محل اقامت آدل وگاس ممکن است با مجموعه های حذف شده از بین رفته باشد: منابع


طبق منابع متعدد، اقامتگاه کاخ سزار ادل ممکن است کاملاً از بین رفته باشد.

تمام آماده سازی ها برای تولید به پایان رسیده و دکورها – از جمله “سکوی پرواز” او – همانطور که در عکس ها دیده می شود از تئاتر کولوسئوم حذف شده اند.

در حالی که ستاره بریتانیایی با دوست پسرش ریچ پل در میان شایعاتی مبنی بر مشکل در رابطه عاشقانه آنها درگیر است، روزنامه نگار اهل وگاس اسکات روبن توییت کرد: «منبع صنعت معتقد است اقامت ادل در کاخ سزار انجام می شود، زیرا تمام آماده سازی ها برای تولید متوقف شده است، مجموعه ها بارگیری شده اند و هیچ فعالیتی در رابطه با رسیدگی به نگرانی هایی که احتمالاً منجر به لغو شده است وجود ندارد.

«سیستم صوتی ادل و تیمش اصرار داشتند که خارج شود، تجهیزات اصلی دوباره در حال نصب است. منبع معتقد است که ادل ممکن است توسط Park MGM (Dolby Live) یا Resorts World انتخاب شود، اما فکر نمی کند که او به کاخ سزار بازگردد. یک شکست پرهزینه.»

گزارش هایی وجود داشت که ظاهراً این خواننده با طراح تولید برنامه، اسمرالدا دولین، معروف به Es – که قبلاً در تور جهانی خود در سال ۲۰۱۶ با او کار کرده بود، درگیر شد.

ادل در توییتر با اشک اعلام کرد که نمایش او به تاریخ دیگری به تعویق خواهد افتاد.
ادل در توییتر با اشک اعلام کرد که نمایش او به تاریخ دیگری به تعویق خواهد افتاد.
ادل / توییتر

همچنین گفته می‌شود که او از گروه کر ۶۰ نفره‌ای که برای همراهی او در «اسکای فال» آورده‌اند ناراضی است و گفته می‌شود که استخری که قرار بود بالای صحنه روی صحنه شناور باشد، شبیه یک «برکه‌ای قدیمی است».

به طرفداران گفته شده بود که به محض اینکه ادل بتواند در مورد بازگشت خود به وگاس برای تاریخ های آخر هفته مذاکره کند، بلیط های آنها از تاریخ های لغو شده دریافت می شود.

نمایش در کولوسئوم در ابتدا دو بار در آخر هفته از ژانویه برنامه ریزی شده بود. از ۲۱ تا ۱۶ آوریل. اما اکنون باید برای سایر اجراکنندگان رزرو شده در محل، از جمله کیت اوربان، برنامه ریزی شود.

لغو نمایش ادل هنوز علنی نشده است اما خودی ها می گویند که این یک کار تمام شده است.
لغو نمایش ادل هنوز علنی نشده است اما خودی ها می گویند که این یک کار تمام شده است.
عظیم

همانطور که صفحه شش فاش کرده است، اعتقاد بر این است که تنها یک نقطه سرفصل وجود دارد که می تواند امسال در همان مکان – بین اکتبر و دسامبر – کار کند.

منبع دیگری در وگاس بینش بیشتری در مورد این حماسه ارائه کرد و به ما گفت: «ادل چندین هفته در لس آنجلس تمرین می‌کرد… اجرای مجموعه‌ها برای او «سورپرایز» بود و زمانی برای رفع نگرانی‌هایش وجود نداشت. زیاد بودند. ادل چیزهایی را از هم جدا می کرد، از جمله ناراحتی که گروهش خیلی به صحنه برگشته بود.

شواهدی از جدا شدن و حذف ست ادل در این عکس دیده می شود.
شواهدی از جدا شدن و حذف ست ادل در این عکس دیده می شود.
@JamesInLasVegas

نارضایتی او همه جا را فرا گرفت، از جمله چیزهای به ظاهر بی اهمیت مانند ترمیم شکاف های کوچک در کف.

روبن همچنین در توییتی نوشت که ادل در ابتدا تصمیم داشت برنامه خود را به MGM منتقل کند اما تصمیم گرفت ادامه ندهد. او نوشت: “MGM Resorts گیج شده بود، اما در نگاهی به گذشته، نعمتی در مبدل بود.”

ادل توییتی برای هوادارانش منتشر کرد امروز، گفت که او هفته آینده در مراسم جوایز بریت در لندن اجرا خواهد کرد و با گراهام نورتون مجری برنامه تاک شو در تلویزیون ظاهر خواهد شد، قبل از اینکه با دوست پسرش فریاد بزند. اما او هیچ اشاره ای به وگاس نکرد.

“هیا، بنابراین من واقعا خوشحالم که بگویم هفته آینده در بریتانیا اجرا خواهم کرد. و در حالی که در شهر هستم، برای گپ زدن روی مبل، گراهام را نیز می بینم! من مشتاقانه منتظر آن هستم! اوه، و ریچ عشق خود را می فرستد.

نمایندگان ادل برای اظهار نظر در دسترس نبودند. کاخ سزار هنوز به درخواستی برای اظهار نظر پاسخ نداده است.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر