مرد نیویورکی رکورد ۸۶۴ خالکوبی حشره دارد: “من از حشرات متنفرم”


مردی از نیویورک که رکورد جهانی بیشترین خالکوبی حشرات را در اختیار دارد، پس از اینکه فاش کرد که در واقع حشرات را دوست ندارد، طرفدارانش را شگفت زده کرد.

مایکل آمویا، ۴۷ ساله، به The Post گفت: «خالکوبی‌هایم مرا به دوران کودکی‌ام می‌برد، ترس‌های متعددی در من ایجاد شده بود، و حشرات و حشرات بخشی از ترس‌های من بودند.

این بومی کوئینز در ماه اکتبر توسط گینس به دلیل مرکب کردن بدنش با ۸۶۴ حشره سوزن سوزن کننده ستون فقرات شناخته شد – اگرچه در مجموع ۸۸۹ حشره دارد – مانند کلیسای سیستین حشره شناسی. این بیش از دو برابر تعداد رکورددار قبلی، باکستر میلسوم بریتانیایی است که دارای ۴۰۲ حشره جوهردار نسبتاً ناچیز بود.

زیارت هنر باگی بدن آمویا در ۲۱ سالگی هنگامی که مورچه ای روی ساعدش خالکوبی کرد آغاز شد.

نقاشی دیواری هزارپا انسان درباره خالکوبی دخترش توضیح داد: «اولین موردی که من گرفتم یک مورچه ملکه قرمز بود. او باردار شد و همه چیز از آنجا شروع شد.

آمویا اولین خال خزنده خزنده خود را در 21 سالگی انجام داد و هرگز به عقب نگاه نکرد.
آمویا اولین خال خزنده خزنده خود را در ۲۱ سالگی انجام داد و هرگز به عقب نگاه نکرد.
رکوردهای جهانی گینس

این عشق در ابتدا بود. گینس گزارش داد که از آنجا، آمویا بدن خود را با مجموعه‌ای از هنرهای بندپایان حشره‌پایان، از جمله عنکبوت، و دو هزارپا عظیم فرش کرد: یکی ۱۷ اینچی که سینه‌اش را احاطه کرده است و یک جانور ۵۰ اینچی که از پشت او عبور می‌کند.

علیرغم بخش مرکزی خزنده پوست، Amoia به طور متناقضی طرفدار حشرات نیست.

بوم ترسناک و خزنده راه رفتن توضیح داد: “بسیاری از مردم فکر می کنند من حشرات را دوست دارم – در واقع کاملا برعکس است.” “من از حشرات می ترسم، از حشرات متنفرم.”

در واقع، آمویا به The Post گفت که خالکوبی های او راهی برای داشتن ترس هایش است. آیا از آتش می گریزی یا از میان آن می دوی؟ او توضیح داد.

در واقع، آمویا به پست گفت که خالکوبی ها راهی برای داشتن ترس های او هستند و توضیح داد: "آیا از آتش می گریزی یا از میان آن می دوی؟"
در واقع، آمویا به The Post گفت که خالکوبی ها راهی برای داشتن ترس های او هستند و توضیح داد: “آیا از آتش فرار می کنی یا از میان آن می گذری؟”
رکوردهای جهانی گینس

او در مورد درمان مواجهه-پاسخ بتمن که برانگیخته است، افزود: «من تصمیم گرفتم از میان آن بگذرم، و این احساس بهتر از فرار است.

و نمادگرایی به همین جا ختم نمی شود.

رئیس حشرات به The Post گفت: “بنابراین تمام حشرات من که روی بدن من خالکوبی شده اند معانی مختلفی دارند.” “برخی معانی بسیار مشخصی دارند که مربوط به این است که آن حشرات چه قدرتی دارند و کجا روی بدن من قرار می گیرند.”

سنجاقک نمایانگر تفکر عمیق و درونی است.
سنجاقک نمایانگر تفکر عمیق و درونی است.
رکوردهای جهانی گینس

او افزود: سنجاقک قدرت تفکر عمیق و درونی را دارد و من آن را روی شقیقه‌ام می‌گذارم.

به طور طبیعی، پوشاندن بدن در حشرات ممکن است مانند خودکشی شغلی به نظر برسد، با این حال، نیویورکر به عنوان یک تهیه کننده موسیقی از موفقیت باورنکردنی برخوردار بوده است – حرفه ای که او در ۲۲ سالگی شروع کرد.

آمویا گروه سرگرمی بسیار موفق Switchblade را تأسیس کرد.
آمویا گروه سرگرمی بسیار موفق Switchblade را تأسیس کرد.
رکوردهای جهانی گینس

او با بسیاری از مشتریان برجسته کار کرده است و حتی چندین کسب و کار از جمله Vidiots، Mibe Music و شرکت تولید گروه سرگرمی Switchblade را تأسیس کرده است که در صفحه لینکدین او، از دیسکاوری کانال “Dirty Money” و “Men of March” CBS نام برده می شود. . Amoia همچنین یک سرمایه گذار در Rumble Boxing، یک باشگاه بدنسازی مستقر در اپل بزرگ است.

این کارآفرین سریال به The Post گفت: «من واقعاً هرگز به این موضوع فکر نکرده‌ام، اما من نمونه‌ای از این هستم که چرا هرگز نمی‌توان یک کتاب را از روی جلد آن قضاوت کرد.

هدف نهایی Amoia این است که هنر بدن باگی خود را به NFT تبدیل کند و سپس درآمد حاصل از آن را به امور خیریه اهدا کند.
هدف نهایی Amoia این است که هنر بدن باگی خود را به NFT تبدیل کند و سپس درآمد حاصل از آن را به امور خیریه اهدا کند.
رکوردهای جهانی گینس

Amoia در نهایت امیدوار است که از هنر بدنی رکوردشکن خود برای ایجاد یک NFT (توکن غیرقابل تعویض) منحصر به فرد استفاده کند، که درآمد حاصل از آن به “For A Bright Future” اختصاص خواهد یافت، یک موسسه خیریه که به نفع “بچه های محروم” است.

موفقیت آمویا در تجارت مظهر این است که چرا هرگز یک کتاب را از روی جلد / باجیلیون ها اشکالش قضاوت نکنید.
موفقیت آمویا در تجارت مظهر این است که چرا هرگز یک کتاب را از روی جلد / باجیلیون ها اشکالش قضاوت نکنید.
رکوردهای جهانی گینس

اگر بتوانم از این خالکوبی‌ها یک NFT ایجاد کنم و آن را با رکوردهای جهانی گینس تأیید کنم، می‌توانیم بخشی از درآمد را به این بچه‌ها اهدا کنیم.» او گفت. خالکوبی‌های من برای من معنایی شخصی دارند، زیرا من را به دوران کودکی‌ام می‌برد، و به نظرم این یک داستان دایره‌ای خوب است.

آمویا اولین کسی نیست که بدن خود را با خالکوبی های تریپی می پوشاند. یک مرد کانادایی در سال ۲۰۲۰ پس از رنگ آمیزی تمام بدن خود به رنگ آبی برای افزایش اعتماد به نفس خود موج زد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر