مردی که متهم به نژادپرستی ضد آسیایی است، ویدیویی را برای تشییع جنازه بعدی پلیس نیویورک تهدید کرد


به گفته منابع، فردی که توسط دوربین در حال پرتاب توهین‌های نژادپرستانه به یک کارآگاه NYPD آسیایی ضبط شده بود، تهدید کرده بود که مراسم تشییع جنازه پلیس را “ف – ک” انجام می دهد – فقط چند روز قبل از اینکه دومین افسر کشته شده در منهتن به خاک سپرده شود.

ترل هارپر ظاهراً این ویدیوی نگران‌کننده را در استوری‌های اینستاگرام خود منتشر کرده است، که عکسی را نشان می‌دهد که به نظر می‌رسد افسران پلیس نیویورک در خارج از مراسم تشییع جنازه Det در روز جمعه صف کشیده‌اند. جیسون ریورا

هارپر ۳۹ ساله در ویدئویی که به گفته منابع روز شنبه منتشر شد، به تمسخر می گوید: “این یک رویای خیس برای دیدن مراسم خاکسپاری بود، برادر.”

“من نمی توانم صبر کنم. من دنبال تشییع جنازه پلیس بعدی هستم. من تصمیم می گیرم آن را حل کنم، برادر. من میخواهم به این لعنتی بپردازم. این در اسرع وقت خبرساز خواهد شد.»

سال گذشته، هارپر در حال تماس با NYPD Det ضبط شد. وینسنت چونگ یک “گربه خوار لعنتی” است و از او می پرسد که آیا “به جودو می رود یا نه” – باعث شد افسر آسیایی برای اولین بار در نوع خود شکایتی را در مورد این حمله نفرت انگیز تنظیم کند.

ظاهرا هارپر ویدئویی را که در آن مراسم تشییع جنازه پلیس را تهدید می کند در حساب خصوصی خود @Relly_Rebel منتشر کرده است – اما این ویدئو شروع به پخش شدن کرد. توییتر در آخر هفته.

ترل هارپر
ترل هارپر ویدئوهایی را در رسانه های اجتماعی منتشر کرد که در آن تهدیدی علیه مراسم تشییع جنازه بعدی NYPD کرد.
ترل هارپر
این اولین بار نیست که ترل هارپر در مورد افسران اظهارات تهدیدآمیز می کند.
ترل هارپر
ترل هارپر سال گذشته افسران را تهدید کرد و آنها را با نام‌های ناخوشایند خطاب کرد.

سخنگوی پلیس گفت که پلیس نیویورک در حال بررسی تهدیدات است.

تهدیدات ادعایی هارپر تنها چند روز قبل از مراسم تشییع جنازه افسر ویلبرت مورا در روز چهارشنبه در سن پترزبورگ انجام می شود. کلیسای جامع پاتریک، جایی که شریک زندگی او ریورا نیز در آنجا آرام گرفت. این دو افسر جوان در جریان یک تماس خشونت خانگی در برانکس در ژانویه کشته شدند. ۲۱ و چند روز بعد درگذشت.

هارپر در این ویدئو می گوید: “من ف – کینگ تشییع جنازه بعدی آنها است.” “تو — بهتر است به این زودی‌ها نمردی چون من می‌خواهم تشییع جنازه‌ات را برگزار کنم. … پسر، این تهدید جدید من برای آنها خواهد بود. من نمی توانم منتظر بمانم تا یکی از شما بمیرد تا بتوانم تشییع جنازه شما را برگزار کنم.

St.  کلیسای جامع پاتریک
تابوت افسر پلیس نیویورک، جیسون ریورا، از St. کلیسای جامع پاتریک.
ZUMAPRESS.com
ویلبرت مورا و جیسون ریورا
افسر ویلبرت مورا و کارآگاه جیسون ریورا در St. کلیسای جامع پاتریک.
AP
ترل هارپر
ترل هارپر از دیدن رویاهای جنسی در مورد ایجاد ویرانی در مراسم تشییع جنازه افسر پلیس نیویورک یاد می کند.
استیون یانگ

به گفته منابع، هارپر که آخرین آدرس شناخته شده اش در نپتون، نیوجرسی است، سه بار در شهر نیویورک دستگیر شده است.

او به تهدید تروریستی و تهدید درجه سه در دسامبر متهم شد. ۸، ۲۰۲۰. او همچنین در ۵ ژوئن ۲۰۲۱ با اتهام تجمع غیرقانونی مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

صفحه اینستاگرام این فعال خودخوانده شامل پیوندی به جمع آوری کمک مالی GoFundMe برای خانواده مردی است که ظاهراً پس از درگیری با پلیس نیویورک خودکشی کرده است.

برای اظهار نظر با او ارتباط برقرار نشد.

منابع گفتند پلیس همیشه در آماده باش برای حملات در تجمعات بزرگ است – و چهارشنبه نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

گزارش های اضافی توسط سی جی سالیوان، دیوید مایر و لری سلونارژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر