مراسم لوح تقدیر بیت کوبی آیت الله سید مجتبی رودباری + تصاویر


مراسم لوح تقدیر بیت آیت الله سید مجتبی رودباری با سخنرانی حجت الاسلام سید صالح رودباری فرزند مرحوم آیت الله رودباری و حضور رجال شهرستانی و استانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از شبستان، مراسم لوح سنگ بیت آیت الله سید مجتبی رودباری با سخنرانی حجت الاسلام سید صالح رودباری فرزند مرحوم آیت الله رودباری و با حضور رجال شهرستانی و استانی برگزار شد. .

حجت الاسلام «سید صالح رودباری» در این مراسم بر یاد و نام شهدا تاکید کرد و اظهار داشت: حضور نازنین نبی(ع) در روز غدیر فقط برای غدیر و جانشین امیر نبود. مؤمنان علی (ع) بارها نشان داده است.

فرزند آیت الله رودباری با بیان اینکه پیامبر(ص) در بحث ولایت امیرالمومنین علی(ع) در روز غدیر خم به اختلاف با مردم پایان داد، گفت: پیامبر اکرم(ص) فرمودند. خطبه غدیر به مناسبت روز غدیر تا روز قیامت. بنابراین هر قدمی که برای پیشرفت خود و در راه خدا برمی داریم، بی شک در مسیر غدیر است.

وی با تاکید بر تحکیم ارتباط حضرت طهارت (ع) با اهل بیت گفت: جامعه باید به گونه ای هدایت شود که در این راه گام بردارد.

شهرداری منطقه رشت با تصویب کارگروه فرهنگی بافت مرکزی نسبت به نصب پلاک در منازل سالمندان جهت هویت بخشیدن به شهر و حفظ جایگاه سالمندان اقدام کرده است.

بر اساس بیانات شهردار منطقه دو رشت، منازل آیت الله رودباری، آیت الله احسانبخش و آیت الله سیابری، منازل جمعی از علمای حسینی (علیهم السلام) و جمعی از خانواده معظم شهدا با لوح تقدیر تزیین می شود. همزمان با عید غدیر خم.

به اشتراک بگذارید