که از طریق زوم برگزار شد، گفت: “من واقعاً از وکیل می خواهم که این پرونده را حل و فصل کند.” “من درک می کنم که حل و فصل یک پرونده دشوار است … به نظر من فقط پرونده ای است که باید حل شود.”

به گزارش تایمز، قاضی والتر در مورد سود پیشبرد محاکمه تردید کرد.

«هر گونه جایزه علیه متهمان فردی توسط آژانس پرداخت خواهد شد [that employs them]والتر روز جمعه گفت. “خسارات تنبیهی علیه یک معاون کلانتر و دو مامور آتش نشانی… قابل توجه نخواهد بود.”

بازرسان صحنه سقوط هلیکوپتر را بررسی می کنند که منجر به کشته شدن کوبی برایانت بسکتبالیست سابق NBA و دختر نوجوانش و هفت نفر دیگر در کالاباساس، کالیفرنیا شد.  در ژانویه  27، 2020.
بازرسان صحنه سقوط هلیکوپتر را بررسی می کنند که منجر به کشته شدن کوبی برایانت بسکتبالیست سابق NBA و دختر نوجوانش و هفت نفر دیگر در کالاباساس، کالیفرنیا شد. در ژانویه ۲۷، ۲۰۲۰.
AP

او افزود که به نظر نمی رسد “مفید” باشد که شاکیان در دادگاه بنشینند و آسیب های آن روز را دوباره زنده کنند.

این شهرستان با خانواده برخی از کسانی که سال گذشته جان باختند، به توافقی ۲.۵ میلیون دلاری رسید.

بیوه وی ادعا کرد که طبق اسناد دادگاهی که در ماه ژانویه ثبت شد، حداقل ۲۴ پلیس و آتش نشان عکس های وحشتناک بقایای کوبی برایانت و جیانا ۱۳ ساله را در اطراف خود جابجا کردند و حتی در یک میهمانی در یک مهمانی به نمایش درآمدند.

این عکس ها توسط اولین پاسخ دهندگان به جان مرگبار ژانویه گرفته شده است. لوئیس وی، وکیل برایانت گفت: سقوط هلیکوپتر در ۲۶، ۲۰۲۰ که منجر به کشته شدن اسطوره لیکرز، دخترش و هفت نفر دیگر شد. او گفت که این عکس ها توسط حداقل ۱۱ کارمند بخش کلانتر شهرستان لس آنجلس و ده ها آتش نشان در ۲۴ ساعت پس از سقوط گرفته شده است.

. «اشتراک‌گذاری رایگان در روزها و هفته‌های بعد ادامه یافت و شامل رفتارهای ظالمانه‌ای مانند به رخ کشیدن عکس‌ها در یک بار در حین تکه تکه شدن، نمایش عکس‌ها روی کوکتل در مراسم جشن جوایز، و ارسال پیامک عکس‌ها به یک چت گروهی ویدیویی بود. وی در پرونده ۵۵ صفحه ای دادگاه نوشت: دوستان بازی در حین بازی Call of Duty.

اسناد دادگاه ادعا می کند که عکس های جسد کوبی برایانت بین حداقل 24 افسر پلیس و آتش نشان به اشتراک گذاشته شده است.
اسناد دادگاه ادعا می کند که عکس های جسد کوبی برایانت بین حداقل ۲۴ افسر پلیس و آتش نشان به اشتراک گذاشته شده است.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

برایانت مدعی شد که امدادگران بعداً داده‌ها را پاک کردند و حتی تلفن‌های همراه را به بیرون انداختند تا شواهد اشتراک‌گذاری عکس را پنهان کنند. در این سند آمده است که این عکس‌ها به حداقل ۲۸ دستگاه مرتبط با کلانتری راه یافتند.

بر اساس پرونده دادگاه، ونسا برایانت در ترس زندگی می کند زیرا “بسیاری از کپی های عکس ها ناامن، غیرقابل کنترل و در معرض خطر ویروسی شدن با کلیک ماوس هستند.”

«مدافعان کارهای غیرقابل تصوری را انجام داده‌اند: درد طاقت‌فرسا دفن فرزند و همسر در اوج زندگی را بیشتر دردناک کرده‌اند. آنها باید پاسخگو باشند.»

بایگانی دادگاه گفت که ۲۸ شاهد می توانند در دادگاه احضار شوند.

فرماندار کالیفرنیا گاوین نیوسام قانونی را در سال ۲۰۲۰ تصویب کرد که عکس‌برداری غیرمجاز از افراد متوفی را در صحنه تصادف یا جنایت در واکنش به این حادثه برای اولین امدادگران غیرقانونی اعلام کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر