مرگ آتش‌نشان در ایالت نیویورک در جریان آتش‌سوزی باعث درخواست تغییر قانون اصلاح وثیقه شد


مرگ یک آتش نشان داوطلب در شمال ایالت، که در هنگام مبارزه با آتش سوزی که گفته می شود توسط یک آتش افروز سریالی ایجاد شده بود، سقوط کرد، درخواست ها برای تغییر قانون اصلاح قانون وثیقه در ایالت را برانگیخت.

ویلیام “بیلی” استاینبرگ، ۳۷ ساله، در ژانویه به آتش سوزی در یک خانه تعطیلات خالی در شهرستان سالیوان پاسخ داد. ۱۵ و بر اساس گزارش های محلی سقوط کرد.

به گفته سازمان آتش نشانی ایالات متحده، استاینبرگ، دستیار رئیس شرکت آتش نشانی Forestburgh، بر اثر حمله قلبی ظاهری درگذشت.

بنا بر یک شکایت جنایی، آتش سوزی توسط محمد اسلام ۳۲ ساله آغاز شد که متهم به نفوذ به خانه و استفاده از کاغذ و چوب برای ایجاد آتش سوزی در خانه شد.

سوابق نشان می دهد که وی به سرقت درجه دوم و آتش سوزی درجه چهار متهم شده است که هر دو جنایت هستند.

ویلیام "بیلی" اشتاینبرگ
ویلیام “بیلی” استاینبرگ در حالی که در حال واکنش به آتش سوزی در یک خانه تعطیلات خالی بود بر اثر حمله قلبی درگذشت.
فیس بوک

اسلام در ژانویه متهم شده بود. ۱۴ با آتش سوزی و سرقت برای دو آتش سوزی قبلی – در ژانویه. ۱۰ و در ژانویه ۱۳ با توجه به شکایت کیفری.

سناتور ایالتی گفت که اسلام یک روز قبل از آتش سوزی مرگبار به دلیل قانون اصلاح وثیقه ایالت آزاد شد. مایک مارتوچی، یک جمهوری خواه اهل دره هادسون.

مارتوچی در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه گفت که او “قانون بیلی” را برای اجازه دادن وثیقه و بازداشت پیش از محاکمه برای تمام اتهامات آتش سوزی جنایت معرفی می کند.

«رهبران ایالت ما نباید به هیچ مدرک دیگری نیاز داشته باشند که اصلاحات وثیقه یک سیاست شکست خورده است. ماروچی گفت: قبل از از دست دادن یک زندگی بی گناه دیگر، باید اقدام کرد. “قانون بیلی یک گام عملی با اجماع گسترده و دو حزبی برای رسیدگی به خطرناک بودن مجرمان مکرر و محافظت از آتش نشانان داوطلب است.”

سلام آتش نشانان در مراسم تشییع جنازه ویلیام "بیلی" اشتاینبرگ
سلام آتش نشانان در مراسم تشییع جنازه اشتاینبرگ.
Times Herald-Record

پدر استاینبرگ، جیم، گفت: اگر سیستم جامعه ما، خانواده من و بیلی را شکست داده است.

استاینبرگ گفت: «در این زمان، من و خانواده‌ام از مجلس سنا و مجلس ایالت نیویورک درخواست می‌کنیم که اصلاحات وثیقه‌ای را برای محافظت از آتش‌نشانان و شهروندان نیویورک تغییر دهند، بنابراین آنها هرگز مجبور به تحمل این نوع تراژدی خود نشوند.»

نماینده مجلس نمایندگان، آیلین گانتر، یک دموکرات از فارستبورگ، گفت که قانونی را معرفی خواهد کرد “تا مطمئن شود این اتفاق دیگر هرگز تکرار نخواهد شد.”

اسلام با قرار وثیقه ۱۰۰۰۰۰ دلاری در زندان شهرستان سالیوان نگهداری می شود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر