مربی جین برایان دابول مردی است که دنیل جونز را اصلاح می کند.


بیمار باید اصلاح شود، فرانوا شدیداً می‌خواهد بیمار بازتوانی شود، و در روزی که او با HC جدید NYG معرفی شد، این بسیار واضح به نظر می‌رسد. فرنچایز شما احساس خوبی نسبت به عملیات دانیل جونز دارید.

پیوند بین سرمربی و پیر و جوان پشت سر کوارتربک فرنچایز بسیار مهم است و دابل به خاطر مربی… و شخصی که او است استخدام می شود.

دابل به پست گفت: «می دانم که ما در مورد فراخوان برای نمایش صحبت کردیم، نه فراخوان، اما این احتمالاً یکی از مهم ترین روابط در ساختمان است. او باید به آن رابطه برود.

“این یک مکان بسیار دشوار برای بازی و تمرین است، و همه ما می دانیم که وقتی همه چیز خوب پیش می رود، مدافع تیم احتمالاً تمجیدهای زیادی دریافت می کند، و وقتی همه چیز اشتباه می شود، او بسیار مسئول است. هیچ جای دیگری در تیم فوتبال مانند آن وجود ندارد. یک کوارتربک برای هر سه نفر صادق خواهد بود، ببینید، باید یک هدیه خوب و پذیرش با این سه نفر وجود داشته باشد، و من فکر می کنم این باعث آرامش است که بدانید وقتی رابطه خوبی دارید و اوضاع کمی پیش می رود می توانید از یکدیگر حمایت کنید. استرس زا این مرد پشتم را گرفت. به نظر من مهم است.

جونز که انتظار می‌رود برای هفته اول آماده باشد، در دو سال گذشته نیازی به جراحی کمر تحت نظر جو جیسون گرت و فردی کیچن نخواهد داشت.

جای تعجب نیست که جاش آلن دابل یک مربی بزرگ است و چرا او را دوست دارند.

دابل گفت: X و O وجود دارد، اما این قاچاق انسان است. رهبری کردن، توسعه دادن و الهام بخشیدن است.

Daboel از دیدگاه جونز در مؤسسه در روز شنبه الهام گرفت.

دابل گفت: “من در یک طوفان برفی رانندگی می کردم. افراد زیادی در ساختمان نبودند و یکی از آنها دنیل جونز بود.” این یک چیز خوب برای یک بازیکن جوان است. می دانم که او بسیار خوشحال بود.»

برایان دابل، سرمربی نیویورک جاینتز گفت
برایان دابول کارهای بزرگ زیادی در پیش دارد و یکی از کارهای بزرگ را با کوارتربک دنیل جونز تنظیم کرد.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

دابل وقت خود را برای ایجاد رابطه با جونز تلف نکرد.

دابل به او گفت: “یکی از چیزهایی که از او خواستم انجام دهد این بود که بگویم: “هی، کارهای مورد علاقه ات را که در سه سال گذشته در دوک انجام داده ای به من بده.” «به همین دلیل است. مربیان خوبی را اضافه خواهیم کرد، سیستم پشتیبانی خوبی خواهیم داشت و سعی می کنیم بهترین بازیکنانی را که می توانیم بیاوریم. اما من فکر می کنم این یک روند روزانه خواهد بود، من هیچ امیدی به آن ندارم. می دانم که او می خواهد خوب کار کند، نگرش درستی دارد، مصمم است، سخت کوش است و مشتاقانه منتظر همکاری با او هستم. ما آنها مشتاقانه منتظر همکاری با شما هستند.”

آنها او را با جاش آلن مقایسه نمی کند. جونز بیشتر از آنچه دابول جونز نیاز دارد می خواهد – جونز ممکن است به یک کوارتربک بازگردد مگر اینکه در سال چهارم تایید شود.

دابل می‌گوید: «فکر نمی‌کنم منصفانه باشد که او را با شخص دیگری مقایسه کنیم. “او خودش است. ما سعی می کنیم بفهمیم که او چه کاری را به خوبی انجام می دهد، ما سعی می کنیم سیستمی را که برای او مناسب است پیاده سازی کنیم. چیزهایی وجود دارد: ما سعی می کنیم به او کمی ثبات بدهیم و سپس آن را می گیریم.

اینگونه بود که دابوئل به جاش آلن کمک کرد تا بسازد.

دابوئل گفت: “ما چهار سال پیش با جاش شروع کردیم. ثابت بودیم، برنامه ای ثابت داشتیم، با مربیان هماهنگ بودیم. مدتی طول کشید تا بسازیم.” او را و سپس یک روز او را می گیریم.

دنیل جونز (8) پشت سر مدافع نیویورک جاینتز تمرین می کند
دنیل جونز جاش آلن نیست و برایان دابل هم سعی نمی کند او باشد.
کوری سیپکین

در جریان کنفرانس مطبوعاتی، مرد معمولی و تیزبین دابل ظاهر شد: «این رو به بهبود است – پسر ۴ ساله ام خوابش برد. “آیا شما اهل کارولینای جنوبی هستید؟” او ترک خورد. برایان دابل سعی نمی کند کسی جز برایان دابل باشد.

«اگر وفاداری خوبی دارید، وفاداری خوبی هم دارید. “اعتماد منجر به احترام می شود، سپس احترام منجر به مسئولیت پذیری می شود، چیزی که همه ما می خواهیم زمانی که برای یک هدف مشترک کار می کنیم، باشیم.

بیل پارسلز و فیل سیمز نسبت به یکدیگر عصبانی و حسادت می کردند زیرا رابطه آنها بر اساس اعتماد و احترام بنا شده بود. همه اشک هایی را که هنگام کناره گیری تام منینگ و تام کولین در راهرو سرازیر شدند را به یاد دارند. منینگ درباره بازنشستگی خود گفت: «او اهمیت آمادگی و سخت کوشی و کار تیمی را بالای سرم به من آموخت.

تری بردشو نتوانست چاک نول را متوقف کند اما چهار عنوان قهرمانی سوپربول را در پیتسبورگ به دست آورد. برادیشو می گوید: “مهم نیست که با آن مشکلی داشته باشم یا نه.” “او مربی بزرگی بود، مرد.”

عملیات دنیل جونز آغاز شده است.

جان مارا گفت: برایان یک رهبر، معلم و مربی بزرگ است. او در هر دو طرف لیگ در این لیگ کار کرده است، اما به دلیل پرورش استعدادهای مدافع جوان و تطبیق حملات با هم تیمی هایش شناخته شده است.

“در این مرحله ما معتقدیم که او همان چیزی است که ما به آن نیاز داریم.”

همانطور که دکتر مارا دستور داد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر