مرحله بعدی بهسازی محل دفن زباله سراوان از ۳۱ مردادماه آغاز می شود


سعید مجتبی خمیت بن دانا سرپرست شهرداری رشت در جلسه پنج بخش که در سه شهر برگزار شد، با تاکید بر تسریع در اجرای پروژه های از سرگیری، گفت: فاز بعدی بهسازی محل دفن زباله سراوان است. از ۲۲ آگوست آغاز خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا،سید مجتبی خمتابی بن دانا سرپرست شهرداری رشت ظهر امروز پنجشنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ در جلسه مناطق، معاون مالی رئیس جمهور و مجتبی ماهپانزاد حضور یافت. رضا ویسی معاون اقتصادی، معماری و شهرسازی رئیس جمهور، مدیران مناطق پنج گانه و سایر مدیران شهرداری منطقه سه شهر گفت: نوسازی شرکت کوتالی، مدیریت پروژه های پسماند، دفن زباله سراوان سه. برنامه های بسیار مهم و اولویت دار شهرداری رشت.

سرپرست شهرداری رشت تصریح کرد: امیدوارم مدیران مناطق پنج گانه شهرداری رشت از یک سو به طرح ها و پروژه ها سرعت ببخشند، بودجه سالانه شهرداری را محقق کنند و پروژه را پیش ببرند.

خمیت بن دانا موافقت کرد: هدف شهرداری به زد رشت اجرای پروژه های پسماند سراوان طبق برنامه زمان بندی شده است. اگرچه معتقدیم کار در این زمینه بسیار سخت و پیچیده است.

وی از آغاز مرحله بعدی بهسازی محل دفن زباله سراوان از ۳۱ مرداد ماه خبر داد و با اشاره به جلسه روز گذشته شهرداری و دادستانی افزود: با این جلسه انتظار داریم موانعی برای نصب تصفیه خانه سراوان ایجاد شود. . حذف خواهد شد.”

سرپرست شهرداری رشت ادامه داد: حقوق کارکنان شهرداری و پرداخت ماهانه این مبلغ مسئولیت همه ما را نسبت به گذشته سخت می کند اما با کار گروهی و افزایش مشارکت برنامه ها بهتر می شود. و کاربردی تر.

خمیت بن دانا خواستار تسریع در بازگشایی پروژه ها به ویژه از خیابان سعدی تا سرگل و خیابان اختاس شد.

یادآور می شود، در این جلسه مدیران هر یک از بخش های پنج گانه شهرداری رشت مسائل و مشکلات خود را در زمینه هایی همچون اجرای دستورات، نیروی انسانی، پاکسازی، پروژه های عمرانی و مسائل درآمدی مطرح و در این زمینه ها به بحث و تبادل نظر پرداختند. با سرپرست شهرداری ارتباط برقرار کرد.او نظر داد.

به اشتراک بگذارید