مدیریت هوشمند هزینه های مشترکین در سطح استان آغاز شده است


محمدتقی مهدی زاده مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در بازدید از امور توزیع برق شهرستان ماسال با حجت الاسلام امام جمعه ماسال، امام سیدهادی موسوی و نماینده حسن محمد یاری دیدار و گفتگو کرد. تالش، رسوانشهر و ماسال شورای اسلامی.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین موسوی تاکید کرد: توفیق خدمت به مردم موهبتی گرانبها و فرصت بزرگی است که رحمت الهی از طریق آن محقق می شود لذا بر همه مسئولان واجب است. کارکنان دولت نیز باید تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مردم به کار گیرند.

وی با استقبال از طرح های ارائه شده برای مقابله با مصرف انرژی گفت: کشور ما از نظر منابع طبیعی و انرژی خدادادی رتبه بالایی در دنیا دارد اما متاسفانه از این نعمت ها به بهترین شکل استفاده نمی کنیم و انتظار می رود از آن استفاده شود. با برنامه ریزی مناسب، انرژی های نو نیز باید در دستور کار صنعت برق استان قرار گیرد.

در ادامه، نماینده مردم تالش، رسوانشهر و مزال در شورای اسلامی، حسن محمد یاری با تشکر از زحمات شرکت توزیع نیروی برق گیلان خاطرنشان کرد: با توجه به وسعت شهرک های تالش، رسوانشهر و مزال افزایش یافته است. نیاز به ایجاد زیرساخت های برق پایدار در حضور و جمعیت شرکت های بزرگ صنعتی از جمله شرکت چوکا، شهرک صنعتی سکام و سد شفارود است.

محمدتقی مهدی زاده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان نیز در این جلسه گفت: مدیریت هوشمند مصرف مصرف کننده در سطح استان آغاز شده است، تمام تلاش ما این است که خاموشی برای مردم پیش نیاید و مردم نیز انتظار آن را دارند. کنترل مصرف آنها (کاهش مصرف) و کمک به صنعت برق در اوج فعلی و بهره مندی از مزایای شرکت توزیع نیروی برق گیلان.

رئیس هیأت مدیره شرکت توزیع نیروی برق گیلان با بیان اینکه طبق مصوبه هیأت محترم وزیران، کلیه دستگاه های اجرایی، بانک ها، نیروهای مسلح و نهادهای عمومی غیردولتی موظفند نسبت به کاهش مصرف برق در ساعات اداری اقدام کنند. خاموش کردن سیستم‌های سرمایشی و روشنایی غیرضروری را نسبت به مدت مشابه سال قبل حداقل ۳۰ درصد و در ساعات غیر اداری ۶۰ درصد در اولویت قرار دهید.

مهدی زاده موافقت کرد: مصرف صحیح برق یک مسئولیت اجتماعی و ملی است و اگر هر یک از ما راهکارهای ساده مدیریت مصرف برق را دنبال کنیم، مشکلی در تامین برق پایدار در فصل گرم سال نخواهیم داشت.

وی بیان کرد: اگر مصرف کنندگان برق نسبت به مدت مشابه سال قبل در مصرف برق صرفه جویی کنند به ازای هر کیلووات ساعت کاهش ۵۰۰ تومان پاداش همکاری در مدیریت مصرف دریافت می کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در خصوص برق رایگان مشترکان کشاورزی نیز تصریح کرد: کشاورزان در صورت عدم استفاده از برق چاه های کشاورزی به مدت ۵ ساعت بین ساعت ۱۲ تا ۱۷ در شب برق رایگان دریافت خواهند کرد. زمان آبیاری را به ساعات دیگر تغییر دهید. لذت بردن از روز.

محمدتقی مهدی زاده رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق گیلان به ارائه عملکرد و برنامه های شهرستان های تلاش، رضوانشهر و ماسال پرداخت و تاکید کرد: توزیع خدمات در نقاط ضعیف استان و مناطق کم برخوردار را در اولویت قرار می دهیم. عادلانه بودن ارائه خدمات قابل درک است.

در این دیدارها و بازدیدها موسی نیا مدیر برق شهرستان ماسال نیز حضور داشت و خلاصه ای از اقدامات و برنامه های تدوین شده برای این امور را ارائه کرد.

به اشتراک بگذارید